Skočiť na obsah

Dobýjanie


Jovzin

Odporúčané príspevky

Ahojte

Chcel by som sa Vas popytat hlavne dievcat asi :lol: ale aj chlapci :) , ze co sa mysli pod tym pojmom "dobyjanie" dievcata ?

Mysli sa nieco typu osobe ktora sa Vam paci sa aspon raz za den ozvat a popytat sa aky mala den ? Alebo napisat aspon nejaku milu SMSku ?

Alebo volat ju nekam vonku si sadnut, prejst sa, porozpravat ? Alebo co este do toho pojmu "dobyjanie" patri ?

Dik za vase odpovede.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skôr pošli nejakú šteklivú sms, ktorá by ju vzrušila a neváhaj takých sms poslať aj 20-30 za deň. A na druhý deň znovu, aj keď ti nebude odpisovať. A potom znovu a stále.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm :lol: Dobíjanie. Buď vtipný, inteligentný, pohotový a milý a ona sa chytí sama :)

Chyba. z vlastnej skusenosti viem, ze toto staci na kamaratku, ale nie na zbalenie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teda ...

 

nevedela som si predstaviť, prečo je nejaké Dobíjanie v téme o zoznámení - zdalo sa mi, že ide o dobíjanie batérií mobilu na extra zvláštnom mieste a následné zoznamovanie sa pri tom ...

 

keď som videla, že je reč o dievčatách, napadlo ma, že sado-maso témy tu ešte nemáme ...

 

keď už, tak Dobýjanie, ale správneješie je Dobývanie ... ale dobýva sa ruda, uhlie a pravdepodobný životný priestor na Marse ... rovnako sa dobýva križiackymi výpravami územie Svätej zeme ...

 

viem, čo tým autor myslel, kým ma napadne vhodnejší výraz, zmením to na Dobýjanie ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chyba. z vlastnej skusenosti viem, ze toto staci na kamaratku, ale nie na zbalenie.

weirdo ono to celkovo casto staci, len tam musi preskocit nejaka ta iskra, musi tam byt chemia aby to neskoncilo u kamaratstva...

 

 

Ale inac Jouzin, nejaka ta mila sms, uvidis ako bude reagovat, ak so zaujmom kludne popis viac, obcas nejaka ta kavicka, vybrat sa von do prirody a tak, obcas nejaky originalny nevtieravy kalerab, a ak sa aj ty jej pacis a je tam ta iskra tak je tvoja

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skôr pošli nejakú šteklivú sms, ktorá by ju vzrušila a neváhaj takých sms poslať aj 20-30 za deň. A na druhý deň znovu, aj keď ti nebude odpisovať. A potom znovu a stále.

jouzin, preboha nepočúvaj ho, sarkazmus rozdáva Axel bezplatne : ) ... lebo do týždňa bude mať dotyčná zmenené číslo alebo vypnutý mobil nastálo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm najprv takze som asi nieco pokaslal ako pozeram do kelu aj s tou mojou slovinou obcas :lol: tak sry ludia ako pozeram gramaticka chyba sa vludila. Alebo nie co je spravne dobijanie alebo to dobyvanie ?????? Ako gramaticky to mam spravne dufam neni dobyjanie ?

Ok ale spat k topicu, cize v tom dobyjani alebo dobyvani srdca vyvolenej ide vlastne o to ukazat jej ze mi na nej zalezi ???

Fakt by som chcel poprosit nejake vysvetlenia "dobyjania ci dobyvania" pretoze musim sa priznat nemam s tym vela skusenosti :)

Podla mna ako som pisal v prvom poste to dobyjanie ci dobyvanie je nieco typu obcas jej zavolat, opytat ako sa ma, aky mala den, napisat nejaku "normalnu peknu" (axel pocujes :) ) SMSku, obcas ako pisal Nokia pozvat vonku na kavicku prejst sa v parku alebo tu u nas pri hornade ;). CO este sa do toho moze zaradit ?

 

Axel: no ako som spominal planujem o tom vytvorit ked sa nepohnevas este jeden topic ;) Ako fakt potrebujem zopar rad asi do toho mojho zivota a celkovo a rad si od Vas starsich necham poradit ;) A frajerku no pracuje sa na tom stale este to nemozem povedat ze je to frajerka ;) zatial

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HMM aha cize ja to ako tak ovladam :lol: Tak to som rad teraz len to sebavedomie si zdvihnut troska :) tak dakujem za vase nazory :) A sorrac za tu gramatiku ;) Ma to mrzi nejako uz stracam prehlad o SLJ co studujem tu AaA ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže mal by si to robiť asi takto:

 

Môžeš jej poslať nejakú peknú SMS, ale dôležitý je osobný kontakt, na ňom stojí všetko. Spýtaj sa jej či by s tebou niekam nevybehla von sa niekam prejsť, nemusí to byť hneď kino, to by som nenavrhoval, takže len tak sa prejsť.

Dôležité je aby ste sa stále mali o čom baviť, keď bude ticho, to bude zlé znamenie. Môžete sa porozprávať napr. o literatúre ("Mein Kampf si čítala?"), vďačnou témou je aj hudba ("Koľko albumov od Sepultury máš doma?"). Podľa toho ako sa bude rozhovor rozvíjať tak sa podľa toho riaď a môžeš pichnúť aj do iných tém, napr. do politiky ("Čo hovoríš na situáciu vo východnom Čade?"), príp. ekonomiky ("Ten vysoký hospodársky rast v Angole je pozoruhodný, však?").

Tém je skutočne veľa, je to hlavne na tebe, ale nie je vylúčené že aj ona bude aktívnejšia, tým pádom to budeš mať jednoduchšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S tým Mein Kampfom by si ma dostal keby som bol baba a aj s tou Sepulturou. Ale ten Čad a Angola tam by som bol mimo. Axel s tebou sa fakt baba nenudí, máte velice zaujímave debaty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel ty mas fakt super temy. Ale mozno ich aj pouzijem, pretoze toho sa ja vzdy najviac bojim, ze mi dojdu temy na kecanie a nastane to trapne ticho :lol: To je pre mna ako nocna mora ale ako fakt to myslim :) Toho sa fakt bojim toho out of topics :)

No ale zase ked aj ona bude aktivna a bude mat zaujem spolocne sa rozpravat tak to bude super ;) Tak potom to je dobre znamenie ne? Uz vela k tomu aby som bol nieco viac ako kamarat nebude chybat dufam ;)

Akurat este co mi dost vela ludi hovori, tak ze nech to velmi neurychlujem a necham tomu taky volny priebeh. Akurat to je moja dost hnusna vlastnost, ze vo veciach lasky a vztaju som dost netrpezlivy ;) A skor by som chcel byt hned po prvom stretku uz jej frajer a vsetko podobne ;) Ale snazim sa to nejako ovladat a byt trpezlivy ;) Vsak trpezlivost ruze prinasa ;) V tomto pripade dievca ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

z vlastnej skusenosti viem, ze toto staci na kamaratku, ale nie na zbalenie.

lol,

 

tu mi prisiel na um jeden anagaminov prispevok na PF :

"uz len balenie samotne je actom zufalstva, lebo uspesnych chlapov obletuju zeny same"

 

:lol:

 

este taka vec, ze dohady o nejakej semantickej spravnosti vsetkeho toho dobyvania, dobyjania, ci dobijania su celkom zbytocne. kazdemu je predsa jasne, co sa tym mieni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

este taka vec, ze dohady o nejakej semantickej spravnosti vsetkeho toho dobyvania, dobyjania, ci dobijania su celkom zbytocne. kazdemu je predsa jasne, co sa tym mieni.

že sme sa dožili takejto vety od teba, LEG, rýchlo do komína čiernou kriedou :lol:

chcela by som zažiť, ako v rámci vyberania si partnera ťa niekto " dobíja " :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jouzin

 

..."dôjdu mi témy a nastane to trápne ticho"...a práve vtedy možno nastane tá chvíľa na dobíja/va - nie dievčaťa.

Ono je niekedy príjemné ak sa v tichu vo dvojici pozeráte napr. u vás pri Hornáde. Nemusíš si získavať jej pozornosť len slovami, možno stačí hlbší pohľad do očí...dlhší, aby vycítila, že ti nie je ľahostajná.

Alebo ak jej vlasy nafúka vietor do tváre, jemne jej ich rukou odhrň...

Ak s tebou ide na prechádzku, tak predpokladám, že je jej s tebou príjemne...spýtaj sa, čo sa jej páči, čo ju baví a podľa toho sa zariaď, ak sa jej páči nejaký herec/čka, pozvi ju do kina, keď bude film s ním/s ňou, ak je športový typ, dohodnite sa spoločne na bicyklovaní, korčuľovaní...ak je romantická dušička, napíš jej romantickú sms-ku.

Ale myslím, že ty si najlepšie poradíš, páči sa mi to, že nie si z tých chalanov, ktorí idú na "vec" hŕŕŕŕŕŕŕ, ale snažíš sa byť dobyvateľom dievčenského srdca.Mnoho zdaru v láske.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov