Skočiť na obsah

Dobýjanie


Jovzin

Odporúčané príspevky

A tu mi co za ****** zmazalo prispevok? Normalne mi to nevadi, ale tu bola PADNA odpoved na Jouzinovu Q. Jednoducho, Jouzin, ako si uviedol v prvom prispevku, v topicu, tak aj sprav. Ale zenam never ani slovo, ved ty narazis a spoznas realitu, hoci Ti neprajem pocitit tu zlu stranku veci....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hehe AJK tak to gratulujem ;) Ukaz potom some photos ;) Tej tvojej kocky :lol:

NO dik chorche za radu mas aj pravdu ta zla stranka tam je tiez ne stale sa to podari. Vzajomne sympatie sa nedaju privolat abo tak nejak ;)

Inak pred rande ako mi brasko radil si fakt daj 1-2 pohariky niecoho :) ze vraj to pomaha ;)

 

Tak vela stastie Ajk drzim palce. Hmm inak pozeram ty po 2 rokoch no nemas na mna ja sa s ninou poznam uz 6 rokov :) Njn som trosku pribrzdeny asi abo u mna asi cas plynie inak ako u vas ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jouzin: Bracho radi dobre, ale zvaz si, ze to je len umelina, mal by si byt prirodzeny, co potom, ked ten alkohol vyprcha? A dobyjat? Hm, mne to nedava ziaden zmysel....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

len tam musi preskocit nejaka ta iskra, musi tam byt chemia aby to neskoncilo u

 

kamaratstva...

Práve o toto ide. Môj zádrhel je presne v tomto. Na kamaráta to vypracujem vo väčšine prípadov ale iskru neviem spraviť, neviem vyvolať tú chémiu.

 

Jouzin no vsak vidis, teoriu ovladas tak hor sa do praxe

 

A čo vtedy ak pokazím tú prax? Som len o stupeň bližššie k cieľu ale nie v ňom.

 

ale nie je vylúčené že aj ona bude aktívnejšia, tým pádom to budeš mať jednoduchšie.

 

Ja mám aj také že obaja sme príliš aktívni a len sme si skákali do reči... Ale na viac ako kamarátstvo som to ani tam nedotiahol.

 

Tak potom to je dobre znamenie ne? Uz vela k tomu aby som bol nieco viac ako kamarat nebude

 

chybat dufam :D

 

Je to znamenie dobré ale na frajerku to nestačí... Vlastná skúsenosť mnohokrát vyskúšaná...

 

Akurat to je moja dost hnusna vlastnost, ze vo veciach lasky a vztaju som dost netrpezlivy

 

:D

No a? Na tom nič neni. Keď jednať, tak rýchlo. Na čo čakať? Načo otálať?

 

"uz len balenie samotne je actom zufalstva, lebo uspesnych chlapov obletuju zeny same"

 

:dalbysomsi:

 

Zopár kamarátov je tak. Baby ich obletujú sami. Dvoch takých kamošov mám že musia odbíjať baby a niekedy ich chcú riešiť aj 3 naraz. To im závidím. Som sa ich pýtal že ako to robia a povedali že nevedia. S tým osobným šarmom sa treba narodiť.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prepanajana.....NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

aj dalsiu temu zaspamovat

zastavte ho uz konecne niekto

 

ten chalanisko ma potrebu furt len nieco pisat .. a nic neriesit..

zamoruje temy pre niekoho, kto by sa aj chcel nieco priucit (napr o dobyjani), ale ked tu uvidi litanie od nemenovaneho pana Neschopneho, tak to rovno zabali

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomáš je v tom nevinne, toto mu Jovzin poradil :dalbysomsi:

 

 

Ja mám aj také že obaja sme príliš aktívni a len sme si skákali do reči... Ale na viac ako kamarátstvo som to ani tam nedotiahol.

 

No tak buď zavrieš hubu a budeš počúvať alebo ju prekrič a prinajhoršom jej tú hubu zapchaj. Niečím :D
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mám aj také že obaja sme príliš aktívni a len sme si skákali do reči... Ale na viac ako kamarátstvo som to ani tam nedotiahol.

 

 

to uz je zle, ked Tomas nepochopil, o akej aktivite Jovzin hovoril :dalbysomsi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tvar sa co najprirodzenejsie, o nic sa nesnaz, ziadna pretvarka, ziadne tlacenie na pilu, ides si posediet a pokecat. Ak ju ma na tebe nieco zaujat, najde si to sama.

 

Ak sa ti jedna z tych dvoch bude viac pacit, ukaz tej druhej fotku s laserovym mecom, ona potom pojde prec :smilieee:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to o dobýjaní a to sa mi akurát hodí. Idem na stretko takže ako ju mám dobýjať aby ma chcela?

 

mozno sa mylim, ale nevyjadril si sa vo vedlajsej teme, ze to ides citujem "dorazit", a potom sa venovat svojim zalubam ci comu to?

jak ta tak citam, niekto by mal DOBIT teba...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak sa ti jedna z tych dvoch bude viac pacit, ukaz tej druhej fotku s laserovym mecom, ona potom pojde prec :innocent:

 

ono postaci samotna pritomnost dobyjaca :smilieee:

nezabudni ju potom poslat do pecka, ako vsetky tie, ktore ti daju kosom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tvar sa co najprirodzenejsie, o nic sa nesnaz, ziadna pretvarka, ziadne tlacenie na pilu, ides si posediet a pokecat.

 

Počúvaj ma chlape. Nechceš od neho akosi moc? :smilieee:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tvar sa co najprirodzenejsie, o nic sa nesnaz, ziadna pretvarka, ziadne tlacenie na pilu, ides si posediet a pokecat. Ak ju ma na tebe nieco zaujat, najde si to sama.

 

Ak sa ti jedna z tych dvoch bude viac pacit, ukaz tej druhej fotku s laserovym mecom, ona potom pojde prec :D

 

Jasné. Veď iné ani nezostáva. Tak by to malo byť. Nepretvarovať sa.

 

 

mozno sa mylim, ale nevyjadril si sa vo vedlajsej teme, ze to ides citujem "dorazit", a potom sa venovat svojim zalubam ci comu to?

jak ta tak citam, niekto by mal DOBIT teba...

 

Zle si to pochopila. Tieto stretká sú zjednané už, už sa s tými babami bavím dlho. Tak doraziť malo znamenať že buď to vyjde alebo nie. V oboch prípadoch končím lebo: Ak to bude u nejakej nádejné tak už nemusím riešiť iné, ak to nevyjde nič sa nestalo. Tak sa rozhodli a hotovo. Budem sa venovať iným veciam a nechám to na osud čo bude to bude. Ja som nič zlé nespravil tak prečo by ma mali dobiť?

 

 

ono postaci samotna pritomnost dobyjaca :D

nezabudni ju potom poslat do pecka, ako vsetky tie, ktore ti daju kosom ;)

 

Nie. To je neslušné. To sa nerobí. Nikoho nemôžeme nútiť aby nás ľúbil. Keď nemá záujem je to jej slobodné rozhodnutie.

 

 

Hlavne sa jej nepytaj, ci chce s tebou chodit.

 

Logické.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie. To je neslušné. To sa nerobí. Nikoho nemôžeme nútiť aby nás ľúbil. Keď nemá záujem je to jej slobodné rozhodnutie.

 

to hovoris ty, ktory si vtedy verejne zhovadil jednu dievcinu, ktora sa opovazila nechciet ta? :D

tak nehovor o slusnosti, o tom co sa robi a co nie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov