Skočiť na obsah

Rozdelenie ľudí


arwiel

Odporúčané príspevky

najviac ma stve, ze my obycajmi ludia tento svet nedokazeme zmenit. Aspon nie mierovymi prostriedkami, ale nasilie ja neuznavam. Tak a kolotoc sa toci a toci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jaaaaj, tag mne hovooor! A vies, cim to je? Cim si "lepsi" v akomkolvek pozitivnom zmysle, tym viac to ludia beru ako samozrejmost a tym vyssiu latku mas. Takze staci male posmyknutie a hned ta kamenuju, kdezto hocijaky pablb zeleny robi p.coviny jednu za druhou a ludia sa este vytesievaju, ked ta posledna nie je taka strasna, ako predchadzajuca... Pozri, ja som napriklad cely zivot sekala dobrotu, bola som prikladna dcera, kamaratka, frajerka... z roznych dovodov som sa rozhodla seknut s jednou VS.... mala som vyhadzov z baraku - 24 hod na prestahovanie!!!! ex-frajer ma obvinil, ze fetujem, vsetci znami sa odo mna odvratili ako od poslednej spiny... proste NIKTO so mnou neprehovoril ani slovo, okrem mojho (teraz) uz manzela... Keby som bola byvala niekoho zavrazdila, bolo by to pochopitelnejsie... A vies, ake poucenie z toho pre mna vyplynulo? Ze hodnotenie mna samej sa prestalo odvijat od hodnotenia mojho okolia, ale iba od mojho sebahodnotenia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ze my obycajmi ludia

kto sú podľa teba obyčajní a kto neobyčajní ľudia?

 

tento svet nedokazeme zmenit

o zmene sveta sa filozofuje v téme Myšlienky z nevyspatej hlavy v Psychológií /tuším/

zmeniť svet sa nedá tak ľahko, nič nejde zmeniť zo dńa na deň a... vlastne máš pravdu... kolotoč sa točí a točí....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a obyčajní tí, ktorí tú moc ani peniaze nemajú?

Ja som ho pochopil, ze ako to mysli...a myuslim, ze to vies aj ty. Netreba rozoberat dopodrobna...do detailov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tož určitě jsou dobří i špatní lidé. Mně by ale asi spíše zajimalo jaký maji názor oni na mne.Viděl jsem lidi o kterých jsem si myslel že jsou dobří, jak lžou a viděl jsem plakat darebáky. Tak vlastně ani nevím.Ja můžu někoho hanit a přitom to může byt daleko lepší člověk než já s pohledu druhého.Takže asi ta první věta je správná. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

happysoul, oni na teba majú pravdepodobne rovnaký názor ...

 

nikdy nikto nemôže vyhovovať každému ... to proste nejde

 

/ a hodne bolestne sa ma dotklo, že aj keď sa rozdám, (ako hovorí Polaris), vždy sa nájde niekto, komu to nestačí ... a občas som v prílišnej snahe zapáčiť sa schopná urobiť nehoráznu hlúposť ... ale to asi nie som sama ... bohužiaľ ... /

vždy bude niekto, kto bude v úsmeve vidieť faloš, alebo v nesmelosti zbabelosť ...

 

dosť dávno som prestala deliť ľudí ... vlastne to nie je celkom presné : presnejšie je, že sú ľudia, z ktorých mám strach, ktorí ma desia niečím vo svojom vnútri - ale aj tých som schopná ospravedlňovať

to moje delenie ľudí je vlastne veľmi jednoduché aj komplikované...

naivne verím každému, až kým sa neukáže, ako to vlastne je

nemám rada, veľmi nemám rada ľudí, ktorí ubližujú ostatným, ubližujú výsledkom práce ostatných ľudí, ktorí sú krutí a sebeckí ...

ale vlastne aj v takých ľuďoch som našla niečo dobré ...

a desia ma hlupáci ... u tých je ťažko vedieť, čo spravia ... ale aj v tých je niečo dobré ...

 

mám rada a veľmi potrebujem inteligentných ľudí, mysliacich ľudí ...

 

som introvert, ktorý verí ľuďom, aj keď ho tisíckrát už ľudia sklamali ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podla vacsiny

podla mojho osobneho vztahu k nim

podla nadobudnuteho academickeho vzdelania

podla rasy

podla zovnajsku

podla regionu

podla veku

..

 

je mnoho criterii

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

zo psychológie sa dajú ľudia deliť podľa Hippokrata a Galena na:

 

melancholika

flekmatika

cholerika

sangvinika

podľa Junga:

 

introvert

extrovert

podľa Sprangera:

 

človek teoretický

ekonomický

estetický

sociálny

politický /mocenský/

náboženský

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

no normálne sa tu už bojím aj napísať SVOJ VLASTNÝ NÁZOR (velkým, aby bolo jasné, že môj názor, ktorý nikomu nevtĺkam do hlavy :lol: ) aby sa ma zas niekto nepokúšal zaň ukrižovať :)

ludí delím ako - asi každý ... nie na dobrých alebo zlých, to mi príde aj tak nevýstižné, veď pod tieto dve vlastnosti sa dá zaradiť milión ďalších vlastností a každý z nás je ich kombináciou, ale nie o tom som chcela ...

ludí okolo mňa delím hlavne na blízkych (rodina, priatelia, možno dáky frajer) a tých ostatných ... blízkych lúbim, ostatní sú mi v podstate ukradnutí, nie že ich neznášam, proste sú mi lahostajní ... veď komu cudziemu záleží na mne, však áno (okrem daňového úradu)? človek sa podla mňa nemá rozdávať na všetky strany, stačí ak pre svoju rodinu robí ako najlepšie vie. ja sa tiež snažím aby to u nás doma alebo s luďmi, ktorých si nesmierne vážim, klapalo bez problémov, aj keď zádrhel sa občas objaví ... ostatná spoločnosť, no, porozprávam v nej dačo, pozdravím, odzdravím a pod., ale neaká náklonnosť voči neznámym, to nie. ak si niekoho oblúbim, tak na celý život (zatial ma velmi sklamal jeden človek). necítíim sa dobre ak ma niekto v podstate neznámy "vyčerpáva" radami, otázkami, prosbami, neviem ako to lepšie opísať ale strašne mi to uberá na energii. jasné, že ten dotyčný nerobí nič zlé, nič proti mne nemá, ale mne to jednoducho berie vela energie a často som po tom doslova fyzicky vyčerpaná. no, nie som si istá, či viete, čo chcem povedať.. hm, kontakty viem nadviazať lahko, ale rozvíjať ich, to ma musí tá osoba niečim osloviť, niečím, čo ma donúti sa o ňu začať viac zaujímať a pomaličky ju pripísať na listinu blízkych. o "cudzích" čiže neoverených nemávam záujem. den mi vie pokaziť niekedy aj to, keď si ku mne niekto v buse prisadne alebo sa o mňa obtre, doslova ma to vytáča ... darmo sa smejete alebo si klopkáte po čele, proste píšem ako to je.

neviem, či to je mizantropia, ale to by som zas nemala rada nikoho, takže asi nie. najbližším by som dala aj vlastné orgány, keby bolo treba, fakt. ludia aj zvieratá sú predsa naprogramovaní tak, aby si chránili svoju rodinu/svorku/stádo a teritórium a ja si to tiež snažím chrániť. svoj svet pred svetom tých iných (tým som zasa nechcela povedať, že svet iných je zlý, horší, nebezpečný a pod., ale môže byť, človek nikdy nevie).

 

sú tri hodiny ráno, hádam mi to dá zmysel aj keď si to prečítam na obed :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ludia sa daju rozdelit na blizkych a tych co su mi ukradnutí len s velkou davkou egoizmu :lol: Ponevac oni sami nerozhoduju o tebou opisanych atributoch. Cloveka si predsa nemozem vazit len preto, ze mi je blizky, to je len fakt, nie jeho vyber. Tema je jednoducho o inom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na základe výzoru viem ludí zaškatulkovať jedine ohladom hudby, ... vlastnosti a povahu nikdy neprisudzujem, ludia sú plní prekvapení.

a neznášam keď niekto zaškatulkuje mňa, ...

pre mňa sú proste ludia dôležití a nedôležití, to je všetko

delenie ľudí a škatuľkovanie majú dosť blízko k sebe ...

 

v tomto vidím trochu problém v tvojom delení ľudí ... teba takisto mnoho ľudí zaškatuľkuje a zaradí k nedôležitým ľuďom - rovnako ako to robíš s ľuďmi ty - ale to ty neznášaš

nie je ti čo vyčítať, takto to vidíš, je to tvoje delenie, ono je to vlastne prirodzené, nemôžeme sa páčiť každému ... ani ty ty sa nepáčiš každému, takto to chodí ...

 

ale na druhej strane : povahu neprisudzuješ, lebo ľudia sú plní prekvapení

 

nedôležití aj plní prekvapení ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game, game, stale zabudas na zakladnu pointu ludskeho bytia! To, ze ty neznasas, aby ti ini robili... neznamena, ze ty to apriori robit nebudes, nie? A disco-babetka postoj sa mi nahodou paci, si predstav, ze mas vo svojej familii vrahov, pedofilov a podobne interesantne individua - sa mozu spoliehat na tvoju lasku, lebo si proste v rodine! Inde by ta do pozadia nakopali, ale v RODINE nie.

 

no, ale toto sa mi pacilo!

to ma musí tá osoba niečim osloviť, niečím, čo ma donúti sa o ňu začať viac zaujímať

 

normalne vidim tie davy ludi, ktore neodradil gowindin znechuteny ksich, ako sa snazia ju niecim zaujat. Ale ty kokos, frajerov musi mat z ineho cesta! Kym sa to k nej prepracuje, hihihi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

GAME,

 

podla tvojich rečí, s delením á la ty, žiadny problém nemáš ... ale ja podla teba mám. nemám. a neviem, čo s tým má škatulkovanie, povedala som, že škatulu viem hodiť jedine tak ohladom hudby (podla vonkajšieho image). to, že ma niekto zaradí k nedôležitým luďom by ma malo iritovať? však robím to isté. čo by ma malo hnevať na tom, že človek, ktorý ma nepozná, povie že som pre neho nič? veď to je normálne, ja sa chovám tak isto. že neznášam škatulkovanie na sebe som myslela ohladom toho, že rôzne indivíduá chodia za mnou sockať drobné abo cigy, pričom som nikdy nemala ani cígo v ruke. takisto ako keď niekto zapindá na mňa, že som satanistka, haháá ... ešte keby povedal metal, to pochopím (aj keď tú hudbu neznášam), ale satanista? to môže len čistý j*bo povedať, tak ale čo s tým ... nič, nemám záujem o bližsie kontakty, tak nech si každý myslí čo chce, aj keď je vo velkom omyle, to nezmením a ani kvôli tomu neumrem. a inak, jasné, že aj tí, čo ich mám na háku majú v sebe dačo, neaké prekvapenia a tieto veci, ale to ma netrápi, nech ich odhalujú iným. možno ti to vyznie povýšenecky, ale ja si sakra dobre vyberám, s kým sa budem v reálnom živote (ne na nete) baviť a s kým chcem udržiavať neaký ten kontakt.

 

SUMERU,

 

nikdy neboli ani nie sú okolo mňa davy ludí, lebo prívetivá na nich ozaj nie som. no a, šak nemôžme byť všetcia rovnakí. neubližujem nikomu, tak čo ... neviem aké majú inde rodiny, ale naša je fakt ako ukážková (klop, klop) kde držíme spolu, família je proste na prvom mieste ... mno, a svojim postojom nevyzývam nikoho aby sa mi pchal do zadku, s niekym si sadnem hneď, s niekym ne ... podlizajstvo neznášam, to vie iba ublížiť ... no a predstav si, že aj frajera som mala ... dokonca viac a neboli to len prípady zo psychiatrie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moja, TVOJ postoj v comkolvek je len uboha poza. Ja verim, ze v tvojom zivote existuju len 2 skupiny ludi - GOWINDA A SPOL., a ostatni... ktori su pre teba bud pakovia ci j*ebovia z toho ci onoho dovodu. Chyba to totalne schopnost vhladu a nazerania na situacie v sirsich suvislostiach. Napriklad by ma zaujimalo, preco by mal byt j*ebo niekto, kto ta zaradi do nejakej skupiny - samozrejme, za predpokladu, ze to nemas vytetovane na cele! Alebo preco je pako ten, co si od teba vypita cigu - akoze, som ochotna verit tomu, ze TY si presvedcena, ze to na tebe vidiet, ze taky humus by si do paprce nevzala.

Ten tvoj vyrok "neznasam skatulkovanie" je tak zufale klise, pretoze prave ty zo vsetkych ludi, co sa tu kedy prezentovali, vyjadrujes najzretelnejsie, ako ich skatulkujes.

Takisto vsetci vieme, ze si frajera - a nie jedneho mala, co je obsiahlo rozpisane v prislusnej teme. Aj s tvojimi komentarmi, samozrejme. Btw, este raz by som sa na tvojom mieste zamerala na statistiku partnerov. Pozoruhodne je sledovat, ze aj tam si nekonzistentna. Na jednej strane prezentujes svoje liberalne postoje a nazory, na druhej strane, ked niekto vyjadri svoj nazor na TVOJ sexualny zivot (presne tak, ako si to urobila ty hned vo svojom prispevku), tak vytahujes najosuchanejsie a najpriehladnejsie frazicky, ktore babenky pouzivaju v takejto situacii.

Existuje taka kategoria "mlatic prazdnej slamy", ako si ty. Zijes si taka pokadena v svojom uzatvorenom svete, nemas ziadne realne skusenosti (och, pardon, chlas, drogy a promiskuitu nepovazujem za skusenosti, ktore patria do realneho sveta), ale mas potrebu "erudovane" sa vyjadrit v kazdej kategorii, vsak? Napriklad v tej o prachoch. To, ze TY mas bohatych rodicoch, ma kazdy v pazi. Hovori to o ich schopnostiach. TY osobne si sa ale este o nic nezasluzila, nic neriskovala, nic si nedokazala, takze nemas ani potuchy o tom, ci a ako sa ludia mozu a dokazu zmenit.

Proste si tazky pozer a tie verbalne piruety, co tu predvadzas - to je len fraska vhodna akurat tak pre vypatlancov, co vyliezaju po veceroch (to je tvoje hobby, vsak? pri ktorom dlhsie vydrzis, hm) a ktorych mozes ohurovat svojim pseudorebelstvom. Pre vacsinu ludi tu su podstatne vlastne nazory a vlastne skusenosti. Bez nich je clovek iba tazka nula.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

SUMERU,

 

týmto pseudoz*ebom si ma akože chcela zotreť? :) ........ neviem, čo na mňa útočíš a štekáš, som pozerala, že máš uvedený vek 35 rokov, ale keby tam nebol, typnem ti tak 14. a ako pekne si to ty a tvoj a tvoje a gowinda napísala velkými písmenami, to sa mi lúbilo ;) máš neaký komplex zo mňa alebo čo, takisto z toho, že som sa narodila v rodine v akej som sa narodila? ak máš v paži majetok mojich rodičov, prečo ho potom stále spomínaš? ti to môže byť predsa jedno ... teda, pardon, je ti to jedno, len to občas pospomínaš :lol:

áno, a vytiahnem neaké frázy (lebo ty ich vôbec nepoužívaš ;) ) ako si spomínala v tom, že keď sa mi niekto stará do intímneho života. pretože som v príspevku napísala aký mám názor na tieto veci ja, čo som zažila ja ale do nikoho som sa nenavážala, kým sa jedna osoba nie do mňa. tej môže byť tiež 5 čo ja robím a nerobím.

si myslíš, že ja som zo života posraná? no podla mňa ani ne, ale ty vie lepšie, ok ;) .. inak, zaujímavé, čo ty o mne všetko vieš, hoci si ma ani nevidela. že som nič nedokázala a podobné frázičky, ktoré máš rovnako rada ako ja. mám 20 rokov, takže prezidentovať asi nebudem. si myslíš, že ja mám všetko o čo si dupnem. chodím na výšku a popritom nepravidelne robím, podla toho či sa mi dá alebo nie, cez skúškové a prázdniny stále, lebo no predstav si, že také tela ako ja, si musí samo platiť byt, cestovanie, handry ... nechodím pýtať za mamou, keď nemusím a ani nechcem, keď som ako tak schopná postarať sa o seba.

ako čítam, ti vadí aj to, že večer chodím von :) ty si asi nechodila, takže nechápeš, dobre, to ti neberiem, však každý je najaktívnejší v rôzne časti dňa.

robím tu niečo také ako vnucovanie svojho názoru? nerobím. to ty si myslíš, že ma teraz preonačíš alebo sa kvôli tvojim premúdrelým príspevkom nad sebou hlboko zamyslím a horko zaplačem? ale no ;) a ešte keď to napíšeš takou formou akoby som ti prešla decko na aute. na to, že máš tolké roky, si to mohla napísať neak vyzretejšie. neviem presne ako, lebo ja som len ešte také dilino čo nič nevie, ale skús sa popýtať tuto niekoho iného ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

gowinda kazda tvoja odpoved na otvorenu kritiku na tvoju osobu je vzdy v rovnakom style

"ha ha ha, aky si vtipny ked sa ma takto uboho snazis zotriet"

 

 

ano vsetci vieme aka si uzasna fantasticka, mas 20 rokov, skusenosti 80 rocnej ktora precestovala 4 krat cely svet, mas bohatych rodicov ale na vsetko si sama zarobis, mas rada drogy sex alkohol ale pritom si stelesnene dobro

 

v kazdom druhom prispevku si protirecis, a ked ti na to niekto poukaze (co sa tu deje ako vidim uz denne) tak to hned zahras ze nik ta nechape lebo ta chapat nemoze lebo vsetci su tu taki obmedzeni ze tvoje uzasne nadcasove zmyslanie proste nikdy nedokazu pochopit

 

draha moja zlata krasna, aj ked viem ze z tohto co som sem napisal si nic nezoberes, vsak preco by si aj mala, skus sa aspon trosku nad tym zamysliet preco je to tu zrovna tak ze ty vs. kopec inych ludi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

každá moja odpoveď? no sem s tým skopíruj kolkokrát som to povedala :lol: takisto ty si tiež neak domýšlaš, moje cestovanie, zárobky, ťa štve, že si viem zarobiť sama na seba? nie som jediná, to je čoo .. alebo si sa ty nikdy nesnažil, keď si bol mladší nazhŕňať neakú korunu, aby si nečerpal od rodičov?

a máš pravdu, svoje názory kvôli vám nezmením ...... nie som dokonalá, ale ani vy nie ste a nenarobím okolo toho rečí ako vy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako vidim, ked si vhupla na toto forum nedala si si najmensiu namahu precitat si nejake temy, ale vsade si zacala bezmyslienkovito spamovat... ak by si si precitala, zistila by si urcite skutocnosti

 

a ze ty nenarobis tolko reci? ty tu tych reci naokolo narobis najviac, prazdnych, bez napadu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov