Skočiť na obsah

Arturs Irbe v Nitre


Sniper

Odporúčané príspevky

Tak čo hovoríte na pôsobenie Irbeho v Nitre? Najprv bolo z toho veľké HALÓ, priznám sa že som si v duchu hovoril že zápasy mužstiev s Nitrou budú veľmi ťažké, pamätám si Irbeho ešte z čias ZSSR.

Ale Irbe už nie je tým Irbem čo chytal za ZSSR a jeho angažovanie sa ukázalo byť omylom. Nie je vo forme, nedokáže sa rozchytať, ale tréneri mu dnes v Košiciach dali šancu (možno poslednú). V 36. minúte Irbe už má na konte 5 gólov a teraz si skoro pripísal šiesty (nebyť jeho famózneho zákroku).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 5
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • chorche

    2

  • marcel neverec

    2

  • Sniper

    1

  • Ignatius

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Aj ja si ho pamätám ešte skvele chytajúceho (ale už nie za ZSSR ale v NHL), a aj to som registroval, že už ten jeho výkon zďaleka nie je to, čo kedysi... Ale tiež som myslel, že u nás mu to ešte bude stačiť a Nitra bude práve vďaka nemu veľmi nepríjemná... Holt, ak nechytí nejako zázračne superformu, tak sa jeho angažovanie sa ukáže veľkým haló v negatívnom zmysle. A na to chytanie formy už moc času nemá (a keď človek vydí, že ani to chytanie pukov mu moc nejde, tak pochybuje, že sa mu to podarí :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov