Skočiť na obsah

Dobýjanie


Jovzin

Odporúčané príspevky

dôjdu mi témy a nastane to trápne ticho

ja osobne si veľmi cením, ke´d viem s niekým mlčať a nie je to trápne ticho...

 

nápady ti môžem dať len také, na ktoré by som sa chytila ja a to je jednoducho len prejavený záujem o moju osobu... pýtať sa ma na mňa, zaujímať sa o mńa, pozývať ma von, smieť sa so mnou, napísať mi sms alebo majlik...

no asi tak....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Wau ludia dakujem ;) Pekne napady mate ;)

Arwiel: dakujem pekne za niektore napady :lol:

Nokia: Dik ale ja sa neviem tak do toho hned vrhnut :) Ja radsej pomaly a postupne :)

Indiana: Dakujem za kompliment a aj za rady a napady ;)

 

Dakujem pekne

Je to mile od Vas ;) ze sa mi snazite helfnut ;)

Drzte palce nech to dobre dopadne, fakt je to dievca, ktore mam velmi rad a na ktorom mi fakt dost zalezi. A som fakt ochotny pre nu aj modre z neba zniest ak by som jej to videl na ociach ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No snad sa sem k tomu nedostane :lol: Snazim sa jak divy, davam najavo sympatie, a ona sa chova tiez akoby mala zaujem, ale tvari sa akoby si nic nepripustala :-/ mozno je to tym ze je velmi mlada

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tym vekom to moze byt, vela mladych bab proste nevie co chce a nevie ako zareagovat

 

kolko ma rokov?

a co znamena to ze sa chova akoby aj ona mala zaujem?

 

skus to trosku rozpisat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ajk: no nieco podobne mam s tou mojou babou teraz co sa snazim ju dobyjat :) Proste ja sa snazim davat najavo ze mam zaujem byt s nou nieco viac ako kamarat. Robim to hlavne opatrne tosku pomalsim sposobom ale co uz no som taky nechcem nic unahlit. Vela kamaratov mi uz povedalo ze nech som trpezlivy v tychto veciach. No ale k pointe mam tiez ten problem ze aj z jej strany to vyzera ze by chcela byt nieco viac ako kamaratka, tiez robi nejake gesta a podobne veci jeden den a druhy uz je zrazu uplne nieco ine uz z nej citim skor taky chlad. Ale zase na dalsi den zas to zacne ako keby nieco viac chcela a potom zas chlad. A teraz co si mam mysliet ??? Mozno ako hovorite bude to vekom ze nevie este poriadne co chce alebo neviem no. Kadzopadne ja viem co chem a to je ona :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no jeden den tak druhy tak moze znamenat dve veci, bud sa zahrava, alebo si je neista

 

ked je obcas taka ze aj ano, tak vtedy skus byt trosku akcnejsi.. uvidis ako zareaguje

 

ako tak pozeram, zalozim si poradnu, to bude biznis :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jouzin... :lol: ty si ja???? :) :) ;) mam totiz podobny problem a uplne si to vystihol... resp. nie podobny ale navlas rovnaky...

 

takto, robi iste signaly ktorymi nasvedcuje a viacero ludi mi to potvrdilo zaujem... no je mlada a zrejme nema jasno. Mne bolo povedane, ani pomaly, ani rychlo.... tak jej priemerne naznacujem sympatie no a ona raz sa chyta a clovek ma pocit ze uz uz to vide... a dalsi den bum, mam pocit akoby som bol ten najlahostajnejsi tvor v jej zivote... :-/ na stretnutiach je s nou super, aj ona ma ten pocit, no nejako sa netrha za dalsimi... teda su naplanovane ale v takych intervaloch ze to mi Bratislavske noviny castejsie skoncia v schranke...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm nokia: ok v pohode hlasim sa ako druhy pacient do tvojej poradne :)

AJK: presne to iste co pises mam i ja. Ked som s nou niekde napr ako teraz vo stvrtok som bol a bol to super den sme boli nakupovat spolu a kecali o vsetkom moznom fakt co len nas napadlo proste super den to bol ;) Jeden z tych najkrajsich v mojom zivote. Si ho este dlho budem pamatat :)

NO ale k pointe myslim stretnutia co si pisal tak je to podobne so mnou tiez. Aj ked to stretko co bolo teraz v stvrtok tak to bolo s jej iniciativy. Ale inak tiez tie stretnutia su skor take ze raz za dva tyzdne :lol: NO neviem dufajme Ajk ze to nejake dobre doapdne aj u teba aj u mna ;) Drzme si palce.

Inak nokia mozem potom s tebou popisat cez ICQ poradnu ? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov