Skočiť na obsah

Humor


game

Odporúčané príspevky

aký máte zmysel pre humor ? :)

podľa nálady... niekedy sa smejem na všetkom, niekedy je to ako hrach o stenu hádzať...

 

aký humor vás oslovuje ?

slovný, drsný, pikantný, kanadské žartíky ? :)

situačná komika najviac...

 

viete sa zasmiať na sebe ? :lol:

áno, ale to už by som nepovažovala za humor v pravom slova zmysle...

smejete sa na klasike, keď sa niekto pošmykne na banánovej šupke ?

to nie... otrepaným veciam sa už nesmejem... ani vtipom, ktoré poznám...

 

nakoľko vás rozosmejú tie často vysielané tv relácie, kde sa strieľa z nič netušiacich ľudí ?

no to neviem nakoľko... závisí od situácie... pokiaľ mi to príde byť viac ako hnusný podraz ako vtipné strieľanie si z niekoho, tak, samozrejme, vôbec sa nesmejem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aký máte zmysel pre humor ? ;)

mizerný ;)

 

aký humor vás oslovuje ?

slovný, drsný, pikantný, kanadské žartíky ? :lol:

čierny humor..a záleží od nálady..niekedy sa smejem aj na tom, čo nie je vtipné..niekedy aj úplne bezdôvodne :) a mám rada situačný, inteligentný humor.. ako je v MASHi ;)

viete sa zasmiať na sebe ? ;)

niekedy..záleží od situácie

 

smejete sa na klasike, keď sa niekto pošmykne na banánovej šupke ?

keď je to v telke, tak sa nesmejem..naživo som to ešte nevidela :)

nakoľko vás rozosmejú tie často vysielané tv relácie, kde sa strieľa z nič netušiacich ľudí ?

tuším ani nesledujem takéto relácie..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1)aký máte zmysel pre humor ?

ja som jednoznačne na čierny a sarkastický humor

 

2)aký humor vás oslovuje ?

slovný, drsný, pikantný, kanadské žartíky ?

myslím, že sa viem pobaviť na všetkom asi, často aj na obyčajných veciach, ktoré si v duchu spojím s nejakou absurdnou asociáciou a chytím taký záchvat, že mám problém zostať na nohách, čo len málokto v okolí chápe a ľudia prevracajú očami :lol: najčastejšie si ulítávam na situačnom a absurdnom humore, a proste také tie klasiky, že "mohol si toto vôbec povedať?"

3)viete sa zasmiať na sebe ?

podľa toho o čo ide, ak sa ma niečo dotkne, samozrejme, neviem to len tak ľahko obrátiť na vtip a zožieram sa tým aj pár dní

ale rôzne trapasy, ktoré sú u mňa na dennom poriadku, lebo som nešikovná a roztržitá sú pre mňa dobrým zdrojom zábavy :)

 

4) smejete sa na klasike, keď sa niekto pošmykne na banánovej šupke ?

ale iste, že existuje zopár jokeov, ktoré sú mi smiešne aj po 150-ty krát, ale snažím sa s tým krotiť

 

5) nakoľko vás rozosmejú tie často vysielané tv relácie, kde sa strieľa z nič netušiacich ľudí ?

záleží od miery vtipnosti reakcie ľudí, pričom môže ísť o maximálne stupídny nápad, fakt sa niekedy až sama čudujem na akých sprostostiach sa viem rehotať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aký máte zmysel pre humor ? :)

Podľa nálady. Niekedy ma rozosmeje hocičo, a niekedy absolútne nič.

 

aký humor vás oslovuje ? slovný, drsný, pikantný, kanadské žartíky ? :)

Mám rád taký prirodzený humor, žiadny nasilu, a neznášam rasistické a intolerantné vtipy

 

viete sa zasmiať na sebe ? :lol:

Ako kedy, ale skôr nie. Ale pokiaľ je to v medziach normy a fakt vtipné, tak prečo nie?

 

smejete sa na klasike, keď sa niekto pošmykne na banánovej šupke ?

Tiež záleží od situácie a nálady, ale tak nie som žiadny modernista, takže klasiku mám rád vo všetkom

 

nakoľko vás rozosmejú tie často vysielané tv relácie, kde sa strieľa z nič netušiacich ľudí ?

Ak je dobrý nápad a nie je to moc drsné alebo nemorálne, tak jasne - rozosmeje ma to

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

smiech lieči ... ako je známe, a pri smiechu sa vraj pohne viac svalov na tvári ako pri plači ...

 

a tiez sa pri smiechu na tvari pohne menej svalov ako pri zamraceni sa :) a smiech fakt lieci - v tom klipe sa prakticky nic take dobre nedialo, akurat ked som to pozerala tak som sa nad tym zacala uplne rehotat a nechapala som preco. nuz, smiech je nakazlivy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

aký máte zmysel pre humor ?

zmysel mám veľmi dobrý, rozumiem vtipom a kadejakým volovinam aj keď mi vždy neprídu smiešne

 

aký humor vás oslovuje ? slovný, drsný, pikantný, kanadské žartíky ?

ak mám náladu tak sa zasmejem aj na viacerých veciach, ale nenávidím vtipy, ktorými sa niekto vysmieva druhým

 

viete sa zasmiať na sebe ?

viem ale znova musím mať náladu a musí byť vhodná situácia

 

smejete sa na klasike, keď sa niekto pošmykne na banánovej šupke ?

tieto vtipy ma už veľmi nebavia

 

nakoľko vás rozosmejú tie často vysielané tv relácie, kde sa strieľa z nič netušiacich ľudí ?

často mi to vôbec nepríde smiešne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aký máte zmysel pre humor ?

myslím že celkom dobrý

 

aký humor vás oslovuje ? slovný, drsný, pikantný, kanadské žartíky ?

jedine slovný, vtedy keď si vie komik urobiť srandu zo sámeho seba, poprípade dajaké,paródie na relácie

 

viete sa zasmiať na sebe ?

hej viem ale musí pri tom platiť pravidlo že vtip ktorý sa opakuje viackrát prestáva byť vtipom

 

smejete sa na klasike, keď sa niekto pošmykne na banánovej šupke ?

neviem tuším som to naživo ešte nevidel

 

nakoľko vás rozosmejú tie často vysielané tv relácie, kde sa strieľa z nič netušiacich ľudí ?

ak je tam vtip a nie vulgarizmus ala jožo pročko tak to smiešne je

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

aký máte zmysel pre humor ?

celkom srandovný

 

aký humor vás oslovuje ? slovný, drsný, pikantný, kanadské žartíky ?

Akýkoľvek ...najmä orygynálni :-)

 

viete sa zasmiať na sebe ?

...to teda nie! - Dosť sa na mne smejú druhí :-)

 

smejete sa na klasike, keď sa niekto pošmykne na banánovej šupke ?

...možno aj hej - ale viac sa zasmejem keď si ju na poslednú chvíľu všimne a stihne stúpiť vedľa - napríklad do ...veď viete

 

nakoľko vás rozosmejú tie často vysielané tv relácie, kde sa strieľa z nič netušiacich ľudí ?

...až tak často sa už nevysielajú ...a teda radšej si strieľam z ľudí sám - aj bez tej relácie ...a smejem sa určite aj lepšie

 

Usmej sa aj ty

:smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...

aký máte zmysel pre humor ? :)

niekedy je so mnou sranda, niekedy nie.

 

aký humor vás oslovuje ?

slovný, drsný, pikantný, kanadské žartíky ? :)

asi situačný...čo aj viem, záleží od okolností.

 

viete sa zasmiať na sebe ?

viem, aj ked niekedy sa najprv napaprčím, ale o chvíľu už sa rehocem. Trapasy celkom zvládam. A nevadí mi urobiť zo seba šaša, ak som medzi kamošmi.

 

smejete sa na klasike, keď sa niekto pošmykne na banánovej šupke ?

to sa mi nezdá smiešne, nemôžem si pomôcť.

 

nakoľko vás rozosmejú tie často vysielané tv relácie, kde sa strieľa z nič netušiacich ľudí ?

ak je dobrý nápad a nikomu sa tým neubližuje, tak áno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aký máte zmysel pre humor ?

nespútaný

 

aký humor vás oslovuje ?

slovný, drsný, pikantný, kanadské žartíky ?

originálny, spontánny, situačný

 

viete sa zasmiať na sebe ?

áno, napr. keď sa pozriem ráno do zrkadla, alebo keď sa mi pritrafí trapas, keď som roztržitá a stváram blbosti :-)

 

smejete sa na klasike, keď sa niekto pošmykne na banánovej šupke ?

v mojej blízkosti sa ešte nikto nepošmykol na banánovej šupke, ale ak by sa to prihodilo niekomu čipernému, tak by som sa zasmiala a vychutnala reakciu dotyčnej osoby s akou noblesou by to zvládla :-)

 

nakoľko vás rozosmejú tie často vysielané tv relácie, kde sa strieľa z nič netušiacich ľudí ?

priznám sa, tv relácie často nesledujem, tie časté, nekonečne reklamy sú na nevydržanie a celkovo tv chýba profesionálna úroveň.. je to viac o biznise ako o úrovni. chýba tomu šťáva, ale občas "aj motyka vystrelí".

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov