Skočiť na obsah

Zvuky pri milovaní


game

Odporúčané príspevky

ste tichučko ako myšky, či si vzdychnete, zakričíte, páči sa vám, keď je partner ticho, či je hlasnejší ?

sú rôzne názory a rôzne prejavy, rôzne miesta, niekde sa dá aj zakričať, niekde to moc nejde ... tak ako ? jemnejšie hlasové prejavy, žiadne, hlasnejšie ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 40
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    8

  • doll

    8

  • Bronto

    4

  • choze

    4

nemam rada ticho...myslim v zmysle, ze partner ci ja by sme mali byt ako myska

mam rada, ked da partner najavo, ze mu to je prijemne, nevraviac o dosiahnuti vrcholu

ja osobne nie som najtichsie..nie, nezavyjam, ale vzdychy mi nie su cudzie...nie je to silene, proste milovanie tak prezivam

 

a zalezi samozrejme kde...

ak je to niekde kde sa nemozem az tak "uvolnit", tak si proste zapcham usta rukou :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Oj, to na milovani milujem straaasne velmi, mam rad, ked partnerka nie je ticho. Sice o mne sa neda povedat, zeby som nejak krical, ale tak nejaky ten vzdych sa najde, hlavne pri orgazme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ááááách, och, úúúúúch, ou jé, ešte, ešte, rýchlejšie, už budem. Ja tiež... Nejde to... áááách, och, uf, eh, eh, óóóóóch, tlač, tlač... poriadne... óóóćh, omg, omg, áááách... :lol:

 

Že Vás to baví...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved to sa neda povedat ake vzdychy vydavam...

je to take automaticke, nie "slova"....jednoducho ked je clovek vzruseny, zrychli sa tep, dych a to sa tyka hlavne toho dychu, neviem to popisat...

zbytocne okolo toho nepolemizuj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ááááách, och, úúúúúch, ou jé, ešte, ešte, rýchlejšie, už budem. Ja tiež... Nejde to... áááách, och, uf, eh, eh, óóóóóch, tlač, tlač... poriadne... óóóćh, omg, omg, áááách... :lol:

 

Že Vás to baví...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ale nechapes??...nemozem ti ich sem hodit, lebo nemaju "slovnu"podobu...neviem to napisat /rovnako ako by si nevedel napisat citoslovce zapisknutia/

proste pripada do uvahy jedine zvukovy zaznam :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takéto - tieto "citované zvuky" som kedysi počula v nejakom otrasnom béčkovom nemeckom péčku ... aj to bolo hooodne dávno a nikdy viac ... :lol: dávam prednosť prirodzenosti :)

 

veselá téma sa z tohto stáva :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ale nechapes??...nemozem ti ich sem hodit, lebo nemaju "slovnu"podobu...neviem to napisat /rovnako ako by si nevedel napisat citoslovce zapisknutia/

fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) to nie je ten správny zvuk... ani prípadne búchajúci sused

 

 

toto mi pripomenulo, že minulý rok bol dosť veľký problém v jednom činžiaku jeden pár ... v lete, teplo, okná pootvárané a ich spoločné chvíle boli viac než hlasné a v každej dennej či nočnej dobe ... susedia boli z nich na nervy a nielen susedia ... už si nepamätám, ako sa to nakoniec vyriešilo, ale bol to dosť vážny problém, bola tam kopa detí, a na takom sídlisku ešte aj na druhom konci sa zdalo, že niekoho vraždia ... nj :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov