Skočiť na obsah

Rozdelenie ľudí


arwiel

Odporúčané príspevky

uvedomujem si, že každý máme iný pohľad na ľudí a tak ich asi aj každý vieme inak rozdeliť...

 

samozrejme poznáme viacero delení...

napríklad na sangvinika, melancholika, flegmatika a cholerika...

alebo dobrí ľudia a zlí...

 

ako delíte ľudí vy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale keď máš ľudí len zlých, to nie je žiadne delenie... delenie máš, keď rozdeľuješ na viacero skupín...

 

a... určite neexistujú len zlí ľudia... či tebe sa to tak zdá? rátaš i seba za zlého? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a je niekto taký, kto ťa pozná veľmi dobre a nie si podľa neho zlý?

 

a... v prajem si, túžim píšeš aj o dobrých ľuďoch, takže... asi nepopieraš ich existenciu a ak už spomínaš aj dobrých, aj zlých, tak máš to delenie úplné...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiez mam komplikovanu povahu, ale som prisposobivy, ked chcem. Mam viacero "JA". niekedy som dobry, niekedy zly atd. tazko sa to vysvetluje. Mam priatelku, ktora ma nastastie usmernuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a je niekto taký, kto ťa pozná veľmi dobre a nie si podľa neho zlý?

Ani to uz neviem...priatelka mi povie raz jedno a raz druhe...ja uz neviem

 

a... v prajem si, túžim píšeš aj o dobrých ľuďoch, takže... asi nepopieraš ich existenciu a ak už spomínaš aj dobrých, aj zlých, tak máš to delenie úplné...

Mozno su...prave preto o nich pisem...ale ja som takych nestretol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mozno su...prave preto o nich pisem...ale ja som takych nestretol.

určite áno... len si si ich možno nevšimol...

 

EDIT: a toto fórum je plné dobrých ľudí

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A to vies odkial? Len aby si nebola prekvapena. Presne na tomto som pohorel. Nic v zlom...len o skusenostiach sa bavim. Proste tomu moc neverim, az kym ho nepoznam osobne a dlhu dobu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja osobne sa rátam medzi tých naivnejších s popálenými prstami... takže viem ako tak akí ľudia sú... a ako je ľahké niečomu veriť a potom sa sklamať...

 

ale... nik nie je dokonalý... a tak aj ten najlepší má na sebe aj niečo zlé... ibaže keďsa zameráš na to zlé, to dobré ti unikne... poznám dobrých ľudí... a že majú svoje muchy a neovplývajú dokonalosťou ešte na ich dobrote nič nemení...

 

nenašla som ešte ľudí vyslovene zlých a ni ľudí vyslovene dobrých....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja delim ludi na pakov a nepakov , nepakov mam rada bez ohladu na to, ci oni mna ano... pakov nemam nerada, su celkom potrebni, napriklad aby som mala do koho pozaparat a tak.

Polaris - nahodou, celkom ti rozumiem :lol: Marcelov pristup je asi najrozumnejsi... ale clovek nikdy nevie... minule mi kamoska polozila zaludnu otazku, a kedze ju poznam veky, tak som odpovedala nepriamo, na co som si vysluzila divne pohlady a tak. Ale obcas ma to dost ...., pretoze proste chcem, aby aspon jedinkykrat v mojom zivote som mohla nebyt "v strehu", proste stretnut niekoho, kto by presne vedel, aka som se vsim vsudy... a zobral to.

ALE! nesuhlasim s tym, ze dobri ludia ako taki nie su...a suhlas s arwiel, ja som na nete naozaj postretala dobrych ludi, dokonca takych, o ktorych viem, ze ked potrebujem, tak mi podaju pomocnu paprcku...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

viete aj ked to na mne nevidiet , ja nenavidim ten nas svet. Je to hnusny mamonarsky, egoisticky svet. Netvrdim , ze som chodobny, ale nepaci sa mi ta nespravodlivost, hnus ako su aj pedofilia, mucenie, ublizovanie zvieratam , slabsim, devastovanie prirody atd. Mam peniaze nestazujem sa, ale stve ma, ze som sucastou tohoto sialeneho kolotoca, ktoreho zmyslom su peniaze. a mnoho mnohe veci....... preto sa spravam, ako sa spravam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak Vam gratulujem. Mate to najcennejsie. Ja budem bludne haldat dalej.

veľa šťastia :lol: a nezabudni mať otvorené oči

 

marcel: tento svet sa málokomu páči, každý si ho vie predstaviť aj inak a s presnosťou ti vie vymenovať čo všetko sa mu tu nepáči...

patrím medzi pesimistov, ale... treba sa zamyslieť aj nad tým pekným, čo nám tento svet ponúka...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Arwiel:

Otvorene oci? Snazim sa najst na cloveku to dobre, snazim sa s nimi vychadzat, lenze ma viacej trapi to, co som napisal nizsie. A tam je to, co ma najviac zere. Ale aj tak dakujem.

 

Marcel:

Inaksie sa neda jednat...suhlasim s tvojou myslienkou. Treba byt sem-tam keket.

Lenze mna trapi inaksia vec.

 

Clovek moze byt akokolvek dobry, moze spravit cokolvek, mozes sa roztrhnut, mozes vygrcat creva, potit krv...lenze sprav JEDNU zlu vec a VSETKO sa to zmaze. Uz potom ludia nevidia na tebe to dobre co si spravil, ale ukazuju na to zle a to ma dokaze tak nasrat, ze by som aj vrazdil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov