Skočiť na obsah

Rozdelenie ľudí


arwiel

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 rokom...

Ja ludi nedelim - ani nad tym nepremyslam. Podla mna ludia su OK - ak narazim na nejakeho hnupa, ak sa da ho obidem. Ak nie tak ho prejdem.Alebo prejde on mna. Z velkym percentom ludi nemam problem. 99

 

A ako spoznavam Slovensko na vyletoch. Mne sa u nas paci aj ludia -ale inde to nemate horsie. Teda nemate sa naco stazovat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Pokiaľ ide o stretnutia s fyzickými ľuďmi, delím ich predovšetkým na ženy a mužov. 

Následne na vonkajškovo mi sympatických a nesympatických.

Keď spolu hovoríme, tak pridávam delenie na "rozumieme si" a "nerozumieme si".

 

A snažím sa, aby prvé dve delenia, ktoré sú viac menej inštinktívne, neovplyvňovali príliš to tretie, ktoré je viac-menej duchovné.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ľudí delíme na rôznych a nervóznych -_-

 

ďalej potom ľudí delím na tých čo mi lezú na nervy, a takých ktorým idem na nervy ja :P

neviem čím to je, ale v tej druhej skupine sa takmer vždy nachádzala väčšina mojich nadriadených :yes_yes:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alebo len rebel / bez príčiny, či s príčinou :) /

 

 

trochu som sa pozrela, či a čo som tu už napísala, priveľa sa nezmenilo, stále nedelím nijako špeciálne ľudí, skôr zároveň naivne verím každému a mám strach, že na to doplatím.

dosť dávno som prestala deliť ľudí ... vlastne to nie je celkom presné : presnejšie je, že sú ľudia, z ktorých mám strach, ktorí ma desia niečím vo svojom vnútri - ale aj tých som schopná ospravedlňovať
to moje delenie ľudí je vlastne veľmi jednoduché aj komplikované...
naivne verím každému, až kým sa neukáže, ako to vlastne je
nemám rada, veľmi nemám rada ľudí, ktorí ubližujú ostatným, ubližujú výsledkom práce ostatných ľudí, ktorí sú krutí a sebeckí ...
ale vlastne aj v takých ľuďoch som našla niečo dobré ...
a desia ma hlupáci ... u tých je ťažko vedieť, čo spravia ... ale aj v tých je niečo dobré ...
mám rada a veľmi potrebujem inteligentných ľudí, mysliacich ľudí ...
som introvert, ktorý verí ľuďom, aj keď ho tisíckrát už ľudia sklamali ...

stále je to viacemenej rovnaké.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov