Skočiť na obsah

Humor


game

Odporúčané príspevky

otázok je niekoľko :

 

aký máte zmysel pre humor ? :)

 

aký humor vás oslovuje ?

slovný, drsný, pikantný, kanadské žartíky ? ;)

 

viete sa zasmiať na sebe ? :lol:

smejete sa na klasike, keď sa niekto pošmykne na banánovej šupke ?

 

nakoľko vás rozosmejú tie často vysielané tv relácie, kde sa strieľa z nič netušiacich ľudí ?

 

;) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zmysel pre humor : dobry :lol:

aky humor? to je jedno len nech je dobry :)

viete sa zasmiať na sebe ? -stale sa smejem na sebe :)

nakoľko vás rozosmejú tie často vysielané tv relácie, kde sa strieľa z nič netušiacich ľudí ?

no to zavisi ci tam aj rozpravky patria lebo niektore viem pozerat dookola ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Osobne niekedy rad ludi podpichujem, ale to len fakt vynimocne. Na sebe sa zasmejem s radostou, kedze sa niektore veci mozu stat kazdemu. Mam rad aj pikantny humor ( ten niekedy rozoberam hodnu chvilku :) ) A dalej si velmi rad pozriem serial Simpsonovci. Mam to doma na 7 DVD myslim, takze mam co pozerat :)

Nie, nie, nie.....este mi z toho nesibe ;) :lol: ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

humor mam rad specificky, dvojzmyselny, kde si treba domyslat. Vacsinou sa nikto nesmeje len ja a ked sa smeju vsetci, ja neviem,nemam preco. Co sa filmov tyka, mam rad Monty Python´s

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

aký máte zmysel pre humor ?

dobry, lubim sa smiat...

 

aký humor vás oslovuje ?

hlavne taky co sa da na tom dobre a dlho zasmiat

 

viete sa zasmiať na sebe ?

na sebe? na sebe sa mi smeje skvelo, naposledy ked som sa smiala na sebe so segrou, sme sa smiali asi 10 minut v kuse az sme plakali, takze nemam problem sa zasmiat na sebe...

 

smejete sa na klasike, keď sa niekto pošmykne na banánovej šupke ?

ako kedy, ked mi to pride vtipne, tak ano, ale povacsinou tie klasiky, su len na pousmiatie, na taky zdravy od srdca smiech nie...

 

nakoľko vás rozosmejú tie často vysielané tv relácie, kde sa strieľa z nič netušiacich ľudí ?

podla toho na com sa mam smiat, ale povacsinou ma to nerozosmeje, nemam rada napr. ani komedie take kde ostatnym ludom pride smiesne, ked niekto akoze omylom spadne, a obcas mi to pride trosku nudne aj v tych relaciach, ale obcas ma to dobre rozosmeje, zalezi podla toho co sa tam stane...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zmysel pre humor mám v poriadku, oslovuje ma skoro všetko, akurát niekedy sa na dačom smejem len preto, že to nechápem (divné, ale celý ja :) ) Zo seba sa zasmiať... neviem či dokážem, možno ako kedy, ak je žart dobrý, tak rozhodne áno... Inak jedno neviem pochopiť, často dačo poviem vážne a každý sa hneď začne smiať :lol: (ok, uznávam, že to býva vždy totálna somarina, ktorá bola povedaná práve s cieľom, či sa dakto chytí, ale lepšie je to, keď to fakt človek povie s úplne vážnym výrazom a všetkým, že Hedge? ;) ) Kopec ľudí vraví, že mám dobrý zmysel pre humor, tak im verím (ale keď zistím, že kecajú, bude zle :) lebo keď sa nahnevám, budem zlý ;) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale lepšie je to, keď to fakt človek povie s úplne vážnym výrazom a všetkým, že Hedge?

Alebo ako keď sa ťa telefonicky pýtam, čo robíš a ty mi povieš, že telefonuješ, však? :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, dnes ma výnimočne Ďuro Mokrý v predpovedi počasia pobavil

 

Povedal:

 

Viete, kto vyhral voľby?

 

.... Ma ... cej .... ko ...Ma ..cej..ko .....ko ..ko...ko..ko .... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Zmysel pre humor??? Mám.

Som strašne škodoradostná, takže keby sa niekto šmykol na tej banánovej šupke, šla by som do kolien.

Dokážem sa smiať na kadejakej konine, ale niekedy jednoducho nechápem (však stoka??? :lol: ).

Najlepší je sprostý a inteligentný humor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hisham je fakt vtipna- proste vsetci sa sulaju od smiechu a ty vtedy zadries "nechapem" :) no skapat z teba :lol:

 

zmysel pre humor urcite mam, ale ci som sama vtipna, tak to je uz otazka.....

najviac sa zasmejem na konkretnych veciach , ktore vidim pred sebou, alebo pocujem v tej chvilii.... Uz ked mi niekto nieco prerozprava, alebo povie nejaky vtip, tak mi to uz velmi smiesne nie je..

 

na relaciach sa tiez az tak z chuti nezasmejem , to uz skor na komediach.

ale bananova supka urcite vyhrava :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Dnes,ako sme šli (v práci) z obeda,tak sme stretli jedného kolegu.Je to neskutočne zlomyseľný človek a je hodne natvrdlý.

Opýtal som sa ho,či už počul o tej akcii v našej jedálni,že ak si orazí na pondelok dva obedy,tak dostane tri.Povedal,že o tom nepočul,ale že "do toho ide".

Som zvedavý na pondelok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aký máte zmysel pre humor ?

 

- velmi dobry :] vie ma rozosmiat vsetko :lol:

 

aký humor vás oslovuje ?

slovný, drsný, pikantný, kanadské žartíky ?

 

- vsetko :) cierny humor, morbidny, ale aj stiplavy, drsny, ci utociaci na obe pohlavia :]

 

viete sa zasmiať na sebe ?

 

- tak zvyknem si zo seba robit srandu niekedy a aj sa viem na sebe zasmiat :] predsa len, netreba vsetko brat vazne - ale zavisi to hlavne od situacie!

 

smejete sa na klasike, keď sa niekto pošmykne na banánovej šupke ?

 

- nie :] to je podla mna prkotina, na tom by som sa nedokazala zasmiat, to by som sa uz skor obavala, ci je dana osoba v poriadku...

 

nakoľko vás rozosmejú tie často vysielané tv relácie, kde sa strieľa z nič netušiacich ľudí ?

 

- niekedy ano, niekedy nie, velmi to zavisi od situacie, co sa deje a atd. volakedy som sa vedela zasmiat uplne na kazdej, teraz, o niekolko rokov neskor, sa tiez mne ako i mnohym inym zda, ze je vsetko otrepane, a preto sa skor spolieham na humorne situacie, ktore ja sama zazijem, ako tie umelo vytvorene :]

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov