Skočiť na obsah

Problém s telefónom


tomassi

Odporúčané príspevky

nechcem ta chytat za slovicka, ale na dvoch riadkoch si spomenul dve podmienky, ktore nie su az take samozrejme a su silno podmienujuce - "Wi-Fi" a "HOCIKAM" :P

 

Ale vsak ale 10 centou za hodinu je myslim dost dobra cena, ci nie? :D a so stvorkou nepotrebujes Wi-Fi tak kde je chytak? A v com je problem ze hocikam? Nerozumiem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"hocikam" je o tom, ze aj na druhej strane linky musi byt na tom clovek rovnako dobre

niekde do puste alebo do dzungle sa aj tak nedovolas :P

 

a napriklad syn je vo Svajci - darmo je vo vychytenom stredisku, ked na ubytovni maju prudko nespolahlivu wifinu

okrem toho je obmedzujuce ak vobec mas hladat wifi, ak chces telefonovat

 

no ale to hovorime obaja o krajnych situaciach a okrem toho sme prudko odbocili od temy "problem s telefonom"

quit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JA VIEM ze telefon ma spotrebu dat aj inu ako IM. preto som napisal ze to zavisi od toho aky ma plan. mimochodom teraz som si nasiel ze uz aj whatsapp ma priemernu spotrebu okolo 300Kb/ minuta. ze je to viac to tvrdit nemozes lebo to zavisi na kazdom cloveku ako mobil pouziva resp akoho ma nastaveny.

Môžem, pretože tak to je. Na pozadi bežia rôzne operacie kde sa mobil pripaja na net a kde prebieha komunikacia oboma smermi. To že zakažeš aplikaciam aktualizovať sa cez mobilne data neznamena ža sa telefon na tu sieť nepripaja a že tam nie je nejaky traffic dat. Rôzne služby sa automaticky pripajaju na net na pozadi ani o tom nevieš. Ty môžeš zakazať akurat aplikaciam pripajať sa, ale nie rôznym službam bežiacim na pozadi ktore su nutne pre chod systemu.

 

A bavime sa o hovoroch zo zahraničia sem domov, nie naopak. Že tam je drahšie datovať ako volať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mozes akurat tak konsky #### ale na to si nejako nevies zvyknut. Ktokolvek ma moznost narabat s s datami ako chce, staci ich vypnut/ zapnut a aj pri zapnutych je spotreba background procesov minimalna drbo. A nebavime sa o hovoroch zo zahranicia na SK to mas odkial?

Takychto mudrlantov co si musia dupnut a mat pravdu za kazdu cenu zboznujem. Pozri si kolko mas spotrebu dat za normalnej prevadzky a potom sa ma snaz presvedcit ze to mas giga mesacne, len background procesy, drbo. Tak tu nezavadzaj ludi!

Fakt skoda reagovat.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

tak v prvom rade mozes volat cez Wi-Fi :) co je naozaj zadarmo a ja mam plan od 4Ky kde platim 1 euro za 1000MB :) tak neviem, neviem ci sa da volat nejako lacnejsie, ked pocitame 60MB/hodinu s Whatsappom na 0.06 centov za hodinu :) to sa tromfnut neda a ked to zozerie i viac dat povedzme ze to bude 10 centov za hodinu hovoru HOCIKAM do sveta :)

 

tak a Kazachstan ma "donútil" nainštalovať whatsapp, bola to chvíľka a funguje to fajn.

vlastne sme vyžili za pár dní všetko: mail, whatsapp a dnes aj skype, takže som si cez kameru pozrela čo to z areálu expo 2017, a skype je tuším ešte lacnejšie... sa mi zdá.

hlavne bol odskúšaný whatsapp, a funguje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

no paráda, aby to čert vzal. Chcela som poplatiť nejaké faktúry cez internetbanking, bezpečnostný kód mi posielajú cez sms na mobil, a stihla som zaplatiť až jednu. Potom sa mi tá svi-a mobil zasekla a po asi minúte nadobro zhasla, a môžem sa pekne zasa osobne vybrať do banky alebo na poštu a pekne si tam odstáť rad. ten sprostý mobil nemám ani rok, doteraz fungoval bezchybne, blok od neho už nemám, a som v pr-eli. Šľak to trafil aj s mobilom svinským, vždy tie veci vedia, kedy sa to najmenej hodí, aby sa pos-ali. Akurát teraz tak mám čas vystávať šóry na zaplatenie, lebo po robote nemám čo robiť! :angryfire: :certisko: :kladivo:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A manžel nemá mobil, že by si prehodila SIM?

Tiež ho mám v oprave, teraz mám starý, ktorý som si ponechal do zálohy, ale zvyknúť si na to, to chvilu trvalo. Pomaly ani hovor som nevedel prevziať. :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov