Skočiť na obsah

Mačky versus psy


arwiel

Odporúčané príspevky

Pravdu? Hmm, nesuvisi to s tym, kolkokrat ma kocur dodriapal len tak z pasie, nesuvisi to s tym, ze kocur zozral u susedov vlastne macence, nesuvisi to s nikym, kto ma macky preukazatelne rad nielen pisanim do prislusnych tem, ale aj awatarom, suvisi to s tym, ze sa ma fyzicky pokusala zlikvidovat osoba znama ako "Macka". Takze akakolvek spojitost s forami je nezmysel.

Game stale trpi nejakou utkvelou predstavou, ze ked daco zle spomeniem v suvislosti s cimkolvek, je to adresovane na nu, to je p***vina! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche,

o akej spojitosti to blábolíš ? jediný kto tu bez opýtania trepe o nejakých spojitostiach si ty.

/ skús raz už nevymýšľať otázky, len aby si mohol na ne odpovedať, len preto, lebo sa ťa na to nikto iný nespýtal, pretože na to nikto nebol zvedavý. /

normálne sa ťa jody spýtala, prečo od istého času nemáš mačky v láske, to si totiž vo svojom "obsiahlom" predchádzajúcom príspevku " zabudol" napísať ... tak prestaň básniť o nejakých spojitostiach ktoré ani neexistujú ani sa na ne nikto nepýtal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doteraz som mal stale len psa , ale babka ma plno maciek :lol: , takze sa s nimi stretavam casto .

ja mam radsej psa , pes narozdiel od macky je verny a lepsie sa viem hrat ako s mackou

pre deti by som skor psa odporucil , nejakeho velkeho ako bernaldina alebo nemeckeho ovciaka ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Mám mačky a mám ich strašne moc rada.. ale vždy som chcela psa, takže keď "budem veľká", tak pes u mňa rozhodne chýbať nebude.. ale myslím, že nejaká tá mačka sa u mňa tiež nájde :lol:

Na mačkách sa mi páči ich nezávislosť.. psa naučíš poslúchať a bude poslúchať. Ale mačka si nedá rozkazovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Mal som aj kocúra, ale jednoznačne u mňa vedie pes. Ale riadny pes, nie tie vreckové vydania, čo sa na psa ani nepodobajú.

 

Niekto múdry povedal, že najlepšia zmluva, akú kedy človek uzavrel, je zmluva so psom. Žiaľ, niekdy človek zlyhá... ale pes ju celý život plní ako pravý gentleman.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u mna vyhrava jednoznacne pes. v ziadnom pripade by som netvrdil ze nemam rad macky len si myslim ze su to prilis samostatne zvierata....

 

odjakziva snivam o ceskoslovenskom vlciakovi. ak to raz bude mozne tak chcem jedine toto plemeno.

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chovame psa, mame aj macku. teraz byvam na dedine, na zaciatku zimy nam niekto polozil pred dvere krabicu s malym maciatkom, este poriadne nevidelo.

 

uz vidi vsetko a prilis dobre.

 

nemam namietky proti mackam a veru je s nimi vacsia zabava. v porovnani so psami sa mi zdaju samostatnejsie a menej zavisle na ludoch. a ak ma macka naladu k niekomu sa pritulit, zvladne to lepsie ako pes.

 

radsej mam vsak psov, zalezi na plemene ale v porovnani s mackami sa mi zdaju pokojnejsi, menej vrtosivi a naladovi. choval som vlcieho spica, mal rodokmen a volal sa Ajax, bol to aristokrat. ak som ho urazil, sadol si chrbtom ku mne a nejaky cas ma ignoroval, nez mi odpustil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemám v tom celkom jasno, psov mám doma viacerých, aj malých aj veľkého, som na nich zvyknutá, teď som u tatka a lezú po mne dve polročné strašne chutné mačky... nemôžem to porovnať,každé jedno má niečo do seba, mačka je fascinujúca svojou nezávislosťou, vlastným rozhodovaním, tvrdohlavosťou, pes zase vernosťou....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

koho preferujete viac? Psa? Mačku?

Jednoznacne mačky mam radsej!!! :lol:

 

v čom vidíte výhody mačky, čím sa vám páči, čím vás zaujala? a pes?

Mačky su take viac krajsie a milšie na pohlad aj na dotyk ako psy! A nestekaju a nehryzu!!!

 

máte doma jedného z nich? či oboch?

Nemam ani jedno z toho...

 

ako vychádzate so psami a ako s mačkami?

So psami zle (neznasam hlavne tie blbe vlciaky a dobermany), s mačkami obstojne (najma domace su milunke - take ako game)

 

ktoré z týchto dvoch zvierat by ste kúpili svojim deťom?

Ja by som osobne sa rozhodol podla toho aky kukuč by na mna hodili... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako vychádzate so psami a ako s mačkami?

So psami zle (neznasam hlavne tie blbe vlciaky a dobermany), s mačkami obstojne (najma domace su milunke - take ako game)

 

...ale pes ja vzdy taky akeho ma pana....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mačky vôbec nie sú také falošné ! sú len individualistky a udržujú si nezávislosť ! psy sú servilné tvory, a ešte je pes aj taký ako jeho pán ... :lol:

 

niektorí ľudia by mimochodom na psy potrebovali zbrojný pas

 

 

 

ale nie ... mám rada aj psy aj mačky, a dokonca psy majú radi mňa, ale mačky sú mačky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ... je tam usmievavý smajlík a výkričníky, ktoré zvyčajne nedávam .. takže je to rozhodne nadsázka :lol:

 

je mi úplne jasné, aké sú psy, aj aké sú mačky ...

 

nikdy nezabudnem na jedného psa u známych, ktorý vycítil, čo mi je ... a posadil sa mi k nohám a z času na čas položil hlavu na miesto, kde ma bolelo

a skutočne mám rada psov a psy majú radi mňa, ale doma sme psa nikdy nemali ... k mačkám mám bližšie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám rada aj mačičky aj psíkov. Mačky hlavne také tie huňaté tučné chlpaté, ale to vlastne aj psov :lol:

 

Ten môj vyrastal s mačkami, s mojou Chertéziou a jej nespočetnými potomkami :) Preto sa mi niekedy zdá, že od nich nachytal isté zvyky. Napríklad pravidelne uteká z dvora a behá po dedine (teraz stále, lebo cíti suky, no horror), oblizuje si labky úplne ako mačka a aj sa ľúbi tak pritúliť, on je veľmi kľudný a nechá sa škrabkať celú večnosť :)

 

No ale čo mi dnes vyviedol! Priniesol odkiaľsi kravskú hlavu, bože. Položil ju pred bránku ako keď nám Cherťa nosila ukazovať myši, čo chytila. Tá hlava bola taká veľká, že sme ju nevpratali ani do kontajnera. Preto brat zobral sekeru a rozťal ju napoly ;) (mala aj rohy) Ja som ju potom hodila do vreca a do kontajnera. Bernie dostal takého zhuka, že si chudák iba sadol 5 metrov odo mňa a pozeral na mňa tými svojimi psími očami. A teraz zase niekde behá. Ach jaj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemám ani jednu z týchto zvierat...ale všeobecne viac preferujem psy,najmä vlčiaky :lol: ...a ako to bolo aj napísané - dosť záleží na tom ako psa majiteľ vychová,aké je to plemeno...ani ja nemusím veľa plemien a pod...

Mačky - je to podobné ako u psov,ale je to s nim dosť "iné"....ale nemám rád také tučné mačky,čo len neustále mňavkajú,škrabú človeka a tak...skrátka majú svoju povahu...ale napr. priateľka má kocúra a s ním som skamarátil...keď sú myši tak loví,je prítulný,ale neobťažuje...ozaj fajn kocúr :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam kocura a nie je z neho ziadny osoh, date mu nazrat a to je cele, obcas sa snim pomaznat a tam to konci. ok je lepsi lovec hlodavcov, ale pes jednoznacne u mna, hoci ziadneho nemam. pes dokaze aspon ubranit - tym myslim skutocnych psov a nie tie chlpate veci co schovate do kabelky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov