Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

už dlhšiu dobu sa snažím zohnať knihu Hannibal od Thomasa Harrisa ale dá sa nájsť len v knižnici... vydavateľstvá ju už nevydávajú a zas nie je tak stará aby som ju mohla nájsť v antikvariátoch... Rovnako je to aj s ostatnými knihami od Thomasa Harrisa:

 

Mlčanie jahniat

Červený drak

Čierna nedeľa

 

nemáte niekto doma nazvyš? kúpim, dám za ne všetko, len ma nenúťte kradnúť v knižnici.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doma ju nemám, ale minule som zabíjal čas (bus mi šiel za čosi vyše hodinu) a kdesi som ju videl v predaji, v Blave... Takže predsa len netreba ešte siahať ku krádežiam v knižnici. :lol: Ale tie ostatné som myslím nevidel...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to je závidenia hodné...

v prvom rade by som ale asi kupovala Hannibala...

a Hannibala Zrodenie vôbec nepoznám... doposiaľ som o tom nepočula, len viem, že bude film v kinách... takže i tomu by som dala prednosť pred ostatnými...

ale v tejto dobe, v tomto období asi ťažko niečo našetrím... dokelu!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

už dlhšiu dobu sa snažím zohnať knihu Hannibal od Thomasa Harrisa ale dá sa nájsť len v knižnici... vydavateľstvá ju už nevydávajú a zas nie je tak stará aby som ju mohla nájsť v antikvariátoch... Rovnako je to aj s ostatnými knihami od Thomasa Harrisa:

 

Mlčanie jahniat

Červený drak

Čierna nedeľa

ked som bola v prahe, tak v Levnych knihach mali Hannibala, aj Mlcanie jahniat, obe stali po 70 ceskych korun, neviem ci si to uz zohnala, ale mozno aj na slovensku v Lacnych knihach to maju

 

ja mam Mlcanie jahniat a kupila som to v Panta rhei za 110 sk, asi pred rokom, mozno to tam este maju

 

ak nemas moznost ist do lacnych knih, tak ti mozem kuknut tu v BA ci to tam je, aj kupit a poslat ak by si chcela :lol: pripadne aj v panta rhei, tam mi robi kamoska, tak mozno by to bolo aj so zlavou :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jéj! veľmi pekne ti ďakujem :lol:

zatiaľ mám len Hannibala Zrodenie a po ostatných tu niet ani chýru ani slychu... bohužiaľ nemám tú možnosť ísť do väčších miest sa popozerať... :)

keby si mi to popozerala, bola by som ti veľmi vďačná... momentálne síce nemám peniažky, ale snáď mi niečo z výplaty ostane... :)

potom mi môžeš písať SS, nech tu nezamorím celú tému len Hannibalom ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 týždňami...

Nemáte niekto Liečiteľa od Noaha Gordona? A samozrejme ochotu poslať to na dobierku?

 

edit: samozrejme v slovenčine, Medicusa v nemčine mám.

Veď Liečiteľa zoženieš v každom lepšom kníhkupectve...

Ja ho mám, ale tej knižky sa za nič na svete nevzdám :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vyšlo to aj v slovenčine.

Obsah:

 

Dvaja sudcovia, odsúdení za rôzne delikty, sa vo väzení spriatelia. Vytvoria tzv. bratstvo, ktoré navonok rieši právne problémy spolužitia väzňov, ale v skutočnosti rafinovaným spôsobom vydiera boháčov s homosexuálnymi sklonmi. Okrem iných sa do pasce dostane nádejný kandidát na prezidenta.

 

Svet tajných služieb so svetom zločinu podfarbuje boj o moc v štáte medzi rozličnými záujmovými skupinami, ktorý má tiež svoje temné stránky a balansuje na hranici zákona.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov