Skočiť na obsah

phersu

Odporúčané príspevky

tak u nas spolupraca nehrozila, nik sa neodvazil co len sa otocit, mali sme tam dozor, a plus aj osobu z maturit.komisie (cize nie z nasej skoly)

 

hold Vazkari nemozu uz ani na maturach odpisovat, to kde sme :lol:

 

mozno by to slo lepsie, ale ja som si pred maturami kreslila, makala na jednom darceku...tos nemozem vsetko stihat :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak už viem aj ja svoje termíny

anglický jazyk píšem 2.5.

slovenský jazyk 9.5.

všetko streda, aspoň sa pondelok utorok ulejem

 

už len aby sa z vedenia vyšuchtali aj dátumy ústnej skúšky a budem spokojná. prečo im to tak trvá, na niektorých školách s tým problém nemajú :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnešná generálka bola v poho. Fest ľahké veci tam boli, som to spravil za chvíľu aj sloh bol v poho naskôr som sa zľakol témy, ale potom to už išlo krásne.

 

Téma (Aj ja poznám zaujímavú osobu)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

28.5. 7:30 hneď zostra začínam prvá dejepis

10:15 informatika

30.5. 7:50 anglina, idem po najväčšom tupcovi na škole, mi všetci závidia :lol:

10:20 nos

13:00 zaklincujem to slovinou a odchádzam na dlhodobé alkoholické liečenie :)

 

fuj až ma brucho rozbolelo, keď som to včera v škole zbadala. ale aspoň mám dosť v pohode časy

 

a ešte raz budem počuť, že maturita-formalita, tak asi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tak dnes som sa dozvedel, že som anglinu sloh spravil na 50%. Na to že som napísal polovicu strany a nehorázne hovadiny, bo tá téma bola nehorázna hovadina to je dosť dobré.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak obhajobu mám za sebou. Čistá formalita ani nie 10minut a bol som vonku pretože predseda z inej školy dostal pred dvomi dňami infarkt tak zaskakoval náš riaditeľ :lol:. Myslím, že taká dvoječka možno aj jednotka.

 

Len chudák spolužiak ten dostal takú nervozitu nič nepovedal, odpovedal skoro hodinu mu tam vynadali pretože nič nevedel práca na nič gramatické chyby proste katastrofa, asi mu 4 nedajú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

došli výsledky z písomnej matury... niečo nad moje očakávania, niečo som čakala a niečo bola rana pod pás... ale celkovo dosť zle... hlavne z toho najdôležitejšieho... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Slovina - za jedna som exceloval, slovenský romantizmus predsedníčak mi vravela že aká škoda že ma nepočula

 

Anglina - za dva, Great Britain som si vytiahol a do######al som si to tým že som do Commenwealthu zaradil aj Írsko a potom mi dávala otázky, že kde sa v Londýne nachádza socha Erosa :lol: to ani neviem že tam je a potom nejaký známe supermarket teraz ho kúpil nejaký Džafa al-fajíd či ako sa volá a kvôli tomu mi dali dvojku svine

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A mááááááááááááám to už za sebou :lol: :) ;) ;) :) ;) ;) ;) ;) ;)

 

odborné za JEDNA sedla otázka. Dnes sa bude slaviť mami nečakaj ma už nikdy

 

 

 

EDIT

Prečo tak málo smajlov sa da použiť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov