Skočiť na obsah

Darkman

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 týždňami...

No a už mám aj nový mobil, strašne ťažké je to zvykať si na nový.

 

Nakoniec to nieje Black Berry, lebo ten keď som dostal do ruky - už na pohľad bol komplikovaný, a ešte keď som s ním začal narábať tak to bolo vážne utrpenie a zvykal by som si na taký mobil asi tak rok. A to veru nie.

 

Takže mám inakší, a aspoň sa v tom trochu vyznám, aj keď nič už nepredbehne môj milovaný Siemens CX65 :lol: r.i.p.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akože vizuálne je pekný a zvyknúť si zvyknem určite.

 

Ale chýba mi tam jedna vec, že mi to nearchivuje všetky uskutočnené hovory (aj prichádzajúce aj odchádzajúce), a že keď s niekym volám viac krát tak mi ho do archívu hovorov napíše len raz, to je snáď jediná vec, ktorá mi tam zatiaľ chýba. A ešte aj stopky hovorov som tam neobjavil, to by sa veru zišlo!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pridam sa aj ja. buduci tyzden cakam motorolu V9 ktoru som kupil na anglickom ebay, s papiermi, ma dva tyzdne, zabalena, za vybornu sumu. viem ze vela ludi bude mat namietky preco motorolu ale ja som motorolista dusou a telom. navyse som clenom jedneho fora ktore sa zaobera moddingom motorol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..ja som motorolista dusou a telom.

..a ja sa hlásim ako ďalší! :-)

 

motorola je mojim jednoznačným favoritom približne od roku 2001, už si ani nepamätám, ako sa volal prvý typ, ktorý som vlastnil. bolo to také čierne vajco s trojriadkovým jasnozeleným displejom a zvukmi ako z inej galaxie, odvtedy som ani inú značku mobilu nekupoval. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

charakter.

vybavou sa vela z nich nechyta na spickove telefony naprikklad od nokie ale ja nepotrebujem mat v telefone 5mpx fotoaparat a gps. maju svojsky dizajn, este svojskejsie ovladanie a tak. jednoducho, motorola si robi telefony po svojom nehladiac na to ze patri medzi najvacsich vyrobcov telefonov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chýba mi tam, že mi nemeria dĺžku hovoru a pod. A ešte aj to, že mi nearchivuje všetky uskutočnené hovory ak sa jedná o tú istú osobu, ale vždy mi to tam prepíše a ostane tam len ten najnovší hovor, to je tiež trochu na škodu. Teda ja som bol zvyknutý, že sa mi to vždy odkladá všetko.

 

No pochybujem, že sa takéto veci tam dajú doinštalovať ... inak všetko v podstate vyhovuje!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

naco hladat ked sa da pochybovat

 

tento software by mal aspon nieco z toho zvladat

Smartphoneware BestMenu

 

do toho telefonu sa da dopisat aplikacia aby ti sms editor robil veci ktore bezne nema, preco by toto nemohlo existovat...clovek co je trosku sikovnejsi si tam malicku aplikaciu dokaze napisat aj sam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo má motorola čo iný nemá ?

u mňa je to podobné, ako už to opísal južan. ide len o osobnú preferenciu, bez porovnávania dostupných funkcií.

 

motorka mi sadla od prvej sekundy, páči sa mi technické prevedenie (v porovnaní s konkurenciou), organizácia položiek v menu, výkon, spoľahlivosť.

 

väčina mojich telefónov (motorola) mala menšiu funkcionalitu, ako konkurenčné výrobky, pretože telefón využívam pomerne málo. nehľadal som teda mobil nabitý funkciami, ale skôr niečo, čo mi bude vyhovovať po praktickej stránke.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

páči sa mi

...

výkon, spoľahlivosť.

Neviem nakoľko sa v tomto Motorola zlepšila, alebo či som iba ja nemal pri tejto značke "šťastie", kedysi som mal starší model d160, po nej ešte d520 a tým som s Motorolou aj skončil práve pre tieto vlastnosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

No tak v posledných týždňoch rozmýšlam aj nad kúpou nového mobilu...vyzerá to tak, že asi konenčne prejdem k Nokii  :) Okrem telefonovania a sms by som uvítal riadne preracovaný organizér, maily, net a pod...a čoraz intenzívnejšie ma láka Symbian/vo fotrovej Nokii ma dosť presvedčila/...

 

rozmýšlam nad Nokiou E66 /alebo nad podobne vybaveným fónom, podobná cenová relácia/

 

http://www.nokia.sk/A41181481

 

Čo vy nato? /pýtam sa hlavne Nokiu  :lol: /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

E66 je fajn, funkcne velmi naslapny telefon, organizem, maily, net atd neni problem...jedine na co by som dal pozor je to ze to je slider, ja osobne moc tymto konstrukciam neverim, ale funkcne neni nad cim vahat....ak vies symbian vyuzit tak ju ber

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Ja teraz rozmýšľam nad týmto kúskom: LG KS360

Ako som to tak čítala, funkcie mi absolútne vyhovujú a má aj qwerty klávesnicu, čo sa mi ľúbi :lol:

Ale už od mnohých som počula, že LG sú dosť kazové, tak neviem...Má tu niekto s nimi skúsenosti? Alebo náhodou nemáte niekto akurát tento typ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prestali existovať véčka ?

zanedlho bude aktuálny nový telefón, tento terajší w710i bude mať dva roky, maximálne mi vyhovuje, nevyužívam z neho síce kopu možností, ale to čo tam je mi bohate stačí a milujem véčka ...

a v ponuke orange ich akosi nevidím ... alebo mám len vlčiu tmu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov