Skočiť na obsah

Darkman

Odporúčané príspevky

pred 1 hodinou, Tomáš napísal:

V Senci bola za dvacku na predaj. Keby som mal peniaze tak uvažujem nad ňou.

Dosť fail keď toto napíše 40 ročný hotový chlap.

Neviem čo to je za Nokiu, trh s mobilmi moc nesledujem, ale vyzerá to byť ako niečo nové. Nebola kradnutá, keď len za 20 bola?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to starší model. Ale pri veciach s pod ruku nikdy nevieš pôvod. 

helle, u vás v KE je na vlakovej stanici na poschodí taká dobrá záložňa majú tam dobré mobily. Mali tam mali Sony Xperia Tipo. Krásny mobil maličký. Ta choď nakupovať. Majú všeličo tam. Majú ale veľký výber telefónov a lacné sú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 48 minútami, Tomáš napísal:

helle, u vás v KE je na vlakovej stanici na poschodí taká dobrá záložňa majú tam dobré mobily. Mali tam mali Sony Xperia Tipo. Krásny mobil maličký. Ta choď nakupovať. ...

Pre všetkých okrem Tomáša absurdná predstava :zubiska:

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 hours ago, Tomáš said:

Je to starší model. Ale pri veciach s pod ruku nikdy nevieš pôvod. 

helle, u vás v KE je na vlakovej stanici na poschodí taká dobrá záložňa majú tam dobré mobily. Mali tam mali Sony Xperia Tipo. Krásny mobil maličký. Ta choď nakupovať. Majú všeličo tam. Majú ale veľký výber telefónov a lacné sú.

Ten telefon nebol dobry ani v case uvedenia na trh, co bolo v roku 2012.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, nepamatam.

Staci sa mi pozriet na parametre.

Za 50 euro mam novy smartfon raz taky dobry v ramci lowend triedy a s 2 rocnou zarukou. Staci si dosetrit 30 euro, alebo kupit jeden novy namiesto troch bazarovych.

Nemam ti viac co povedat.

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď sa bavíme o novom (nie z pod ruky) tak Maxcom MM135 a tiež ho majú na alze za 12,90 a Swan ho predáva na poštách okolo 15€ takže ak pri alze prirátame poplatok za doručenie, tak je to zhruba rovnaké. Ide tam pamäťovka micro sd, takže viem tam dať hudbu MP3 čo ja najviac využívam, má to výstup na 3,5 mm jack (klasické suchátka) aj pripojiť cez AUX na zosilovač, hifivežu atď. Aj bluetooth má že si viem hudbu aj cez bluetoothový reprák pustiť, či napárovať na bluetoothové autorádio. Má kalkulačku, budík, kalendár, je na dve SIM, a foťák využívam len na také že odfotím otvárací čas obchodu/úradu a na to stačí aj také rozlíšenie aké má. 

spacer.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A dodám že niej to len o tom že stačí volať a sms. Má to bluetoorh tým pádom sa to dá napárovať na autorádio, reproduktor, tým že to má audio výstup dá sa aj klasicky káblom napojiť na hifi vežu, počúvať hudbu, na sd kartu dať stovky MP3 skladieb. Za to vedia aj tieto mobily vela vecí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No tak to je uplne uzasneeee. Idem hned zrusit Spotify a usetrenych cca 5 eur za mesiac ti sem tam poslem na ryzu a vegetu:agree:

Kurnik @Tomáš nestrapnuj sa, tie rady co tu rozdavas su na.....

nik si stare harburdy nepojde kupovat..planeta sa da setrit aj inac...no nic uz som ticho radsej.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, Tomáš napísal:

Má to bluetoorh tým pádom sa to dá napárovať na autorádio, reproduktor, tým že to má audio výstup dá sa aj klasicky káblom napojiť na hifi vežu, počúvať hudbu, na sd kartu dať stovky MP3 skladieb.

Aký to máme rok teraz? Lebo pri čítaní tvojich rád sa zakaždým musím pozrieť do kalendára, či som sa cez nejakú červiu dieru netransformoval do roku 2000 :zubiska: Ty bluetoorh.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 rokom...

Dig more čo sa mi stalo. Kúpil som v bazári za 15€ taký spevnený vodotesný Samsung na dve simkarty, a až po pár dňoch som zistil že jediné čo na ňom nefunguje je vyzváňací reprák. Akože volať sa dá, ani sa nezasekáva, tlačidlá fungujú, dióda svieti, foťák fotí, aj volať sa dá lebo reprák a mikrofón v slúchadle sú dobré len ten hlasný čo má vyzváňať alebo keď prepnete na hlasitý hovor, to nejde. Akurát vibrácia funguje ale to zase necítim tak to mi vadí trošká. To ma nenapadlo vyskúšať lebo na mieste som ho zapol, postláčal, všetko išlo aj pekne zachovalo vypadal, a takto som dopadol. Ale chcem ho lebo páči sa mi tak dám do servisu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teba to este nepreslo? Co uz to moze byt mobil za 15€. Ako vazne? Povedz mamke, ze kasles na zuby nech ti ona kupi mobil. Ale zase, za tyzden je v bazare, lebo budes chciet minut na jedlo. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 18. 8. 2023 at 19:34, Tomáš napísal:

Ale chcem ho lebo páči sa mi tak dám do servisu. záložne

Oprav si to v príspevku.

Keby si nebol retardovaný a namiesto žrania radšej ..... šetril peniaze (áno ty), tak si mohol mať normálny mobil.

Ja som si raz kúpil z bazáru nejakú Nokiu, nemienil som ju používať, ale potreboval som to kvôli tomu, lebo na tej mojej odišiel display, tak podľa tej kúpenej som sa v menu preklikal kam som potreboval a takto si dokázal exportovať zoznam kontaktov a sms. Tým svoj účel splnila, ale inak to boli vyhodené peniaze, mobil z bazáru za 15€ je niečo ako hotdog za 20centov v staničnom bufete. Asi to aj tak vyzerá s tou kvalitou a ty rád porovnávaš, tak snáď si to teraz už raz a navždy pochopil. Aj keď ty za tých 20 centov by si hotdog bral aj o polnoci k tým klobásam. Dilino,

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale teraz nešlo o to mať hocijaký mobil ale to bol ten spevnený odolný a také ja potrebujem. Mne veci padajú z ruky, tak to je ako pre mňa a zvyknem zmoknúť na daždi niekedy až na kožu. Lejaky prídu tak rýchlo a nečakane a na moju smolu vždy práve vtedy keď musím ísť von. A už mi vo vrecku zmokli mobily tak že sa pokazili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Kúpil som cez inzerát telefón a strašme rýchlo sa mu vybíja baterka. Apple má také že zdravie batérie kde ukazuje kapacitu batérie relatívne ku kapacite novej batérie a že 100%. Androidové to nemaju. Pritom Huawei čo som kúpil od cigána je totál starý a vydrží dlhšie.

Android 6 už nemá podporu pri niektorých aplikáciách ktoré používam ale na to som prišiel až pri používaní. Tak som to dal do bazáru a zohnal iný kde viem že iOS 15 ešte má podporu u vâčšiny aplikácií. Aspoň mal keď som mal naposledy telefón s iOS. Androidový som tak dávno nemal že už som si nepamätal či android 6 alebo 7 má podporu. Ale nemá sedmička už pri niektorých aplikáciách. Novší som nikdy nemal.

Tak na toto dávajte bacha keď kupujete telefón z ppd ruky. Android minimálne 10 a pri Apploch pod iOS 15 nechoďte.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte stále máš úchylku v nakupovaní starých harabúrd z bazárov, namiesto toho, aby si si kúpil z Alzy solídny telefón, na ktorý by ti stačilo aj 200€? Jaaaj však ty pri tom splácaní hypotéky, dvoch úveroch a alimentoch na štyri decká, na to nemáš.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov