Skočiť na obsah

Aký mp3 prehrávač?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 88
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    15

  • Proteus

    13

  • Sniper

    10

  • weirdo

    9

Top prispievatelia v tejto téme

Skús pohľadať na tomto linku PC World. Je tam kopa recenzií na všelijaké prehrávače.

 

Jeden z nich - porovnávací test

 

Podľa mňa záleží na tom, v akej situácii budeš používať mp3 prehrávač. Keď som odchádzal von, vyberal som si medzi diskmanom a mp3 prehrávačom. Pri mp3 prehrávači musíš mať prístup ku kompu, aby si mohol obmieňať hudbu. Tak som vzal diskmana, napálil čo sa dalo a šiel do sveta :lol: .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som dostala nedávno tuto peknu hračku http://www.progamingshop.sk/mp3-prehravac-...lot-p-1551.html celkom je to dobre..teda ja nie som nejaký maniak na takéto veci..mne stači, ze mám co počuvat v autobuse a v čakárni...

 

hehe bola by som rada, ak kupiš taký istý..ešte furt sa trápim s prekladom manuálu :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm, ja som si koncom minuleho roka kupil Creativ MuVo 256, a asi po troch tyzdnoch mi odisli Creative sluchatka co boli k tomu, resp lave prestalo hrat.......firma co som to od nej kupil mi pisala ze Creative sluchatka este nereklamovali hehe, tak neviem, ale ja som s nimi nic nerobil a viem ze su kvalitne no ale asi som dostal vadny kus abo co :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V akom "lochu"? :) To čo si narobil? Nestačí ti tam rádio po drôte?

:) ja tak hovorím robote.

Najlepšie je že ja to používam skoro stále. Najväčšia sranda sa stala v raz dávnejšie v buse keď jedna pani sa ma pýtala či si nechcem sadnúť na voľné miesto a ja som jej povedal: "Pani kľudne si sadnite, ja sa v lochu dosť nasedím". Až potom ma napadlo čo som povedal (mám sedavé zamestnanie).

 

 

Hellé mne ide iba o aby to fungovalo, viac mi netreba. Chcem taký čo mi vydrží roky a nie že ho budem po mesiaci posielať na reklamáciu. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Kúpil som si nejaký extreme či ta mám aj nejaké číslo neviem :lol: 256 MB, rádio, záznamník, prehráva mp3/wma, farebne podsvietenie, funguje aj ako flash disk... Na občasné počúvanie v lochu by mi to malo stačiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

tak ked som videl nove 4Gigove iPody, tenucke a male rozmermy tucnejsej kreditnej karty. Tak na 512stku by som zabudol.... 4G je pohoda luxus vsetko co pocuvas po ruke a mega rozmer.... co viac treba...

ja mam 40G Creative ZEN a zatial staci ale je to uz fakt obor :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov