Skočiť na obsah

Sladké ničnerobenie, leňošenie


bad_guy

Odporúčané príspevky

Ničnerobenie... existujú ľudia, ktorým je toto slovo úplne neznáme, no sú i takí, ktorí to neznášajú.... Ku ktorým sa radíte?

Ako vyzerá to vaše ničnerobenie? Vyložené nohy, šialka teplého čaju, príjemná hudba?

Kedy si nájdete čas na takýto oddych? Je to často? Je to vždy vtedy, keď ho potrebujete?

Pomáha vám ničnerobenie k pokoju na duši?

Viete sa ľahko uvoľniť a odosobniť od problémov a starostí?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 45
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • arwiel

    7

  • game

    6

  • RoSo

    4

  • chorche

    4

No jasne, niekedy bahním celý deň. Teraz som ešte od rána v pyžame...

Inak už to moc nemusím...

Ono to väčšinou prichádza aj bez chute, zrazu sa pristihnem, že sa celý deň len váľam... Kua samé trojbodky.

Radšej som, keď niečo robím.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ... rozhodne nie si jediná lemra :)

 

mama ma ide za to celý život ukrižovať, lebo ona je niečo ako perpetuum mobile ... ale ja rada "ničnerobím" akože ...

ale skôr sa to prejavuje tak, že si robím prestávky ... medzitým, ako niečo robím, som si zvykla prečítať pri cigarete trebárs jednu dve strany z knižky ... teraz odbieham k internetu

hm... alebo naopak ... od netu k robote :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mávam stavy, keď si nadávam, že sa mi chce spať a nemôžem niečo dokončiť a prečo niekto vymyslel spánok, že to je iba zbytočná strata času.

 

Ale zasa niekedy som tak lenivý, že sa mi ani na hodinky nechce pozrieť, vlastne už na to len pomyslieť ma strašne unavuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

dnes som nerobila nič... ani som sa neučila... a to zajtra buď odpovedám alebo píšenm z matiky, z nosky píšem, z RJ odpovedám, zo semináru píšem... a neviem ani ťuk... ale no... nedám prednosť leňošeniu? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co, este som sa nevyjadril? Jaaaj.... No, to praktizujem, ked sa nedokazem rano vykopat z postele, inak som dost radioaktivny clovek a kazdy odpocinok je aktivny, len tak lezat...aktivny rozumej aj cumenie na TV, skratka nie je to prazdne lezanie bez nicoho....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked uz clovek nevladze a ma "vyzrate" oci od prace pri pocitaci, tak take zvalenie sa do postele nie je lenosenie, ale oddych. Holt 5 hodin za compom robi svoje. A to nie je len tak, pracovne. Este aj rozmyslat treba. Psychicka unava sa dostavuje s fyzickou tuna....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

práve som sa najedla a mám úžasnú chuť ničnerobiť ... až takú, že mám z toho výčitky svedomia :)

tí južania vedia, prečo siestujú :)

/ hm, aj naša krivka biorytmu po obede vykazuje hlboký dol, ale naši zamestnávatelia na to zvysoka ... kašlú :lol: /

 

;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Milion povinnosti, ale spravil som si z jedneho dna vycleneny na veget hned dva a to na zaciatku volna, co sa potom horsie dohaalo, ked som chcel riesit vazne veci.... No nevadi. Trochu som si oddychol a dokopy nic som pri tom nerobil, len to, co som sam chcel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 13 rokmi...

Počas evidencie na úrade práce alebo celozávodnej dovolenky... U momentálneho zamestnávateľa nehrozí ani jedno z toho. Ale ja prakticky leňoším celý život. Robím len to čo naozaj nutne musím. Preto som to nikdy nikam nedotiahol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

došla som na to... teda nie dnes, samozrejme dávno....
ľudia sa delia z tohto hľadiska na dve veľké skupiny:

tí čo bez najmenších problémov vedia sladko ničnerobiť
a tí, čo nedokážu obsedieť a sladké ničnerobenie je u nich priestupok proti človečenstvu  :innocent:

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov