Skočiť na obsah

Aký volant kúpiť?


piaggio

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 8
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • gh0strider

    1

  • weirdo

    1

  • dodo

    1

  • Maico2

    1

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 rokom...

jedine MOMO Racing!! Mam ho doma uz nejaky ten rocik a odjazdenych kopec km...teraz sa mi ale nejako zacali serkat pedale, tie potenciometre v nich asi uz dozivaju a trochu sa rozhegali...no po 3,5 roku uz asi mali narok. Takze to je v danej cenovej hladnine jedina moznost v podstate. Odkedy sa prestal vyrabat MS sidewinder FF tak MOMO nema konkurenciu. Ostatne volanty za moc nestoja a to hlavne kvoli pedalom - tie su zakladom, bez nich nemas sancu schopne zajazdit.

 

Inac ak mam porovnat MOMO so starsim MS Sidewinderom, tak sa mi MOMO zda slabsi. Akoze s tym Microsoftom som v niektorych hrach (rally championship 2000) musel zvierat celou silou ked som siel na plny kotol na sotoline - stacila nejake vecsia diera a vytrhol sa mi z ruk...z MOMO tieto pocity nezazivam ani pri vylete medzi stromy v RBR...

 

Inac ten novy Logitech G25, to je proste bomba, tri pedale a H salpaka, asi sen kazdeho virtualneho jazdca.

 

Toto je ale ine kafe...

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov