Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Neviem či tu už niečo také máme, ak hej nevadí, potom sa to spojí.

 

Čo vás irituje? Zbadal som že mi vadí keď niekto má avatara tučnejaka - Linux. Neviem či je to nejaká móda, ale už mi vadí ako keby sa každý snažil niečo naznačovať (Win je shit, Linux rulez). Inak proti Linuxu vôbec nič nemám, nakoniec aj tento server beží pod Linuxom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co ma irituje? Vela veci! Najviac to, ze ked idem niekomu na ruku, ocakavam, ze niekto pojde na ruku mne, co na tom, ze nema to, co potrebujem, aspon slovko vdaky a uznania, pripadne ochotu helfnut by som privital, v opacnom pripade je to to, co ma vytoci....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prišlo mi to práve vhod : zrovna ma neskutočne irituje, keď si ktosi myslí, že keď je niekto žena a ešte aj blondína k tomu, musí mať nevyhnutne iq húpacieho koňa :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mna strasne vie nairitovat ked ma zastavia policajti statny alebo mestsky a desat minut nechaju cakat koli nejakemu debilovi z vlady tak ako dnes v prievidzi. sa tam isli dosrat z nejakeho ministra.hukali s autami uzavreli krizovatky a vsetci stojte. keby sa tak dalo ja by som to prasa vyzrane tak treskol s mokrou handrou po papuli ze by od vtedy cakal v rade aj v potravinach. ake prednosti ? mal by ist vzorom vagabund. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

strasne ma vie nairitovat ked vidim tych psickarov co maju psov jak male tela a neupracu to hovno po tom psovi aj keby ako. tak rad by som niektoremu do toho strcil nos nech vie ze sme na tie vytvori neni zvedavi. kua a tiez ma irituju mestsky policajti co furt o tom vypravaju a nic sa nedeje jedine co dokazu je na 40 merat rychlost ale keby sledovali kde aky pes oneee tak by viac zarobili. trencania vedia o com hovorim staci si ist zabehnut vecer po hradzi a je to doma kua.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

irituje ma dementnost mestskych pipiek, ktore si myslia ze su "IN"..

ach jaj, ako ja tieto typy neznasam...vymlete je to, vie houby o tom co je "v kurze", ale hlavne ze ma na sebe xy kusov oblecenia, kozustok, sal...ej do faka, take by som hadzala do hnoja a nech sa brodia... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Strašně mě irituje, když vidím nebo cítím, jak někdo topí plastovými láhvemi naplněnými pilinami a zalitými vyjetým motorovým olejem, bezohlednost kuřáků a příživníci (havěť která nechce pracovat a žije ze soc. dávek, žebrání a při tom evidentně jen hulí a chlastá, taky havěť, která dělá milionové podvody a daňové úniky na úkor občanů - ty ještě víc než ti první). Zkrátka když lidi s**** na zdraví a životní prostředí, neuvědomí si to dokud neumírají sami na rakovinu plic nebo je nesmete stoupající oceán.

 

Já sice taky nejsem dokonalý, ale takové věci bych si nedovolil, mám prostě určité zásady. I když bych mohl jít do absurdity (jako třeba být člen nějakého hnutí, které sbírá plastové láhve po ulicích, aby je mohlo dát do tříděného odpadu)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Irituje ma, ze niektorym tlaci vazopresin, ci co na mozog a prejavuju sa velmi nevyberavym sposobom na freespace, urcite sa v tom niektora nasla.

nie, Andulqa ... pán chorche nemyslí seba ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Irituje ma, ze niektorym tlaci vazopresin, ci co na mozog a prejavuju sa velmi nevyberavym sposobom na freespace, urcite sa v tom niektora nasla.

chorche teraz si si úplne dokonale nakadil do huby.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Irituje ma hrozne veľa vecí...včera ma napr. to, že som novej kolegyni podala ruku, že jej pogratulujem k narodkám a ona si ju potom utrela, akoby som bola prašivá, alebo čo. Pritom som nemala ruku ani spotenú, ani studenú, ani špinavú...

Aspoň to nemusela robiť pred mnou.

Vonku ma irituje, že deti a dospelí hádžu papiere, fľašky a smeti na zem, hoci kôš stojí od nich na 2 m ďaleko/blízko...vždy pozbieram svinstvá, ktoré sú na našom detskom ihrisku a vždy sa nájdu hajzlíci, ktorí to znovu a znovu urobia...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vazopresin je zensky hormon, tak ma tu nenasierajte, ale aj tak je to slaba kava oproti tomu, coho som sa dockal od jedneho CECHA! Cisty ######. Co sa stalo? Vyzval ma, aby som sa vyjadril, tak som sa vyjadril, okrem slova somar tam nebolo nic vulgarne a on mi stupil na krk. Tak som stupil na krk ja jemu. Akoze co to je, ked si niekto safari ako v samoobsuhe bez pokladnice? Pripomina mi to arogantne spravanie jedneho stareho uja.... Asi viete, kam mierim....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov