Skočiť na obsah

Dilema: jeden vonku, druhý na Slovensku


lostboy

Odporúčané príspevky

zdravim Vas vospolok

 

mam nasledovny problem som s mojou frajerkou cosi vyse roka. Boli sme spolu v irsku

asi pol roka ona si tam nasla serioznu pracu hned na zaciatku , zatial co ja som pracoval na stavbe , v baroch a podobnych

vychytenych poziciach :lol: , po pol roku som sa odtial vratil lebo som toho mal plne zuby ani prax ani peniaze som tam neziskal. Keby som tam bol sam tak to po 3 mesiacoch zabalim a idem dom , ale ja som tam ostal kvoli nej . Som absolvent VS takze planujem konecne pracovat vo svojom odbore na SK, tam som hladal pracu ale neuspesne.Moj problem spociva vtom ze ona nechce ist na Slovensko a stale mrnci ze ona vztah na dialku nechce a chce aby som sa vratil za nou. Ja zase nemienim ist naspat pracovat ako otrok a nemam z toho nic ani peniaze ani prax. Neviem co mam robit nechcem ju stratit ale nechcem ist naspat , ona neviem ci ma este vobec chce , ale tvari sa ze ano , asi dovtedy kym nenajde nejaku spriaznenu dusu :) , chce tam este ostat do konca tohto roku. Som z toho cely znechuteny a sklesnuty . Co by ste robili vy ? stalo sa Vam nieco podobne ?

Myslite ze keby ma mala naozaj rada prisla by na Slovensko ?

Dakujem za rady

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 8
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    2

  • choze

    1

  • lostboy

    1

  • chlapeczjuhu

    1

Top prispievatelia v tejto téme

s takýmto problémom zrejme nie si sám

preč sú časy, keď žena dokazovala svoju náklonnosť tým, že išla za mužom

jej sa tam darí, má sa tam dobre, a tú spriaznenú dušu skôr či neskôr nájde

s vš tam kanály kopať znovu nebudeš, a jej by sa to zrejme zanedlho prestalo páčiť - zober si jeden papier a popíš si všetky za a všetky proti, vrátane toho, nakoľko ju máš rád a nakoľko ona teba a nakoľko je to láska, ktorá niečo aj vydrží ... ale predsa len ty ju poznáš a my nie ...

podľa mňa to dopadne tak, že ty si tu prácu nájdeš, ona domov nepríde ... ale skús si popísať plusy a mínusy

verím, že je to teraz dilema - nechcem ťa znechutiť, ale podľa mňa ten vzťah neprežije. hľadaj si v každom prípade prácu.

a skús nesmútiť ... ja viem, to je ťažké, ale skús to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako dlho sa poznate ze hovoris o laske ? nie je to len priatelstvo alebo len znamost ? porozmyslaj ako sa obetujes ty a ako ona . ak ta ma ozaj rada a o rok sa chce vratit tak neni problem to vydrzi. cas ukaze kde je pravda. a ty si mozno v novej praci najdes aj nieco ozaj pre seba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vraví, že tam chce byť do konca roka. Skús tam ísť, nejakú robotu si tam nájdi a na konci roka zistíš či sa ti to všetko oplatilo.

Ak bude zase vymýšľať tak už budeš vedieť na čom si.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Si z toho znechutený a sklesnutý. Sám si si odpovedal na otázku.

Naozajstná láska je o tolerancii, sebazaprení, obetovaní ( v určitom slova zmysle ) a ja mám pocit, že ani jeden to takto necítite.

Aspoň z tvojho príspevku.

Ty nechceš za ňou, ona za tebou, obaja čakáte, až ten druhý urobí krok.

 

Každopádne , nech sa rozhodneš ako ti rozum aj srdce káže, želám veľa šťastia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Do konca roka? Tak to mne pripada niekedy ako zlomok sekundy, niekedy ako vecnost, ide o to, ci sa Ti chce cakat. Inak teoreticky si sa aj ty snad mohol zamestnat tam vo fachu, keby si sa este trochen zdokonalil v jazyku. Takto, co k nej citis, co ona citi k Tebe a v akom bode lasky sa momentalne nachadzate? Ak niekomu fakt zachutia prachy a bude chciet ostat tam, tak to bude velmi komplikovane.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

ahojte

 

bol som s mojou babulou nieco cez rok v zahranici ja som tam pracoval manualne ona pracuje v ofise , ide o to ze sme sa doholdi ze na konci roka pojdeme na stalo do sk /cz . lenze co sa nestalo. posledny mesiac boli nake organizacne zmeny vo firme a ju povysili, a tym padom najblizsi pol rok sa zase nplanuje vratit

ja neveim co mam robit mne sa tam uz nechce (ked pocujem polstinu tak by som vrazdil ...sory) odbornu pracu vo svojom fachu som hladal ale neuspesne a k lopate sa mi nechce ist :lol: . a zase sa nam hiostoria opakuje predtym som tam siel tiez dobrovolne nasilu som vedel ze tam budem robit ako srob a aj tak bolo ... najhorsie ze sa mi vtedy vyhrazala ze ona nechce vztah na dialku atd... v podstate bud pojdes so mnou ale sa rozideme , teraz na vianoce pride a asi to bude zase to iste ... ja uz som asi 1,5 mesiaca doma ... preto sa zamyslam ci tam nenasla nakeho kolika .....mimochodom otazka na dievcata ako zvladate pobyt v zahranici to odlucenie samotu ... nemozem si ani nejak overit s kim sa styka ....

co by ste robili vy?

dakujem vam za postrehy a rady

 

PS asi som sa mal vtedy rozhonut ze nejdem a bolo by kazdy by si siel svojou cestou , naco zbytocne polievat kvetinu ktora uz mozno davno vyschla z jej strany

nechcem ju stratit ale su veci cez ktore sa nedokozem preniest (nic mi to nedalo ten pobyt ani peniaze ani prax trochu angliny .. a este som si nicil zdravie )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kamo v prvom rade si musis uvedomit co od toho cakas a chces TY. ak sa necitis niekde dobre a navyse si tam s partnerom co by teoreticky malo situaciu zlahcovat....

v druhom rade ty musis vediet a poznat svoju priatelku najlepsie...to k otazke ci ma cicinu navyse alebo nie. k tomu ti asi tazko bude niekto radit. kazdy hrame vlastnu ligu a ruku do ohna nedam za nikoho.

tretia a ta najhlavnejsia vec: spominal si nieco o odchode nasilu a vyhrazani sa. mne osobne by to povedalo vsetko a tato cast rusi tie dve co som spomenul vyssie. nehnevaj sa ale ak by sa mi partenrka vyhrazala rozchodom bez hladania kompromisu....tam nevidim ziadne pevne zaklady....

 

neber to v zlom. len sa na to pozeram ocami niekoho nezaangazovaneho. a mam nevymachanu hubu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov