Skočiť na obsah

Darkman

Odporúčané príspevky

No, takze moj archaicky siemens c45 pomaly ale cim dalej iste konci. Rozmyslam nad kupou noveho phonu. Ale mobily moc nesledujem, takze si necham poradit.

 

Co som zbezne povezeral, tak sa mi zapacila nokia n73 :lol:

Ma tu niekto nejake skusenosti s tymto telefonom? Pripadne mi vie odporucit nieco v podobnej cenovej relacii (do 16 000)? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja som dlho premyslal nad N73 ale ked dal orange do akcie E50 povedal som si ze idem do nej

je oproti N73 elegantnejsia, mensia skladnejsia, vyzera trosku luxusnejsie s tym kovom a funkcne je na tom podobne akurat ze nema taky fotak, radio a siet 3G.. vsetko veci co mi nechybaju :lol:

takze ja som spokojny s E50... ak by som sa moc chcel hrajkat tak uz kupim nieco s wifi, bud N80 alebo E60 (dostal som ponuku na vymenu mojej E50 za E60 ale nechcem menit)... alebo ak mas dobry rozpocet a si hracicka pockaj na N95 :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tu uz potom ide skor o preferencie, ci chces slider, klasicku tehlicku alebo vyklapacku.. a ktory sa ti ako paci

 

a odporucam pozri si megarecenzie na www.mobilmania.cz tam to je pekne spisane co to vie a co nie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mať vaše starosti, ja mám 2 mobily a neviem čo s nimi. A to som si ešte kúpil O2 kartu :lol: :)

Znie to podozrivo ale mobily skoro vôbec nepoužívam.

Uvažoval som nad N2620(?) Orange ju dáva za korunu za aktiváciu Fixu (9 Sk mesačne paušál ale cítim tam nejakú pakáreň), môj starý Philips Azalis už je na dôchodku :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia tú strašnú informáciu som aj ja včera počul (treba to vraj za dva roky), ale ešte som si to neoveril.

V každom prípade pre mňa je to zbytočnosť, ja za rok prevolám možno tretinu z toho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nooo, ja som zatial nadmieru spokojny.

Je to naozaj prepchate funkcionalitou :) a wifi rox!

Naozaj ma prijemne potesil browser, ktory je na naozaj slusnej urovni :)

 

no, ale mam otazocku... z telefonov :

Nokia 2610

Nokia 6070

Nokia 6103

Samsung X680

Sony Ericsson K510i

 

ktory vybrat? Ide totiz o to, ze momentalne mam predplatenu kartu.. co s n80 nema moc vyznam, kedze na nu t-mobile neposkytuje gprs sluzby. A bez gprs mam "trosku" osekanu moznu funkcionalitu. Takze automaticky prechadzam na pausal, a teda nevidim dovod preco nezobrat aj nejaky akciovy telefon za babku :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Mam problem, mam si vybrat novy mobil, ale vobec neviem aky :lol:

 

Celkom mi padol do oka tento: RIM BlackBerry 8320

 

Obrázok

 

Informácie o RIM BlackBarry 8320

 

 

Čo si o tom myslíte? Je to normálny mobil? Máte niekto s tým nejaké skúsenosti?

 

Mne osobne sa lúbi ta klávesnica celá a ze to ma aj MP3 a aj Wifi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://www.orange.sk/web/prefirmu/internet...blackberry.html

 

blackberry telefony su specialne robene len na vyuzivanie tychto sluzieb

 

funkcne je lepsia hocijaka symbian nokia, kedze ma otvoreny system kam nieje problem dohrat aplikaciu aku len chces

blackberry je sluzba vyuzivana hlavne v amerike kde im vyhovuje kupit si toto kvazi pda, zaplatit si sluzbu a mat so sebou mail vsade

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ked mi staci ze sa da z toho volat, pisat SMSky, ist na Wifi-net pripojenie, budik, kalkulacka, kalendar, a nadstavit si tichy rezim alebo rezim vibracny, tak sa mi to hodi aj toto, nie? :lol: mne sa na tom lubi ta klavesnica pekna hh. Ako nikdy som nemal wifi pripojenie na mobile cize si to fakt neviem predstavit ako to funguje tam, no ved uvidim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ked mi staci ze sa da z toho volat, pisat SMSky, ist na Wifi-net pripojenie, budik, kalkulacka, kalendar, a nadstavit si tichy rezim alebo rezim vibracny, tak sa mi to hodi aj toto, nie?

Ak su hento tvoje poziadavky, tak je podobny mobil/pda (a je jedno ci je to blackberry, alebo hociake ine podobne zariadenie) nic ine, len vyhodene peniaze.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

segra dostala N95ku .. ide ma mrdnut s prepacenim

 

 

tiez uvazujem o vymene za novsi kus. momentalne sa uz ale nebranim ani nokii so symbianom. chcem mobil, ktory ma OS, wifi, dobry display (320x240 uz povazujem na hranici moznosti, takze pokial mozno nieco lepsie, idealne sirokouhle) a nema 2cm hrubku. nejake napady?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo kedze nemam rad tehly, siel som do nokie E51...elegantny tenky dizajn a ma vsetko okrem GPS ktore mi fakt nechyba ku stastiu zrovna v telefone :lol:

myslim ze 320x240 je na bezny mobil fajn rozlisenie, ak chces vacsie asi budes musiet ist do niecoho ako HTC ci sony xperia...iphone radsej ani nespominam :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tie funkcie co si vymenoval ma mobil co stoji tretinu toho co blackberry.

Ale na cene vobec nezalezi. Ja budem mat zadarmo, cize cena je irelevantna.

Ide mi o tu trvacnost, ze ho chcem mat potom co najdlhsie a nechcem si zase zvykat neskor na nove!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov