Skočiť na obsah

Aký mp3 prehrávač?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 88
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    15

  • Proteus

    13

  • Sniper

    10

  • weirdo

    9

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 1 mesiacom...

osobne najlepsi sa mi zda moj: Pretec Allego MP3 player:

prehra totiz MP3, WMA, ale hlavne OGG!!!!!!!!!!!!!!!!!, takze uz ani nic ine na neho nedavam, len same OGGy, takze sa mi tam pri rovnakej kvalite zmesti nanho 2.5x viac hudby

a okrem toho nema vlastnu pamat, ale pouziva IDisk Tiny USB kluce (alebo hociake ine, dokonca som nan pripojil aj externy 20GB 2.5"HDD :lol: ) takze ich mozem vymienat ako CDcka a mam tak neobmedzenu kapacitu....

 

alebo potom by som isiel na Creative NOMAD alebo Apple iPod

 

(mimochodom: este som neskusal WMA10pro, ale co sa tyka kvality hudby pri nizkych bitrate, tak jednoznacne vedie OGG. daleko za nim je AAC, potom WMA9 a MP3pro asi na rovnako a nakoniec MP3)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 5 mesiacmi...

Axel mal by si dať info ako si s tou MP3 spokojný a či naplnila tvoje očakávania.

 

Niektoré mp3 sú tak spravené, že musíš mať na to príslušný soft v PC aby si mohol nahrať nejaké pesničky. Lepšie sú tie, ktoré môžu prenášať aj dáta tam takýto špeciálny soft do PC nebýva. Problém býva aj (spotreba) batéria. Niekto dá prednosť vymeniteľným íný nabíjacím článkom. Má to vplyv na veľkosť mašinky.

Teraz sa už vyrábajú multifunkčné, že tam máš niekoľko funkcií a cenový rozdiel nie je až tak veľký. Mne by stačila mp3, rádio a prenos dát. K tomu mať príslušný kábel s koncovkou do fotáku a PC. Tie dáta mám hlavne na mysli fotky z foťáku. Pripojím foťák a prenesiem do mp3 napr. 1G fotografií, ak mám malú kartu vo foťáku. :lol:

Ale takú mp3 som ešte nevidel, že by sa priamo z fotáku prenášali fotky do mp3.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som spokojný, nesťažujem sa. Síce slúchatká stoja na prt a budem si musieť už kúpiť nové, ale inak sa to dá.

 

Soft nepotrebujem, pichnem to do USB a môžem to používať aj ako externý disk.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne o tom to je využiješ to ako externý disk ale aj ako MP3, bez žiadnych softov. Niektoré prehrávače majú možnosť okrem slúchadiel to počúvať aj nahlas ale je to desne plechový zvuk, je to viac na orientáciu než na počúvanie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 4 mesiacmi...

ja mam uz 3 rok 4 gb ipod mini este s monochrom displejom a nemenil by som ho ani za boha. ma to este kvalitne sasi z anodizovaneho hlinika vnutri microdrive a hra to jedna radost napriek to mu ze mi to asi 4 krat caplo bez obalu na chodnik. sluchatka od apple nic moc, vymenene davno....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď sa tu už píše o MP3 player-och, tak aj ja napíšem o svojom :) Ja mám Creative Zen V 1GB vyše roka, žiaden problém s ním(zaklopať), mne to úplne stačí a okrem toho ja som aj chcel Creative :) Takže spokojnosť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chceme otcovi s priatelom kupit na 60tku tento rok mp3 prehravac a chcem sa spytat ci nahodou neviete ci existuje nejaky mp3 prehravac pre starsich ludi, viete nieco ako su take tie velikanske kalkulacky s velkymi tlacitkami, aby na to ludia dobre videli a vedeli s tym lahko manipulovat :)

 

to mi len tak napadlo, lebo moj otec ma sklon stracat veci akeby to bol nejaky ultra maly prehravac, neviem ci by to rychlo nestratil a ci by sa mu to dobre ovladalo :) tak ak nahodou o niecom takom viete, pripadne o niecom vhodnom a nie ultra malom, tak dajte vediet :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi mate nejaku predstavu, co konkretne bude prenho na tom playeri dolezite - jednoduchost ovladania, velky display, velka pamet, kvalitny zvuk .. toto treba zistit. iny prehravac by som vybral technickemu nadsencovi a iny cloveku, ktory tam potrebuje mat stop a play :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presne ako tiborco, aj ja mam creative zenko, ve plusko

spokojna, mne staci nieco aby prehravalo hudbu a su happy ... ked idem po vonku sama, niekam, vzdy mam v usiach sluchatka a len sa hupem v rytme :)

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ktory tam potrebuje mat stop a play

asi tak :lol: pamat tak 1GB aby som mu tam nemusela casto obmienat tu hudbu :) malo by sa to lahko ovladat a nemalo by to byt ani moc drahe, tak do 1500 SK, velky displej to mat nemusi, dokonca by som povedala ze to nemusi mat ziadny displej, velmi dolezite je lahke ovladanie a nech to nema nejake prtave tlacitka, ktore sa zle stlacaju :) zvuk by mal byt kvalitny, ale tak v ramci mojich financnych moznosti ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

no trosku to tu oprasim

zhanam mp3 prehravac na bike

podmienky:

 

co najmensi ako sa len da

nemusi mat displej, staci tlacitka na ovladanie

musi sa dat v pohode zavesit na krk a nech ho ani necitim (takze snurka alebo nieco by mala byt sucastou)

 

poradte pls nieco, ako googlim, nic normalne som nenasiel

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov