Skočiť na obsah

Načo sú nám chlapi?


arwiel

Odporúčané príspevky

Každá žena, keď je práve sklamaná, začne nadávať na mužov... ja som ani sklamaná nebola a pridala som sa k ním... dospeli sme k záveru, že muži nie sú ani len na sex... len na spermie, i tých sú už plné spermobanky...

 

takže, na čo sú chlapi?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no spomenula som si... na niečo predsa len: niektorí majú bohovský zachrípnutý a prefajčený hlas...

 

no takých spevákov je v dnešnej dobe už dosť a dosť toho aj naspievali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomassi

chapem...mam aj ja zopar takych kamaratov ... kludne dohodim,hehe :) nehanbi sa a prejav svoje city aj takto verejne na fore :lol:

 

btw...no tak chlapi su predsa len dobra vec: porobia vseliake veci, od stavebnych, po upravy, a proste celkvo nejake prace co su na zeny az nad hlavu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

drevo rúbem rada... a som natoľko rozumná aby som sa pri tom rozkročila... počula som už o prípade, kedy sa chlap nerozkročil a zaťal si do kolena... aj pílim rada...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a co take nieco praktickejsie?

zmena jadra v byte? robenie podlahy a podobne veci

neratajuc ze by si si chcela zavolat "posily"

neviem si predstavit kopu zenskych ako robia prerabky bytu...mozno iba tak ako zaciatok v nejakom pecku na lesbian ci swingers party :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie nie moja mila

ja len opisujem mojho tatina, pre ktoreho je zadostucinenim, ked moze kopec veci v domacnosti spravit sam, bez pomoci firiem

 

len hovorim realisticky, a za pravdu mi da kopec forumakov

ja z tvojich prispevkov vidim ZATRPKNUTOST na chlapov, chces si dokazat ze by si vedela bez nich zit...ja nevravim ze nie, ale zivot je jednoduchsi, a to nemyslim z dovodu prac kade tade

 

jednoducho chlapi su tu AJ od toho

a nikdy by som ziadneho chlapa nezneuzivala a nevraviac o sluhoch

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

arwiel tebe len lopatu do ruky, krompáč k tomu a ešte by si bola aj rada že tí chlapi existujú :lol:

 

Chcel by som vidieť svet keby existovali len ženy. Ten svet by vyzeral úplne inak ako teraz. Stačí si len porovnať koľko vynálezov a technológií, ktoré používame že si to ani neuvedomujeme, vymysleli muži a koľko ženy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

arviel a vies aj hresit a pluvat a prdet ako spravny chlap ?

alebo po stojacky stat ? grgat, rypat sa v nose ,smrdet od potu ?

to neni take lahke byt ozajstny chlap ak toto budes vediet potom machruj :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

arviel a vies aj hresit

áno

 

a pluvat

naučím sa, ale to tiež nevie každý chlap...

 

a prdet ako spravny chlap ?

no, brat mi už o tom niečo hovoril... aj matka... :)

 

alebo po stojacky stat ?

postojašky stáť viem a šťať tiež, len sa pri tom ocikám.... :lol:

 

grgat,

samozrejme

 

rypat sa v nose

ale áno

 

smrdet od potu ?

keď proti nemu nebudem bojovať, v pohode budem aj smrdieť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

arwiel odpoviem ti naco su chlapi

 

na to aby si si mala na kom zlomit srdce, na to aby ti doniesol velku kyticu kvetov, na to aby ti pomohol s vymenou kolesa pri defekte, na to aby si mala na koho nadavat a na to aby ti mal kto spravit decko

 

staci??

 

budem trosku blby ale neda mi to, puritani necitajte :)

poznam baby co su take strasne "uvedomele" a bohvie este ako to nazvat a vidim ze je u nich v mode hovorit chlapom ako urazku ze "vyhon si"... na to sa mi ale paci jedna odpoved co som uz pocul a to: "po*eb sa" ;)

 

ma to cosi do seba :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na to aby si si mala na kom zlomit srdce, na to aby ti doniesol velku kyticu kvetov, na to aby ti pomohol s vymenou kolesa pri defekte, na to aby si mala na koho nadavat a na to aby ti mal kto spravit decko

takúto odpoveď som čakala....

 

ja nepotrebujem byť chlapom na to, aby som niečo dokázala... že sa ocikám pri šťaní postojačky ešte neznamená, že nie som nikto... a prdieť viem a matka by mi povedala, že by som sa tým nemala vystavovať... lenže ja som ja, ja Arwiel a preto budem tým, čím som, aj keď mi dajú krompáč do rky, aj keď mi dajú kravu podojiť, aj keď budem vysávať...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov