Skočiť na obsah

Darkman

Odporúčané príspevky

Ja som práve na imidžovky :lol:

Nepotrebujem nejaké extra funkcie. Ako som písala, tie čo má, mi absolútne vyhovujú. Len mi ide o to, aby som s ním za dva týždne hned nebežala do opravy.

 

Nokia a aký mobil by si mi odporučil ty?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..LG patrí medzi najmladších výrobcov elektroniky a osobne ich produkty nepovažujem za príliš kvalitné. preto sa im vyhýbam úspešne v každej oblasti. nemám kúpený jediný výrobok od LG. (viem, subjektívny názor)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som práve na imidžovky :lol:

ani ma to neprekvapuje :)

 

no skus si vybrat z nokii, ci sony ericssonov, to su zauzivani vyrobcovia mobilov... :)

telefonom od samsungu, LG a podobnym srandam sa radsej vyhybam...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..LG patrí medzi najmladších výrobcov elektroniky

To je blud. Je to byvaly Goldstar a ten nejaky ten piatok fungoval aj pred tym.

Svojho času som bol tiež skepticky voči ich telefonom, no mama mala pred par rokmi LG a bez problemov, už ho nepouživa, no funguje doteraz. Ja som sa rozhodol zariskovať, momentalne mam imidžovku od Samsungu (U600) a tiež sa nesťažujem (väčšiu elektroniku ako mobil/mp3 player by som si však od Sam. a LG tiež nekupil). I keď toľko funkcii ako SE alebo Nokie nemaju, ale od imidžovky to človek ani čakať nemôže.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Náhodou ja mám samsung ................. a som velice spokojný, dá sa ním telefonovať a posielať sms .................. dačo sa dá aj fotiť / i keď to je už že zbytočnosť / .............. hlavná vec že je pekný ...........

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Aj ked ste boli voči tomu LG skeptickí, nakoniec som si ho aj tak zobrala....čo už tvrdohlavá som :)

Máme ho už asi dva týždne a absolútne som spokojná. Krásne vyzerá, funkcie sú super. Oproti mojej Motorole, čo som mala, ktorá riadne ani mp3-ky neprehrávala, bluetooth bol ako slimák a bez nabíjania vydržala sotva deň, je to poklad ;)

Z mojej strany teda zatiaľ vysoká spokojnosť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj ked ste boli voči tomu LG skeptickí, nakoniec som si ho aj tak zobrala....čo už tvrdohlavá som :)

Máme ho už asi dva týždne a absolútne som spokojná. Krásne vyzerá, funkcie sú super. Oproti mojej Motorole, čo som mala, ktorá riadne ani mp3-ky neprehrávala, bluetooth bol ako slimák a bez nabíjania vydržala sotva deň, je to poklad :lol:

Z mojej strany teda zatiaľ vysoká spokojnosť ;)

 

 

aku motorolu si mala?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uhm, v3i pouzival este bluetooth 1.2 porovnavat vsak vyvoj nema zmysel.

mp3, to ti verim, motorola mala katastrofalne neprepracovany mp3 prehravac, na novych je to uz rozhodne lepsie. na rozdiel od predchadzajucich verzi uz dokazu hrat hudbu na pozadi, podporuje ID3 tag a hovadiny.

s vydrzou, neviem. mal som v3 a podobne problemy som nemal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

už ho mám od včera večera a mne sa zatiaľ pozdáva

má milión funkcií ktoré som nevyužila ani pri starom mobile, krokomer som nepoužila napríklad nikdy, ale ešte môžem začať :lol: ... ale zostávam verná SE a prostredie je tak chvalabohu známe, len je každé tlačítko presne na opačnej strane než bolo na starom a ide ma z toho trafiť, vždy mačkám niečo iné než chcem : )

 

jednu chybu má, recenzia mala pravdu, na úplne nenormálnom mieste je umiestnený objektív, pre ľavákov ešte ako tak, pre pravákov hodne cvičenia a trpezlivosti aby si nefotili a nesnímali vlastný ukazovák :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

Ked sa chvalia vsetci, tak sa aj ja pochvalim. :lol:

Moj aktualny telefon (ak sa to este tak da nazvat) je HTC HD2

- specialne modifikovany s odomnkutou pamatou RAM (576 MB oproti povodnych 448 MB) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov