Skočiť na obsah

phersu

Odporúčané príspevky

To bude OK.

 

Ja keď som maturoval z výpočtovej som mal problém na klávesnici nájsť Enter, na slovine som si pomýlil Kraska s Bezručom a aj tak mi to dali za jedna :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slovo ľudský naberá v ponímaní nášho dejepisára trochu iný význam v porovnaní s ostatnými, ľudskými tvormi :lol:

 

ale som sa ukľudnila, zisťujem, že som ešte v tej kategórii ľudí, čo vedia viac ako polovicu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

budete v poriadku, nebojte nič :lol:

taký malý veľký krst ohňom, človek má z neho nervy a bruchabol a pocit že je nanič, ale bude to ok :)

 

hlavne vám budeme držať palce :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: ;) ;) oni mi dali z informatiky dvojku

to museli prihliadať na predošlé roky a potom museli žmúriť všetky oči aj uši asi :)

ale bola to haluz, program primitívny, teória že procesor a operačná pamäť, to som ani necekla, profesor mi tam pomáhal, potom som ho už poprosila, nech ma radšej pošle domov :)

 

dejepis za jedna v pohode ;)

 

ale už nikdy viac ;) ;) /teda do stredy, ježiš, to zas bude bruchobol ;) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja keď som maturoval z výpočtovej som mal problém na klávesnici nájsť Enter, na slovine som si pomýlil Kraska s Bezručom a aj tak mi to dali za jedna :lol:

ale bola to haluz, program primitívny, teória že procesor a operačná pamäť, to som ani necekla, profesor mi tam pomáhal, potom som ho už poprosila, nech ma radšej pošle domov :)

Ako pozerám, nič sa za tie roky nezmenilo :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ešte obdeň a všelijako.

v pondelok doobeda o 12.00 som mala po celej ústnej maturite zo všetkých štyroch predmetov a finito.

toto kúskovanie sa mi vôbec nepáči... len to zbytočne zvyšuje stres.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som to mal kúskované takto:

- pondelok okolo deviatej anglina, kolo jedenástej informatika

- vo štvrtok (!) o ôsmej slovenčina, o jedenástej fyzika a o pol tretej matika

 

Tých viac dní mi ani nevadilo, aspoň som nemusel nejako stresovať s prípravou, horšie bolo to zabíjanie celého dňa, keď sa to ponaťahovalo od rána do neskoršieho poobedia. Aspoň že bolo s kým pokecať a bolo k dispozícii občerstvenie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No len koho je to napad? Ktoreho diletanta? Vobec, ucil som sa 2 tyzdne pred maturami a ako som si rozdelil cas, tak som to mal. Jeden den stresu a este som aj prvy zmaturoval a mal som svaty pokoj. Mlade decka aj tak este nie su naucene ucit sa a maju v tom gulasmatias.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Informatika 2

Anglina 2

Slovina 1

Nos 1

Dejepis 1

 

volajte ma slečna šťastena, to ani neni možné, aké som si ja otázky povyťahovala :lol:

 

inak, mne to takto vyhovovalo, obdeň maturovať, mať to rozdelené... úplne mi stačilo, že som mala dnes tri, nie ešte z piatich v jeden deň maturovať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak ty si ozaj dobra. A co je na tom robit to vsetko v jeden den? My sme mali vsetky statnice a este aj obhajobu diplomovej prace v jeden den, nejaka maturita nas pri retrospektive len pobavila...viem, este ste na strednej a je to prva vazna skuska, ale neskor vam to kus inak pride.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobre je, slečny - aj mladý pán phersu / má to za sebou už tak dávno, že som skoro zabudla :lol: /... máte to za sebou a jeden kus papiera na založenie ... prípadne zafajknutie : maturita je - je na svete ...

blahoželám vám :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov