Skočiť na obsah

Darkman

Odporúčané príspevky

Na Xperiu U už vyšiel upgrade na Ice Cream Sandwich (Android 4.0), takže ten pôvodny Android 2.3 je irelevantny.

 

Ale ak Sony, tak na Xperiu U by som sa vybodol. Do 280€ sa daju kupiť lepšie Xperia Go, alebo ešte lepšia Xperia Sola (väčši displej). Maju aj slot na SD. Ako konkurencia napr. HTC One V, Huawei Honor, Motorola Atrix (ta ma špičkovy zvukovy vystup) - všetky maju ICS.

 

 

Mne ale hlava neberie absenciu slotu u telefonov. Vyrobcovia sa pyšnia mega uber vykonom 555 jadroveho procesora, schopnosťou prehravať full HD video a podobnych nezmyslov, ale otazka je čo z toho keď ma telefon kapacitu 8 GB, ale take videa viac? To vymyslel dement. Našťastie to už pochopili a SD slot už zase pchaju viacmenej všade.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tak nakoniec som sa rozhodol pre HTC One V, už som si ho aj zaobstaral, takže už si len na neho zvyknúť...prvotné dojmy sú vcelku dobré, rýchlosť je postačujúca, napriek tomu, že má "len" 1-jadrový, 1 GHZ procesor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, asi som to tou spokojnosťou zakríkol...s audiom sú problémy - keď pripojim slúchadlá (okrem základných), tak mi ten zvuk puká, pri hudbe sa nedá počuť spev. Keď používam kalendár, tak sa mi mobil z ničoho nič resetuje...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tie zakladne sluchadla su predpokladam 3 pinove, teda aj s mikrofonom. Tie "externe" predpokladam len dvoj. Asi tam nepriliehaju piny. občas sa to u podobnych zariadeni stava. Skus tam pichnuť ešte nejake ine sluchadla, či sa to bude spravať rovnaku.

ICS ešte nie je uplne doladeny, mnohi maju problem s nahodnym reštartom + mnoho inych problemov, bez ohľadu na vyrobcu telefonu. Skus či nie je nejaka aktualizacia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Áno, základné sú 3 pinové, no takisto aj ostatné sú 3 pinové a na iných zariadeniach pritom v pohode fungujú...pár hodín som prehľadával fóra a zistil som, že tento problém u HTC One V nastáva dosť často...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 pinove su ešte horšie. Na 2 piny (stereo, ľavy a pravy kanal) je určity štandard, ktory vyrobcovia dodržuju. Ale 3 pinove jacky (stereo + mikrofon) si robi každy ako chce. Stači, že je tam posun o pol milimetra a už je problem. To sa stava pomerne bežne že ine sluchadla s mikrofonom tam nesadnu (môžu a nemusia). To nie je problem HTC, ale všeobecne. Preto napr. existuju aj zvlašť sluchadla pre Apple zariadenia, ktore na inych fungovať nemusia. Sluchadla bez mikrofonu by mali fungovať bez problemu. Skus nejake.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak v spolupráci s otcom sme vyskúšali niekoľko slúchadiel, čo sa za roky pozbieralo - a mal si pravdu, skúšal som dva dvojpinové slúchadlá a tie nevykazovali spomínané problémy. A takisto som skúšal otcove 3 pinové, relatívne nové slúchadlá a tiež bez problémov. Problémy boli u mojich trojipinových...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie je na to žiaden štandard, tak je v tom bordel. To ake sluchadla s mikrofonom pasuju na konkretny mobil je vecou metody pokus-omyl. Vyhoda je akurat u sluchadiel pre iPhone/iPod, kde to maš uvedene priamo na obale, že je to kompatibilne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Ahoj.

 

Potrebujem poradiť s kúpou telefónu:

 

- aby nemal OS Android, ale Windows Phone (prečo to netuším - to mi sestra poradila) nevyznám sa v tom,

- dobrý do ruky, (ženskej) nie nejaká veľká šunka,

- updaty zadarmo,

- veľké ikony,

- nie ostré rohy,

- aby sa dal "otočiť" na šírku, napr. keď píšem SMS

- a ideálne by bolo nie "rákosnícky". Mohol by byť aj drahší, ale nie až za 1 000 €.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty rasistka.

 

Nevidim dôvod prečo nie Android. Na windows je zatiaľ malo aplikacii.

To čo požaduješ, kupiš v pohode za 200€. Takmer všetko čo je drahšie, je už veľka krava.

Ak to nema byť nič od šikmookych, tak to toho na vyber veľa nie je. Snaď iba Nokia 610, 710. A aj to je Made in China.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- a ideálne by bolo nie "rákosnícky".

 

JMK, a ty si odkiaľ spadla, všetko je dnes vyrobené v číne (v lepšom prípade kórea, v horšom india), raz odtiaľ budeme dovážať aj oštiepky a bryndzu, nie len elektroniku.

keby mal byť mobil zadaných parametrov vyrobený komplet celý v EU (príp. USA) neviem či by ti tých 1000€ stačilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa ten Windows phone hrozne páči, ešte nie je s ním veľa mobilov, (našla som iba Htc Rio a Samsung ativ s), škoda.

V t-come mi ukazovali Appleho, ten bol najkrajší, (dobrý do ruky, pekné ikony.) Pred 1 - 2 rokmi som ho nechcela, ale asi ho kúpim . Hlavne aby bol spoľahlivý nie kazový a dobré ovládanie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa ten Windows phone hrozne páči, ešte nie je s ním veľa mobilov, (našla som iba Htc Rio a Samsung ativ s), škoda.

S Win Phone su len Samsungy, Nokie a teraz najnovšie HTC. Pozri si aj tie Nokie čo som pisal vyššie. Okrem tych 610 a 710 su aj ďalšie (Lumia 800 a 900), ale tie už maju hranate rohy. Alebo počkaj na Lumiu 820.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- aby nemal OS Android, ale Windows Phone (prečo to netuším - to mi sestra poradila) nevyznám sa v tom,

 

- updaty zadarmo,

 

hlavne by si sa mala odrazit od toho, co chces s tym telefonom robit okrem hovorov a SMS...

tak zistis, ci vobec dane aplikacie na WP existuju, ako sa spravaju a ci su zadarmo, vratane update

ci co chces mat vlastne zadarmo ???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hlavne aby bol spoľahlivý nie kazový a dobré ovládanie.

 

Ked nekupujes sedivky, tak stale plati dvojrocna zarucna doba - pretoze ked mas smolu, aj poriadne drahy kus moze byt jednoducho vadny.

 

A ovladanie, tam je jedine sanca si vyskusat, ako ti ktory system sadne... Nemas niekoho, kto by ti ho pozical nech sa apon chvilu s nim pohras?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V t-come mi ukazovali Appleho, ten bol najkrajší, (dobrý do ruky, pekné ikony.) Pred 1 - 2 rokmi som ho nechcela, ale asi ho kúpim .

 

nesledujem jablkové produkty, ale pokiaľ sa nemýlim, tak ten ich telefón nepodporoval MMS (možno sa to už zmenilo, opravte ma, ak sa mýlim).. zopár ľudí v tínejdžerskom veku malo preto slzy v očiach, že z toho najcooooool mobilu sa im nedajú posielať fotky, blééééé :uplakany:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Mala som tam nejaké MMS ale asi sa nepreniesli (ani čísla, júúj), lebo mi prehadzovali kartu za menšiu.

Hrala som sa s nejakými mobilmi. Boli síce väčšie ako Apple ale ikony mali menšie. Neboli pekné tie telefóny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

dostala som pod stromček od operátora, vlastne som si ho vraj vyslúžila, pekne paradoxne tým, že som som nechcela meniť ten môj starý dobrý jednoduchý mobil na dotykový a android a podobne, a dlho som nemenila, tuším som to tu už písala párkrát :)

 

ale nový je už doma, za euro ... tento : http://tech.sme.sk/c/6645302/testovali-sme-bondov-smartfon-dizajn-cene-nezodpoveda.html

rozbalený už je, je to na dobrej ceste ... asi :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

jo ... mám Bondov telefón, a neznášam ho, pretože proste milujem véčka, a píšem furt dokola, že plačem za véčkami ... a iste, celkom iste s takouto véčkovou zamilovanosťou nebudem sama, pretože práve dnes čítam !!!!!  :phone:  :

 

Vyklápacie mobily sú späť. Tentokrát s Androidom

Samsung uvádza na čínsky trh vyklápací smartfón s Androidom a dvomi dotykovými displejm

Čítajte viac: http://tech.sme.sk/c/6902213/vyklapacie-mobily-su-spat-tentokrat-s-androidom.html#ixzz2cA1hf2vP

jo, Android, a Samsung, a zatiaľ len čínsky trh, ale blýska sa na lepšie časy ... :ejha:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

osobne mam LG-P970 starsi model asi tri roky

celkovo spokojnost, ani z inych stran som nepocul na LG ziadne velke vyhrady

u mojho modelu najslabsi clanok asi fotoaparat a slaba viditelnost displeja na prudkom slnku, co je ale asi dan za gorilaglass

 

zaver - zo sucasnej ponuky by som urcite LG zaradil do svojho najuzsieho vyberu, ale na konkretny model by to chcelo pozriet viac recenzii

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov