Skočiť na obsah

Spoločná česko-slovenská hokejová liga?


Ajk

Česko-slovenská hokejová liga  

4 členovia hlasovali

  1. 1. Zrealizuje sa podľa vás niekedy?

  2. 2. Uvítali by ste takúto ligu?

  3. 3. Akým spôsobom by ste ju vytvorili?

    • Zlúčenie slovenskej a českej ligy
    • Vytvorenie novej nadnárodnej ligy
    • Vytvorenie novej nadnárodnej ligy + 2 konferencie (CZ, SK)
    • Vytvorenie novej nadnárodnej ligy + 3 divízie (CZ, Morava, SK) a 2 konferencie (SK, CZ)
      0
    • Inak
      0
    • Nie neuvítal by som takúto ligu
      0


Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 32
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    5

  • chorche

    4

  • slimak

    4

  • Hedgehog

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Lopata? Tie výhody pre čechov?

bobsapp

 

uvideli by krásne Slovenské mestá :lol: a navyše treba uznať že aj zo Slovenským aj Českým hokejom to ide dole vodou ... stačí sa pozrieť na výsledky 20 ročných ... čiže podľa môjho názoru ak by napríklad bolo 7 českých a 4 slovenských týmov by to bolo celkom dobré :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Iste jeden zapas nieje odrazom celej ligy, ani 10 akcii na branu(aj s golom). Nesledujem uz ani nasu ligu a cesku som nesledoval ani v minulosti, aj ked viem ze vtedy mali napred(play off pred par rokmi).

 

Tohto roku som videl asi desat zapasov z KHL dalo sa na to pozerat. Ak hraju lepsie muzstva je to velmi dobry hokej.

Ta liga vysaje lepsich aspon trocha lepsich hracov a horsich vypluje. Najlepsie muzstva KHL maju dobrych rusov, UFA, Peterburg, ale hlavne tie silne ekonomicky muzstva(stredovychode). Potom tie slabsie a priemerne naberu aj slovakov ci inych. Pr. v spartaku je 5-6 slovakov a to vidiet.

 

Zaver: ak chceme aby tu hrali trochu lepsi hraci, vlastne je to jedno aj tak tu nebudu. Musime si ich vychovat a na to nemame. zabudnime na hokej.Lepsie uz urcite bolo.

 

Slovensko potrebuje viac ploch viac deti, viac ploch mozno bude jeden stadion za styri roky by sa aj postavil ale viac deti nebude. Dnes som na diskusii niekdy cital ze im zhrdzavelo ihrisko to nechapem.My sme tiez minuly mozno aj predminuly rok nemali funkcne ihrisko ale dnes sa tam deti aspon korculuju.

 

 

Krstny syn hra hokej za trencin, boli na turnaji v Kanade, v meste, kde hra aj panik a aspon traja kanadsky mlady hokejisti, mesto na druhej strane rieky o proti detroitu. Myslim windsor. Ale co som videl fotky, hrali to na takom malom ihrisku ako je ihrisko gaborika. proste ihrisko prikryte sikmou strechou, nieco podobne ako ste mohli vidiet vo filme zubate ostrie. Proste tie ihriska musia byt dostupne detom. Nie rano 5-6, a nie dochadzat 60km. A prkl. u nas ked uz mame to ihrisko, by mohol byt nejaky trener, nejaky urcite je, ale nejaky co by sa tomu proste venoval a bol by profesional.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

Po prve.

Extremne ubohy hokej sa tu nehra kvoli peniazom co sa davaju do hokeja. 

 

http://forums.internationalhoc...

 

Svedska druha liga ma priemer na muzstvo 1,26 miliona eur na klub. Poslednu sezonu(ked tu bol Slovan) u nas bolo 1,62(ak by to bola pravda,pravda je mozno o 30 percent nizsie)). Uz by sme boli na urovni 2,5 milion na klub. Tu uz by malo stacit na II. svajciarsku, EBEl ligu. Ale nasim klubom by to bohate stacilo. Keby nekradli a davali to do deti - hokeja mali byste iste lespiu ligu ako tu druhu svedsku - co dnes mozno nemate ani na tretiu svedku. Aj ked tam su rozpocta priemer len 500 000 eur. Lebo tam maju plno kvalitnych hracov a mladych(do 22 rokov) co hraju za malo penazi. 

 

Slovan navysil dnes rozpocet na ako sumu? Teda do hokeja tecie aj dost penazi. Videlim dalsie peniaze Slovana na 8 milionov , delene 10 klubov. Je to uz skoro k 2,5 milionu. Pri nasich platoch to by uz muselo stacit na boom u nas v hokeju. 

 

Mate Slovan v KHL. Rozpocty padaju, aj zaujem. A co cakame? Ze sa tu uz niekedy bude hrat hokej? 

No nebude. Uz ani nepostavite nejaky vyber na majstrovstva sveta. Zo Slovana budu tazit len cesi. Lebo nasi hraci na KHL mat nebudu. Nasi hraci nebudu. Lebo u nas kluby nebudu. 

 

A takych Netikov budete mat plny Slovan. 

 

V Kosiciach ak budu hrat nejaku sutaz tam budu este horsi.

 

To som napisal na sme.

 

 

http://sport.sme.sk/c/6974309/kosice-chcu-hrat-v-ceskej-lige.html

Kosice chcu ist do ceskej lige.

---------------------------------

 

A myslienky moje pre axel forum. Ja neviem zhodnotit aky ma ekonomicky zmysel sa zapojit KE do ceskej ligy, ci Slovanu do KHL.

Podla mna Slovan dlhodobo na KHL mat nebude. Vlastne ani jeden klub.  

 

Ja neviem ako je to v mladeznickom hokeji a aky je tam odpad. A kolky na to maju.

 

Ale sledujem hocijake pribehy mladych hokejistov.

 

 

Jedina sanca mat siroku konkurenciu. Lebo ti lepsi sa presadia a vypracuju v konkurencii mozno aj v inych ligach.

 

-------------------------

 

Slovan dava hokej 12-14 milionov? Liga prva 8 milinov? Ked kosice pojdu do ciech tiez musia dat aspon 8 milionov.

 

Ale ostatni a vlastne hned skoncili. Vlastne aj tak sa to zvratit neda.  Dnesny stav sa nestal 2008, ani 2001, ale 1996.

 

Aj ked sa detom budes venovat sa to prejavi o 20 rokov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov