Skočiť na obsah

Závodné simulátory


sedimin

Odporúčané príspevky

Moj najoblubenejsi simulator je Live for Speed

 

Ja to hravam dost casto, parkrat do tyzdna - niekedy s volantom, ked sa mi ho nechce vytahovat, tak s gamepadom.. zatial som nevidel realistickejsi simulator - skusal som aj ine, ako napriklad rFactor, ale ten sa mi moc nelubil...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto vyzerá celkm slušne

Colin McRae: DIRT

 

ale ja hrám buď WRC-čko alebo

BurnOUT, ale to je čistá arkádovka no hrateľnosť má neprekonateľnú hrateľnosť

už sa teším na Burnout : Dominator

 

na smiem zabudnúť na samučičké prvé Obrázok, ktoré ma uviedlo do sveta pretekárskych sim

ak teda nepočítam SEGA RALLY

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hehe, gran turismo by som si veru chcel zahrat. ale nikdy som sa k playstationu nedostal, snad si zahram nove GT na playstatione 3 :lol:

 

arkadovky - asi need for speed, je pravda, ze je pre mna sviatok, ked vyjde nove NFS, ale neni to uz to, co byvalo :) need for speed porsche bolo vyborne :)

 

Colin McRae : DIRT by som si zahral

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

Hrával si F1 hry?....

 

No hej,len som to chcel upresniť,lebo mne to nepadlo príjemne akosi to napísal to preto...ale tak teraz v poho :lol:

 

jj

na PSone a aj PS2

F1, ale iba od SCEE, od EA sa mi moc nepáčila

valstne ja celkovo EA nemám rád(FIFA-u neznášam, ale šak môj podpis hovrí za seba)

 

na PS2 som miloval ten pohľad, keď je jazdcovi vidieť vrch prilby

hrával som iba s ním,

hlavne keď som mal Montoya-u s tou zrkadlovo nablýskanou helmou

 

najoblúbenejším okruhom je jasne Nurburing,

tu nie je očom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som hrával tiež iba od SCEE...konkrétne mám Formula one 01,03,04,05...ale počase som nejak zistil,že akoby tá 2001-tka bola najlepšia...a ešte 2003...nehovorím,že to mali byť simulátory,ale predsa som bol často sklamaný a napr.2005 je až brutál jednoduchá na najvyššej úrovni a to aj keď si všetko obmedzujem,manuál riadenie,minimum TC atď...

potom som hral ešte Formula 1 98 od niekďajšieho Psygnosis...na tú dobu podľa mňa bola dosť vyspelá hra  :lol:

No a hrávam aj Grand Prix Challenge(pozor iné ako na PC!)od Atari/Melbourne House....ročník 2002,dosť zábavná je to,také rallystické :)

Od EA som nehral...ale teraz neviem komu budú patriť práva na F1 hry...ale asi EA,keďže údajne podpísali zmluvu s Hamiltom...a za minulú sezónu Sony nevydala...teda na PS3 F1CE,ale to je sezóna 2006...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedze mam rad motorsport hraval som aj ja kopu hier s touto tematikou - F1, motorky, rally, atd (nespomeniem si na nazvy)...

 

Ale z F1 hier hry Grand Prix od spolocnosti MicroProse, najprv to bolo Grand Prix 2, to som dostal v 96tom na vianoce tak si viete predstavit aku radost mi to spravilo :) dalej som pokracoval ked vyrobili nove Grand Prix 3, a napokon zatial posledne je Grand Prix 4, ktore hravam este aj teraz s upgradmi na stale nove a nove sezony - uz teraz hravam 2008 :lol: Grafika je obstojna a jedine co tam mi chyba su fakt len nove okruhy - Bahrain, Istanbul, Shanghai, Fuji, novy Hockenheim, a pochopitelne Valencia a Singapur! Inak vsetko v pohode... A moje naj okruhy su jednoznacne Indianapolis, Interlagos, Canada, a Suzuka ... tam mi to ide najlepsie!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sa mi zdá, že Psygnozis sa stali LiverpoolStudio-m a potom ten tím prešiel pod SCEE

 

mám kamaráda, kt. hral asi všetky formulové hry na svete

a to spôsobom pair excellence

- najťažšia obtiažnosť, plný počet kôl(dokonca aj 1h kvalifikácia, počas ktorej nemohol nikto vstúpiť do obývačky, neskôr do jeho izbietky)

- naplánované zastávky v boxoch

vlastná voľba pneumatík podľa počasia

MT bola povinnosťou

najpr jazdieval s Ferrari potom prešiel na Sauber, ale keď mi ukázal ako boduje a dokonca sa dostáva na bedňu s Jordan-mi

som bol v prdeli

 

inak ja mám radšej už spomínané GT(Prologue vyzerá excelentne), resp. Rally(WRC a pod)

ale aj tak sa nič nechytá na arkádovku s menom BurnOut

NFS môže ísť oproti tomu húliť handry

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som tiez hraval aj s volantom, ale sa pokazil a zacal sa vychylovat doprava :lol:

 

a GP4 hravam aj ja 100%ne preteky (cize aj 70 kol a tak), a tiez som maval hodinove kvalifikacie, ale teraz ked je iny format som si to zmenil na 15min aby to bolo tazsie a realnejsie :) napr. minule som hral Suzuku ale po jazdeckej chybe som letel von z 2.miesta :) vyhral Heikki na McLarene ;)

 

 

Ale aj tak nikdy NEZABUDNEM, ked som bol v Parisi v predajni Toyota a bol tam simulator F1, tak som sa spytal ze ci si ho mozem odfotit a oni ze: "Nie, ty si ho mozes dokonca vyskusat..." To bolo nieco uzasne jazdit na profesionalnom simulatore, dal som si Monzu lebo tam je malo zakrut a zdalo sa mi to najjednoduhsie, sice len na 3 kola, ale hned v 1.kole som kolidoval s nejakym Minardi, takze som potom uz len osamoteny kruzil ... ale bolo to nezabudnutelne a uzasne! Uplne ako virtualna realita, dokonca pri naraze alebo ked som vysiel na travu triaslo celym monopostom a volantom ... uzasne! Pridavam aj nejake fotky z mojho debutu v F1 ;)

 

Obrázok

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aljak

 

to nie je profi.trenažér,ale F1 Challenge na PC od EA Sports,považovanú za najlepšie hru F1... :)

 

tomassi

 

Heh,aj som voľakedy hral full víkend :) ...

s tým Psygnosisom je to tak,ale škoda,že neostalo to meno,celkom dobré logo aj mali :lol:

No a WRC hry sú veľmi schopné hry,mám WRC 1 a 4

 

No a Burnout je paráda,nemám ju(lebo som bol debil),ale pri tej hre som zažil asi najväčšiu radosť... ;) konkrétne som hral trojku a štvorku a potom kamoš mi raz požičal PSP domov,tak aj na PSP verziu

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrázok

robili aj ďalšiu skvelú závodnú hru

WipeOut, kt. samozrejme aj satále vychádza

 

a videl som nový BurnOut Paradise na 3-jku

je to jedno veľké mesto, v kt. sú preteky, búračky na križovatkách a pod.

vyzerá to skutočne skvele CLiCK

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten simulator na foto od aljaka maju jednu chybu, totiz volant na displeji by uz nemal byt kedze mas volant v ruke. btw donedavna som bol vlastnikom logitechu g25 a poviem vam ze to bola parada, spojka prevodovke, no bomba. 2nd btw - LFS (live for speed) je tiez velmi blizko z k realite.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

možno by sa to hodilo do témy, kt. hru očakávate, ale pichnem to sem

 

GT5 Prologue

- hra kt. je už platina hrou(PS hra, kt. sa predalo viac ako 1 000 000 ks) a to ešte ani nevyšla

 

no píšem sa hlavne kvôli tomuto

 

GT5 Prologue: First footage of Ferrari F2007 in action

 

čoraz hlasnejšie sa šepká o tom,

že PolyphonyDigital pracuje na F1 a to Vám poviem,

že si budete hromadne kupovať najlacnejší BlueRay prehrávač - PS3

 

a ešte je kvíz CLiCK

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No chodil som po herných stránkách a vyzerá to parádne, len škoda, že je tam Ferrari F2007 :lol:

Ale teraz absolútne neviem - Sony vypršala zmluva na F1 a povrávalo sa, že Lewis Hamilton podpísal kontrakt s EA, čiže oni by makali na hre...ale podľa tohto to zostane u Sony, Polyphony Digital vedia vyrobiť parádnu hru...tak som zvedavý...jaj, len nejak na hranie už moc času nemám, i keď PS3 by som rád vlastnil :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

No to som pocul aj ja, ze Sony vyprsala licencia a teraz je nacase aby ju uchopil niekto iny - EA by boli idealny, alebo Simbin, ktory maju na svedomi GTR seriu...

 

Momentalne drtievam s Momo FF, aj dnes som zahral F1 challenge po velmi dlhom case, ale zdalo sa mi to byt uz trochu out of date. Tak som sa vratil ku genialnej GTR2, ktoru povazujem za naj simulator v sucasnosti...Z neokruhovych je to RBR jednoznacne, neni o com.

 

Skusal som aj rFactor a aj Live for Speed, ale nejak mi to nesmakovalo...zostavam verny GTR2. Inac novy pocin od Simbinu sa vola Race 07 a su tam aj nejake nizsie formulove vozy, tak som na to zvedavy...demo zial nemozem rozbehat, ale je to vraj genialne - da sa zapnut pohlad akoby z helmy aj s bonusovym odtrhavanim stitkov:D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Podla mne su codemasters celkom dobra volba. Simbin by sice spravil hard-core simulator (co dost pochybujem ze codemasters spravi), ale podla vsetkeho len na PC. F1 s licenciou by podla mna mali byt dostupne na vacsine platforiem.

 

Momentalne hravam DiRT, ktory bezi na rovnakom engine ako bude nova F1. Po grafickej stranke ide o najkrajsiu zavodnu hru (ani grant turismo 5 prologue sa mu podla mna nevyrovna), takze nove F1 budu rozhodne pastva pre oci (ak bude mat clovek HW aby to rozchodil).

Rovnako ma DiRT dost dobry model poskodenia, kde je mozno rozobrat auto doslova na samotnu ocelovu konstrukciu. Tak isto okolie trate je znicitelne, najlepsie su narazy do ocelovych zvoditiel, ktore sa pekne skrivia. A hlavne, vsetko to posobi uveritelne.

 

Fyzikalny model je typicky CMR... zmeska arkady a simulacie. Celkom v pohode... nie je to 'broken' ako posledne NFS. Uvidime co namixuju v novej F1.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Gaming Skills May Have Saved This Man's Life

 

http://www.youtube.com/watch?v=6-ghL3GmPkA

 

vodič to okomentoval slovami

"Everything seemed to slow down and I think all those years playing video games as a kid paid-off"

myslíte si, že ako on hovorí

hranie videohier - herné skúsenosti môžu zachrániť život

alebo to je všetko postavené na zamlčaní skutočnosti - profesionálny vodič s mnohými skúsenosťami?

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podľa mňa, možno chlapec hral alebo hrá aj hry, ale keby práve nedával pozor, skutočne pozor a nebol skúsený šofér a venoval sa kamarátkinmu kolenu, dopadlo by to horšie.

skúsený alebo profesionálny šofér, sledujúci dianie, človek s dobrými reflexmi.

to ide aj praxou a reflexy sú dané, hra ich môže vycepovať.

ale na druhej strane bolo x podobných situácií, kde neblahorečili hrám, ale náhode a pozornosti : )

 

a možno šoféri, ktorí závodia na skle, by mohli povedať, ako to je v skutočnosti :rolleyes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 rokom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov