Skočiť na obsah

Aký mp3 prehrávač?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 88
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    15

  • Proteus

    13

  • Sniper

    10

  • weirdo

    9

Top prispievatelia v tejto téme

Ja to osobne stale riesim tak, ze sa prejdem po odbornych obchodoch, podebatujem s odbornikmi, necham si to predviest a nasledne sa poprechadzam po nete kvoli cene. Ja mam niekolko rokov 512 Denon, ale teraz by som bral alespon 4 giga. MP3 mam aj v mobile.

 

Takze je to individi, treba to fyzicky vidiet a odskusat a brat v potaz aj nazor predajcu, ktory tym zije. Musi sa vsetko pacit prave tomu, ktory to bude pouzivat - vzhlad, ovladanie, funkcie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dark dik, len ja chcem nieco este mensie a bez displeja...predstavujem si to ako malicku kocku o rozmeroch 1x1x1 cm s par tlacitkami a vystupom na sluchadla + mini usb tot vsjo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dark nahodou nejaky vstavany lion akumulator, elektronika je uz fakt malicka, tak dajme tomu 1.5x1.5x1.5 :lol:

ja chcem nieco fakt miniaturne :)

 

valcik okuliare nosim, ale oakley zrovna nie, na moj vkus su samotne okuliare oakley moc drahe, nieto este s takouto srandou :) ja radsej klasicky prehravac

 

ked sa nezmestim do malej kocky, vie niekto o niecom aspon fakt malilickom....minimalisticky dizajn, par tlacitiek, musia vaha nic viac nechcem...

dakujem ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Do tej kocky sa podla mna nezmestis. Aj ked zmensis ten player 10krat, tak jeho spotreba ostane +/- par % rovnaka. Takisto baterka potrebuje vlastny ochranny obvod + flash pamate + cip....No neviem. Ta cena by sa podla mna ratala skor na desattisice :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...

A čo hovoríš k tým prvým dvom, čo som uviedol? Nepočul si na ne nič dobré, či zlé? V jednej recenzii som čítal, že ten T60 má super zvuk. Ale veľa záleží aj na tom aké sluchatka máš, nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O tych zvysnych som nejako nic necital. Ani som s nimi neuvazoval pri vybere...neviem ci vtedy este neboli na trhu, alebo mi proste nepadli do oka.

 

Vela zalezi aj na sluchadlach...ale ani sebelepsie sluchadla ti uz nezachrania to co prehravas pokaslal :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov