Skočiť na obsah

Aký mp3 prehrávač?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 88
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    15

  • Proteus

    13

  • Sniper

    10

  • weirdo

    9

Top prispievatelia v tejto téme

Veľmi rozmýšľam nad tou T60. V podstate mi je veľký display nafigu, keďže ani doteraz som ho nepotreboval na žiadne obrázky, či filmy. ide mi hlavne o hudbu. Ten iaudio U5 má skvelé nastavenia hudby. Je to ťažké.

Určite si chcem hned kúpiť iné sluchatka. Minimálne tieto: http://www.alza.sk/sluchatka-sennheiser-mx...blue-d84861.htm

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

T60 je vyborny player, najmä čo sa zvuku tyka. U5 je na tom zvukovo ešte lepšie. Tu zaleži hlavne na tom, čo preferuješ (funkcie, vlastnosti, napajanie - T60 je na tužkove baterky, U5 na li-pol, atd.), ja osobne by som si vybral U5, imho je lepši. Najlepšie by samozrejme bolo, ak by si ich mal možnosť niekde vyskušať a podľa toho si vybrať. Pokiaľ však ide o zvuk, tam chybu neurobiš ani s jednym.

Horšie je to u sluchatok, tie MX 560 nie su najlepšie, v tom zmysle, že rozdiel oproti sluchatkam, ktore sa dodavaju k playerom, nebude nijak veľky ak vôbec nejaky. Inak, prečo chceš prave "pecky"?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, to zaleži na tom čo preferuješ. Izolaciu od okolia, izolaciu do okolia (aby si nerušil okolie), pohodlie (či ti nevadi mať cudzie teleso v uchu), zvukovu kvalitu, esteticku stranku (či ti nevadi vyzerať ako exot) a pod. Každopadne, môžem ti povedať, že akekoľvek pecky su najhoršia varianta, pokiaľ ide o kvalitu zvuku a žiadne nebudu hrať o veľa lepšie ako tie "prehravačove". Podľa mňa su to vyhodene peniaze. Tymto ťa samozrejme neodradzam od ich kupy, iba vyslovujem nazor.

V prvom rade by si mal vedieť, koľko mieniš investovať do sluchadiel. Ak vyradime pecky, už su len 2 možnosti: in-ear (špunty, kt. sa zasuvaju do ucha) alebo on-ear, sluchadla s hlavovym mostom - "cez hlavu". Vyber je na teba, potom sa môžeme prepracovať ku konkretnym modelom, ale opakujem, dôležite je určiť si finančny strop.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ide mi hlavne o zvuk. Aby bol čo najlepší v cenovej relácii do tisícky. Tie do ucha by mi viac vyhovovali. Ale zas na druhej strane sa nebránim ani klasickým slúchatkam. Ale pre uskladnenie sú lepšie do uší.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1000 Sk je dosť zaludna hranica, ale dobre. Za tu cenu su asi najlepšie sennheiser CX300. Bežne stoja cca 1400 Sk, ale tu som ich našiel za menej: http://sk.sluchatka.net/7-sennheiser-cx-300---akcia---/a je to bez poštovneho. Do uvahy ešte pripadaju Altec Lansing UHP 306 (nepočul som ich, ale všetci ich chvalia), stoja cca 1200 ale problem je, že v SR ich nezoženieš a teda poštovne z Čiech ich cenu predraži. Tie Sennheisery ale za tu cenu hraju veľmi dobre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobre by bolo, ak by si si ich mohol niekde vyskušať, lebo nikto ti neporadi lepšie ako tvoje uši. No ale za tu cenu je to asi to najlepšie, čo sa da kupiť. Ešte taka mala pripomienka, na ktoru som zabudol, maju asymetricke kabele, to znamena, že jedno sluchadlo musi isť (malo by) poza hlavy. Je to len maličkosť, ale niekomu to môže vadiť. Čo sa tyka komfortu v ušiach, su tam 3 nasady rôznej veľkosti, takže by nemal byť problem najsť si tu, ktora bude pasovať.

 

Ak si sa rozhodol akokoľvek, daj vedieť, čo si kupil, a ako si spokojny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

MP3 prehrávač som si včera bol vyzdvihnúť. Je oveľa menší ako sa na videách zdá. Ale to vôbec nevadí. Je ľahký, display je dobrý. Nabil sa za dve hodinky. Zatial mám len sluchatka od iaudia, ale môžem povedať, že je to výrazná zmena k lepšiemu. Doteraz som mal Sandisk a k nemu philips sluchatka.

 

Do nastavení som sa veľmi nepúšťal, keďže nebol na to veľmi čas. chce to trochu hrania sa. Ale určite to ponastavujem.

 

Môj prvý dojem je viac ako veľmi dobrý. Teraz ho už len naplniť 4GB hudby a bude to. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov