Skočiť na obsah

Ženy, čo si všímate ako prvé na mužoch?


Sniper

Odporúčané príspevky

ruky  :)

prvý pohľad alebo vôbec niečo ale musí zaujať, aby bol dôvod všímať si ruky :)
je to trochu zložitejšie, samozrejme ...
z muža niečo musí vyžarovať, úpravnosť, inteligencia, oči, charizma, postava, fluidum ... niečo ... to je otázka malej chvíle, také prvotné hodnotenie ... a hneď potom nasledujú ruky ....



vlatnosti ? inteligencia... ale nie chladná, taká ľudská a láskavá... a tolerancia, a nevýbušná povaha ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslis od zapasia dole? Moja spoluziacka mi dost casto vravi, ze sa jej pacia moje ruky (od zapastia az po konceky prstov :) ) Niekedy sa ma pyta ci tak gestikulujem naschval, len aby som ju drazdil :lol: . . . cize jej mozem oznamit, ze je normalna? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

áno, od zápästia ;) tvar prstov a dlaní a nechtov a veľkosť a sila, ktorá z nich vyžaruje ... :)

je normálna , tiež som mala jednu kamarátku, ktorá to robila ;)

a tu vás mám tiež rozškatuľkovaných ...aj podľa rúk, ktoré som nikdy nevidela ... akosi má každý pridelené ruky :) a oči ... to je už asi menej normálne ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game;

 

ruky (...) musí vyžarovať, úpravnosť, inteligencia, oči, charizma, postava, fluidum ....ktoré pritiahne pohľad (...) inteligencia... ale nie chladná, taká ľudská a láskavá... a tolerancia, a nevýbušná povaha ...

fuha.. no este ze mam tie ruky aspon :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ruky (...) musí vyžarovať, úpravnosť, inteligencia, oči, charizma, postava, fluidum ....ktoré pritiahne pohľad (...) inteligencia... ale nie chladná, taká ľudská a láskavá... a tolerancia, a nevýbušná povaha ...

 

game no to si uplne popisala mna :) :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja tiez pozeram na ruky (od zapastia) :lol: je to jedna z prvych veci co si vsimnem, ani sama neviem preco :)

Ja asi viem prečo. Keby som bol babou určite by mi nebolo jedno akými paprčami by mi chlap šmátral v mušli.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No aspon viem, ze na co si mam davat pozor.....pretoze si kusem nechty a aj kozku okolo toho.....cize hold....som na tom dost biedne...a neviem co mam proti tomu robit :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) co si všimam..no po sekundovom zhodnoteni, že dotyčný nie je Quasimodov brat..si všimam....ruky :lol:

 

ruky bolo aj to, prečo som sa zamilovala do mojho drahého..má štihle dlhé prsty :)

 

ked sme sa prvýkrát stretli držal v rukách pohár s colou..sakra, chcela som byt tým pohárom ;)

 

a vlastnosti?..asi zodpovednost..vo všetkych jej podobách...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A čo vlastne na tých rukách vidíte? A nevadí keď v ľavej je pivo a v pravej cigareta? ;)

silu, pevnosť, nehu, ;) musí zaujať a musí byť pekná ... ;)

musí to byť ruka, v ktorej chceme byť tým pohárom ;) a sem tam aj tým pivom či cigaretou ... :) :lol:

 

 

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game;

 

"silu, pevnosť, nehu"

 

nno .. temer na hranici protirecenia. :)

 

tak to prr... v žiadnom prípade tam žiadne protirečenie nie je ... ženy absulútne presne vedia, čo chcú :lol: :) ... páni, keď toto všetko nemáte vo svojich rukách, adieu ... ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... páni, keď toto všetko nemáte vo svojich rukách, adieu ... :) :lol:

Ako mam prist na to, aky potencial sa skryva za mojimi rucickami. . . to by chcelo fotoanketu "Ruka roka".

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

. . . to by chcelo fotoanketu "Ruka roka".

;)

 

hehe ... vôbec nie zlý nápad :) ;)

 

no zacina ma nejako steklit ta ruka. asi nou asi za chvilu zalozim temu "Muži čo si všímate ako prvé na ženách?" :lol:

:) chcela by som vedieť, čo ste vlastne čakali, že tu ženy budú písať ... ;)

boli sme predsa vyzvané písať pravdu ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som si sem aj dal ruky, ale k comu mi to bude, ked najprv musi clovek zaujat pohladom :)

Cize najprv musi povedat, ze ci sa jej pacim a az potom ukazem ruky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov