Skočiť na obsah

Prečo ľudia plačú?


arwiel

Odporúčané príspevky

aké má človek dôvody k tomu aby vyronil slzu?

plače len človek?

kedy ste naposledy plakali?

má plač aj liečivé účinky?

prečo plačú deti?

prečo sa deťom hovorí aby neplakali?

prečo sa dospelí bránia slzám?

naozaj plačú častejšie ženy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja osobne som dost citliva a placem pri vsetkom co je i len trochu dojemne

- placem od stastia

- placem ked vidim stastie inych

- placem, ked vidim ako sa narodi dieta /na jednej nemeckej tv stanici isty cas chodil program kde ukazovali mamicky a aj porod/

- placem pri spomienke na niekoho, kto uz navzdy odisiel

- placem pri luceni

- placem nad niektorymi pribehmi ludi /asi by som nemala divat sem tam postu pre teba ci reflex/

- placem ked vidim nejaku tragediu v tv

- a samozrejme ked niekoho stratim ... smrt

 

vacsinou je to take, ze sa tomu branim, ked som v pritomnosti inych,ale neda sa, a ked napr hladim do tv, oprem sa o ruku, a slzy necham stekat...neda sa tomu zabranit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

taktiež plačem takmer stále... a nie je to len vtedy keď sa ma dotýka niečo zlé... keď som ukrivdená, keď mi niečo chýba, keď sa mi zdá, že som veľmi sama, keď mi niekto ubližuje...

rovnako sa rozplačem aj pri dotyku krásy... keď vidím niečo nádherné... keď čítam niečo nádherné... keď počujem čosi nádherné...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

-placem ked sa mi nic nedari, a ked sa to spoji so zlou naladou, a v tej chvili s pocitom beznadeje a zmatenia, tak to staci ako dovod :-)

-vyhrknu mi slzy, ak ma niekto, na kom mi zalezi, obvini z niecoho, co som nespravila, alebo ak sa niekoho, koho mam rada, dacim co som spravila/vykonala, dotknem, a v tej chvili si to uvedomim, strasne ma to mrzi, je mi to luto, bezim to rychlo zmenit, a pri ospravedlneni to na mna dolahne

-ak umrie niekto, kto mi bol blizky

-...naposledy... neviem, ale bolo to tento rok :-) na chvilu sa objavili slzy, ked mi bolo smutno za niekym, kto bol daleko daleko odomna a nemohla som v tej chvili byt s nim...

-pokial sa da, nie na verejnosti, a je len velmi maly okruh ludi, ktori ma videli plakat (rodicia, brat, kamaratka)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

raz som sa zosypala v škole... vlastne som sa v škole zosypala viackrát... ale vtedy, ten raz, som dostala záchvat plaču... nemohla som prestať...

bolo to preto, že niečo ma v minulosti poznačilo, niečo, čo nebolo práve dobré a odrazu sa to malo všetko zopakovať... a tak som utiekla z triedy, učiteľka ma chytila a vzala do svojho kabinetu... potom som odtiaľ zdrhla a plakala na WC... videli ma spolužiaci... všetci... a nemuseli veru...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si spominam ze som sa takto zosypala tiez raz, a to v anglicku

ked som sa dozvedela, ze skola sa mi rusi a musim jedine dialkovo, ze som ani po dvoch mesiacoch nemala robotu poriadnu, ze den predtym ma ozivovala zachranka, a problemy s rodicmi.....toto vsetko sa nakopilo a proste plakala som strasne dlho a nie a nie sa upokojit :lol:

 

nastastie uz je to za mnou

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedysi som plakavala... teraz uz neplacem, iba raz za cas, ale to som potom totalne dehydratovana. :lol: A nikdy neplacem pred druhymi, to by som si radsej nohu odhryzla. Kedysi som plakavala od zurivosti, ked som nemohla druhemu ublizit tak, ako on mne... lebo som to nedokazala. Teraz to dokazem, ale uz nemusim :) lebo je zo mna hnusna megera. Neplacem preto, lebo moja matka reve furt, a pritom je falosna a povrchna, tak sa jej nechcem podobat.

Jedna moja dcerka place od zlosti... druha od lutosti. Naucila som ich neplakat od bolesti... Stareho som este nevidela plakat... Moj otec reval raz, ked som mu povedala, ze je egocentricky zmrd... Mozno reval preto, lebo to bola pravda. Teraz je uz len egocentricky, ale nepripominam mu to. Moj pes reve zakazdym, ked sa nacpavam hocicim, co je v jednom kuse. :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

napr aj vcera som plakala, ked som opustila forumakov...nie kvoli tomu :lol:

ale moje zlaticko malo vcera narodky, preto som nechcela prist o polnoci domov...chcela som byt s nim...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Plačem, keď počujem krásnu hudbu, keď čítam niečo krásne, keď som naplnená obdivom. Plačem, keď sa snažím spievať, niekedy len keď na to myslím... Keď som neschopná. Keď odchádzam z Blavy (včera to prešlo bez sĺz). Keď ma niekto krivo obviní, vtedy mi vyhŕknu slzy. Keď mi je ľúto. A tak.

Ale ovšem, že pri týchto veciach neplačem vždy. Niekedy to proste prejde bez plaču (šak vôbec plakať sa mi darí len veľmi krátku dobu).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja placem ked mi nieco spadne do oka.

tiez ked je nieco take smesne, ze sa smejem az placem.

placem aj ked sa ma nieco naozaj dotkne - v dobrom aj zlom: placem zo sucitu aj od bolesti.

clovek si moze vzdy najst dovod k placu. pomoze to ventilovat vnutorny nepokoj...

akurat deti to zneuzivaju ako donucovaci prostriedok...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neplacem preto, lebo moja matka reve furt, a pritom je falosna a povrchna, tak sa jej nechcem podobat.

Jedna moja dcerka place od zlosti... druha od lutosti. Naucila som ich neplakat od bolesti... Stareho som este nevidela plakat... Moj otec reval raz, ked som mu povedala, ze je egocentricky zmrd... Mozno reval preto, lebo to bola pravda. Teraz je uz len egocentricky, ale nepripominam mu to

Vrchol cynismu a arogance

Mohu opovrhovat člověkem ale ten kdo takhle smýšlí o vlastních rodičích, si nezaslouží ani to!!!

happysoul

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

happysoul :lol: . Tiez som sa urcitu dobu divila, ze cim som si zasluzila svojich rodicov - a ty si mi objasnil, ze som si ich ani nezasluzila. Takze to nie je vlastne moja chyba. Super.

 

Ach, a este kdesi tvoj prispevok (rozdelenie ludi):

 

Tož určitě jsou dobří i špatní lidé. Mně by ale asi spíše zajimalo jaký maji názor oni na mne.Viděl jsem lidi o kterých jsem si myslel že jsou dobří, jak lžou a viděl jsem plakat darebáky. Tak vlastně ani nevím.Ja můžu někoho hanit a přitom to může byt daleko lepší člověk než já s pohledu druhého.Takže asi ta první věta je správná.

 

:) :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prečo ľudia plačú?

Lebo neboli v piatok na stretku :)

 

Ale teraz vážne. Ja osobne plačem veľmi málo, možno tak raz za rok, ani neviem kedy naposledy. Ale vlastne viem, a vie to ešte jedna osôbka pri akej príležitosti.

Keď plačem tak dostanem zo seba iba niekoľko sĺz, viac nie. Len tak sa nerozplačem. Pri osobných neúspechoch neplačem, to sa skôr naštvem na seba :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

raz za cas ... ked mi je extremne smutno a neviem najst nic pozitivne na zivote, alebo ked je v mojom zivote zapletena zenska a ako to u mna zvykne, vsetko sa poserie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som vysla od doktorky a zrutila som sa....plakala som, strasne som plakala

 

cloveku si razom zmeni zivot...

ak to nedopadne dobre,a nedajboze to dopadne ta najhorsia varianta, asi nebudem mat ani dovod pobudat na tomto svete.....a to myslim vazne...naco sa takto trapit??

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak to nedopadne dobre,a nedajboze to dopadne ta najhorsia varianta, asi nebudem mat ani dovod pobudat na tomto svete.....

nechcem byť vtieravá a vyťahovať osobné veci ale o čo ide?!

ja som až zbledla keď som to čítala...

 

 

k téme: neplačem, letím na antidepresívach... na čas....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...arwiel..je to dost osobne

mozno som to zobrala aj moc vazne, mozno mi to doktorka povedala moc prehnane, kedze na nete som to citala v umiernenejsej podobne...

necem rozpisovat...

ja len dufam, ze vsetko dopadne fayn

 

btw, k teme...uz je lepsie, moj mily ma rozosmial, dala som sa na kamerku a robili sme blbosti :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

mám taký pocit, že by som sa mala vyplakať... ibaže som si svoj život už usporiadala tak, že mi nie je moc do plaču, len čo občas nadávam ako pohan a kričím a tak... ale mala by som sa vyventilovať aby sa mi nestalo to čo minule :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov