Skočiť na obsah

Darkman

Odporúčané príspevky

kruci. aj tak sa mi páči. : )

a teraz som si tu vyrobila krásnu dilemu...

 

Takto, pokial chces smartfon pouzivat aj ako smartfon, tz surfovat po nete, nainstalovat a sem tam pouzivat nejaku aplikaciu, 2 GB RAMky je malo, bude ti mrznut. Radsej pozri na ten Xiaomi, co tu linkuje alarm.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozerala som ho uz aj vcera... 15 cm x 9 cm. To su pre mna velke telefony... ale asi nebude vyhnutia,... zmierujem sa s tym, ze teraz telefony rastu :-)

 

Mne by stacilo, po nete vonku nesurfujem... som zrejme exot, co uz :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mohlo by existovať niečo ako "univerzálne zariadenie"?

Mám tým na mysli, niečo čo by zjednoťovalo do jednej veci mobil smartfón.. tablet.. a "desktop"..

Dá sa to.. Nedá sa to?

Možno preto že každý si tú "ideálnu vec" peedstavuje inak?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

nakoniec mám od dnes nový mobil... tento: Samsung-galaxy-a6

 

https://mobilizujeme.cz/clanky/samsung-galaxy-a6-recenze-ideal-pro-nenarocne

mali ich priamo v samsungu, proti v nay boli o 20 eur lacnejšie, ale preto, lebo už mali len posledný kus v divnej fialovej farbe

 

zlatý, zlaté puzdro, aby sme ich odlíšili... polovička si ho kúpila tiež, v námornícky modrom puzdre... no uvidíme... a môžem sa zasa učiť :)

 

to nie je všetko: mám aj nový tablet, ponuka Tcomu bola dobrá, vstavaný net, doteraz som mala tablet len na doma na wifi.

a môžem sa učiť  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám otázku :) netuším, a okolo mňa toto ešte nikoho netrápilo :(

skladby, ktoré sú na Youtube, teda počúvateľné a nasáčkované skutočne len na YT  - dajú sa z YT dostať v nejakom počúvateľnom formáte /mpčosi/ dostať do mobilu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

díky alarm :) niekto ďalší nápad prosím prosím?

 

prípadne - cez konverter do pc a z pc do mobilu? netuším o tom nič... vážne :(

 

z YT nejako dostať počúvateľné skladby do mobilu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi niečo takéto:

https://www.thedroidway.com/how-to-download-youtube-videos-in-android-mobile/

 

len neviem, ktorý z nich je taký naj user friendly ... lebo mám síce handroidový telefón, ale používam ho ako obyčajný mobil ... ten všeobecný ošiaľ z aplikácií nejak ide mimo mňa, takže viac asi neporadím...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám otázku :) netuším, a okolo mňa toto ešte nikoho netrápilo :(

 

skladby, ktoré sú na Youtube, teda počúvateľné a nasáčkované skutočne len na YT  - dajú sa z YT dostať v nejakom počúvateľnom formáte /mpčosi/ dostať do mobilu?

keďže veľmi rada počúvam hudbu, zaujímalo ma to už niekoľko rokov dozadu, či dajú sa moje obľúbené skladby dostať do mobilu, aby som ich mohla počúvať. sama by som to nezvládla, no  poprosila som vtedy o pomoc syna ...  :) pre nich,  to nie sú  zložité  záležitosti..,  čomu som rada.  a tak,   či som doma, či niekde ďaleko,   moje obľúbené skladby sú mi tiež nablízku.  :music:

takže,  áno,  dajú sa skladby dostať do mobilu..  po komunikácii so synom sa stotožňujem s príspevkom, s radou, ktorú napísal sahara. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pomoz si cez PC - stahuj co chces cez JDownloader

 

(mimochodom - JDownloader je momentalne asi najlepsi stahovac zo vsetkych moznych ulozisk ;) )

 

ked skopirujes YT adresu videa, tak v JDownloaderi sa ti zobrazia vsetky stiahnutelne subory -  mp4 (video - moze byt vo viacerych velkostiach/rozliseniach), m4a (zvuk - cize to co chces, ale mozu tam byt aj ine formaty mp3, ogg, s roznymi kodekmi - v tom moze byt jediny zadrhel - ze to nepojde v standardnom mobilovom prehravaci hudby), txt (popisok resp. komentare pod videom), jpg (titulkovy obrazok videa)

 

daj stiahnut len zvukovy subor do kompu a potom si to nahraj do mobilu...

 

nieco k radam od alarma a Snipera

- odkaz od alarma - predpokladam, ze sa chces vyhnut pouzivaniu YT priamo v mobile (ked si dala takuto otazku), mozno kvoli datam; lebo v opacnom pripade ti nic nebrani pocuvat to co chces priamo aplikaciou YT v mobile

- odkaz od snipera - pri pouziti online convertera by si sa asi nacakala pri vacsom mnozstve suborov... ak vycucnut zvuk z video suborov, tak pouzit normalny soft nainstalovany v PC, je ich hromada, pracuju aj davkovo a nie je problem zohnat free alebo crack

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ďakujem vám páni a dámy, za každý nápad :klobuk:

 

ano... nechcem otvoriť YT, len stiahnuť skladby, ktoré inde nie sú, do mp3 a tie do mobilu, mobil dať do vrecka, trebárs sluchátka a pustiť hudbu... toto bol zámysel :)

 

keď mi bude fungovať hlava a potomok nebude mať robotu - tiež to nidky nerobil, ani sa o to nezaujímal, pozrieme na to, keby bol zádrhel, poviem, celkom iste :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Pani drahi,

Srdecne tisickrat dakujem za pomoc ...

 

Nakoniec som pouzila riesenie od pana saharu.... islo to sikovne, jedna pekna davka skladieb je uz v mobile....

 

Dakujem pekne vsetkym :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

po bádaní síce, ale dnes som využila konečne na chytrom telefóne instagram na pozeranie dlllhého koncertu naživu...
človek sa snaží ísť s technikou, trvalo to, kým sme zistili, komu sa podarilo vysielať, ale nakoniec ... no, asi tretinu sme zmeškali, ale nešlo vysielanie.
ale bol to zaujímavý zážitok. na telefóne z druhého konca sveta živý koncert... zaujímavý tento svet :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

ahojte, vyzera to na nejaky upgrade v blizkej dobe, tak prosim nazory na

 

Huawei P30 Lite black https://www.orange.sk/biznis/zariadenia/telefony/detail/huawei-p30-lite-black/

(oproti dalsim ma len 4 GB RAM, co by nemusela byt prekazka pri dobrom vyladeni systemu)
Xiaomi Mi 9 Lite blue https://www.orange.sk/biznis/zariadenia/telefony/detail/xiaomi-mi-9-lite-blue/
Honor 20 blue https://www.orange.sk/biznis/zariadenia/telefony/detail/honor-20-blue/
Huawei Nova 5T black https://www.orange.sk/biznis/zariadenia/telefony/detail/huawei-nova-5t-black/

 

ine znacky som vylucil, lebo pri +/- cenovej realacii maju nevhodne parametre

je fakt, ze na webe operatora nie su zvlast podrobne udaje

 
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Aký paradox sa mi prihodil pri kúpe dvoch mobilov. Našiel som v inzerátoch starší typ samsungu galaxy ktorý sa mi kedysi páčil a ešte odolný samsung taký outdoorový že spadne a nerozbije sa aj dážď vydrží. Sranda v celom je to že jeden bol na Súmračnej kde sídli aj známa politická strana ktorú som nikdy nevolil ale v niektorých názoroch sa zhodneme, a druhý bol na Dlhých Dieloch na tej istej ulici kde ma Proteus videl na kolobežke. Sranda že? Aké náhody aj pri kúpe telefónu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ty kokos, to je fakt sranda. A načo sú tebe dva mobily? Myslel som, že šachovanie s viac mobilmi skončilo odkedy začali ponúkať Dual SIM. Ja takto fungujem už roky a posledný mobil mám už takmer 4 roky. Máš pocit akejsi nadradenosti, keď máš viac mobilov?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 hours ago, Tomáš said:

Aký paradox sa mi prihodil pri kúpe dvoch mobilov. Našiel som v inzerátoch starší typ samsungu galaxy ktorý sa mi kedysi páčil a ešte odolný samsung taký outdoorový že spadne a nerozbije sa aj dážď vydrží. Sranda v celom je to že jeden bol na Súmračnej kde sídli aj známa politická strana ktorú som nikdy nevolil ale v niektorých názoroch sa zhodneme, a druhý bol na Dlhých Dieloch na tej istej ulici kde ma Proteus videl na kolobežke. Sranda že? Aké náhody aj pri kúpe telefónu. 

Co???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, Sniper napísal:

Myslel som, že šachovanie s viac mobilmi skončilo odkedy začali ponúkať Dual SIM.

Z toho hladiska aj skončilo. Ale druhá vec je že mám zálubu v starých telefónoch. Aj preto že nové smartfóny sú strašne veľké a tým pádom nepraktické, takže ak chcem kompaktný tak sa musím obrátiť na second hand produkty keďže malé boli len staršie modely. Takže už to neni o operátoroch ale o tom že tlačidlový klasický mobil mi nedá smart funkcie čo občas potrebujem, ale smartfón je zase krehkejší, menej vydrží na spotrebu (baterka v tom nehrá rolu ale smartfón má vyššiu spotrebu ako tie tlačidlové). Takže moje požiadavky na telefón sú: Občas potrebujem aj tie smart funkcie tak musím mať aj smartfón ale nesmie byť veľký a na nosenie mi stačí malý tlačidlový ale musí byť odolný a vodotesný. Takže musím mať dve. Ale odolný smartfón je veľký, aj väčšina teraz predávaných tlačidlových je veľká takže mi nezostáva iné ako zháňať konkrétny model cez inzeráty keďže sa už nevyrábajú.

pred hodinou, chlapeczjuhu napísal:

Co???

Kupoval som cez inzerát v jeden deň dve mobily a boli v BA na spomenutých adresách.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobre, že nie štátny prevrat, ako ho vo všetkom videl jeden bývalý premiér a údajný mafián [emoji3]

Ja uvažujem nad novším mobilom, ako čítam ten môj Xiaomi RedMi Note 4 je vraj už archaický kus, chcel by som nejaký nový Xiaomi, ale vraj niektoré aplikácie môžu byť pre dáta škodlivé (napr. že sa mi fotky uložia na čínske servery ani nebudem vedieť ako), tak rozmýšľam, či ísť do toho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov