Skočiť na obsah

Ženy, čo si všímate ako prvé na mužoch?


Sniper

Odporúčané príspevky

chces povedat, ze medzi tym, co si vsimate vy chlapi, su az take velke rozdiely? :lol:

 

ono kludne by som mohla aj povedat, ze si vsimam jeho lytka, chodidla, popr. usi, ale mozem za to, ze su to menej viditelne casti tela? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

monotonne. zda sa, ze takmer vsetky zeny si vsimaju stale dokola len to jedno (teda tri) : oci, ruky, vyzarovanie. :lol:

A vraj sme náročné :) Stačí mať pekné oči, upravené nechty a príjemné vyžarovanie, a všimne si ťa každá ženská :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fúha minule som sa pristihla že som mu začala čumieť na........ ruky! Netuším prečo :lol:

Čítala som už túto tému a nechápala som prečo si ženy všímajú na mužoch ruky. Nechápem ani seba

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

S tym vyjadrovanim by som az tak nesuhlasil. Co ked sa rozpravam s niekym o hodne dolezitej teme a mam aj rozumne nazory, ale su prespikovane vulgarizmami? A este ten vulgarizmus je tiez jazykovy prostriedok na ulavenie a potvrdenie nazoru.

Ja osobne dost pouzivam vulgarizmov, ale nie som hovado :lol: mam rozpravat milo a prijemne ako anjel alebo sa mam tvarit prirodzene a hovorit nazory tak ako sa mi to paci?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

ci ma na sebe uniformu alebo nie :w00t:

 

ale nie, to len vcera, tak ako pred dvoma rokmi, som mala nutkavu potrebu odfotit sa s pilotmi :D

tohto roku to boli piloti Rakuskych vzdusnych sil pri vrtulniku Agusta Bell AG212

 

uniforma/kombineza, mladicky look. slnecne okuliare a masina s kridlami v blizkosti... to je to, co ma cez vikend ohurovalo, a co som si ako prve vsimala :oook:

 

PS - najskor som sa samozrejme opytala draheho, ci sa mozem s nimi odfotit, ehm :cool_glasses:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem preco som sem zasiel. Nuda aj pre mna ale zarazilo ma ze ruky. Ako 5 prstov? Lebo chlapy maju niekedy aj 4. Je to vada? Inak moja zena ma exzem a caste problemy s rukami. V poslednom case ani nie, mozno rok som uz nezazil ze si ruky nenamastila nejakym kortikoidom a na noc nedala ponozky. Niekedy ich ma draplave, resp mala ich take,ale mne to absolutne nevadi.

 

Inak ja mam super ruky, ziadne mozole,resp. trosku ich mam aj dokalicene v case sadenia ci vyberania zemiakov. teraz 9,5 z10 - krasne. A to som mal pluzgier po vyprazani reznou a trosku chrastu - zemiaky sa vyberali nedavno. Ale ciste rovne prsty dokonca aj nechty ostrihane - nestava sa casto -ale dnes som sa aj oholil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pobavil som? Ja som to pisal vazne. Dal by som aj vtip ,vcera som nejakeho izera na youtube pozeral - dobry chsicht aj vtipy. Najsmiesnejsie je to alebo som vtip nepochopil, preco ku... nemam bod ja ale ty.

 

prosim, nemylte sa a mne body davajte, chcem vediet co je za urovnou excelentna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zmysel pre humor a aky mas rada? Nebudete verit ale ja som bol pr. na strednej zdrojom humoru. Ale na mne sa najviac bavili chalani. Aj ucitelia. Ale to bolo az sialene a nie cielene. Cital som basen havran. Stary profesor spitak(relativne bol zneho strach, nemali sme ho radi),ktory mi z diktatu daval vzdy 5(ako aj iny pred nim ucitelia). Toho som dostal k slzam. Ten si nestihal pretierat oci vreckovkou(a skladat okuliare po pritom) a vtriede bol iny smiech. Cital som to aj cez zvonec mozno cez minutu vsetci sa uje..aj ucitel.

 

Priklad na zakladnej na prirodopise sme mali ucitela coho kopol kon do hlavy - s tym bola tiez "zabava". Tiez deti sme pri nom boli vystresovane. Aspon vacsina. mal som prihodu so sovo driemavou :-)(verte tomu ze vsetky deti vedia ze je sova driemava), ale kolega kamarat.. ten konom trafeny rozpravl na hodine pribeh o zigmundovi a hanzelkovi ako putovali afrikov. ja som tam nebol ako kamarat. Nepocul som to. A kamarat ze ci by to nemohol zopakovat este raz. A zacali hromi blesky. Ako sa na tom u######avam.

 

Je to tema o zenach. ale nasmial som sa pri spomienke, neuveritelne. Mozno to patri do psychologie - na tych najhorsich hodinach(uciteloch) - mozno bolo najviac zapamatatelneho smiechu. To si pamata kazdi ucastnik. A bude si pamatat a lebo je to zazitok.

 

Stresovane deti - uz im v urcitej dobe ak je podnet - nevedia ten strach potlacit a zacnu sa bavit. Smiat. Zazil som to viac krat. A to si pamatam.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pobavil som?

... nemam bod ja ale ty.

 

prosim, nemylte sa a mne body davajte, chcem vediet co je za urovnou excelentna.

 

slimak: svet je občas naruby :D

 

nelamentuj o " body", veď každé tvoje úprimné spontánne slovo podané s osobitou nadsádzkou.. vyznanie svojej žene, tvoje mozole, pľuzgier po vyprážaní rezňa, tvoje deti šantiace pri spoločnom stole..to všetko sú vzácne perly :) proste niet takých bodov tuná, ktoré môžu vyjadriť tvoje šťastie...

1 je pekná, aj v škole bola fajn, či v škôlke včeličky... ale keď sme ju nedostali, to neznamená, že sme aj nevedeli.. alebo neboli šťastní...

0 je tiež fajn, čo pre niekoho sa môže zdať možno "nič", no pre iného " všetko"... :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

trochu O.T. Slimák, malý detail: to asi je plamienka driemavá, nie sova driemavá. Ale nič to, patrí medzi sovy.

S tým smiechom zo stresu mám tiež svoje skúsenosti. Pamätám sa, ako sa segra učila písať, a nemali sme riadkovaný zošit na vcičenie, tak písala do čistého, a ke´dže bola len prváčka, písala nakrivo, hirnyx-dirnyx. A naša máti, punktičkárka, ktorá chcela z nás mať géniov, sa rozčúlila. Ona mala taký zvyk, že aj keď nám nadávala, rada používala biblické výrazy. A vtedy, už sme videli, že je zle (ja som si zlizla za to, že ako ju to učím, a ona za to, že to či ono nevie) - a nemýlili sme sa. Máti na ňu zakričala:

ty trúba Jeremiášova, kam to kdesi do Jeruzalema píšeš?!!!!

A mne nebolo viac treba, začala som sa rehotať, mohla mamka okolo šermovať varechou, koľko chcela, ja som bola k nezastaveniu...a nakoniec sa aj ona ukľudnila a zasmiala sa so mnou. A ten pamätný výrok má dodnes od nás na tanieri.

Ja už si teraz toho moc nevšímam, ale zas ak ma dakto zaujme, prečo by som sa nepozrela na pekného chlapca? len pre mňa už to je len ako keď dakto nažratý prejde okolo cukrárne a povie si, že aha, tento zákusok môže byť super, a tento tiež, ale nejde dnu a nekúpi si ich. Ale veď pozrieť sa môžem a aj si povedať, no ale aký fešák.

Mňa musel ten človek zaujať tak celkovo a niečo ma k nemu muselo ťahať. Pohľad, spôsob vyjadrovania, úsmev, a či je čistotný...také veci, že čo má na sebe, alebo aký má účes či topánky, mi boli fuk, jakživ som si nepamätala, čo mal ten či onen z mojich frajerov kedy na sebe. jediné, čo môžem s istotou potvrdiť, bolo a je, že ten, s ktorým som chodievala na Zlaté piesky, mal v tom čase na sebe plavky...ale aké, to netuším.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

penieze ani nie, ale keby som bola s chalanom dakde na kofolu, három deci či niečo pojesť, tak by ma teda odradilo, keby zahlaholil, že nemá peniaze a nechal by to zaplatiť mňa.  To by som si teda všimla!

Ruky asi preto kukáme, či nemá chlap špinu za nechtami. :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To su zas reci ze zlatokopky. Ved zeny (ci samice celkovo) za to nemozu, maju to geneticky zakodovane ze si vyberaju najschopnejsie a najzdatnejsie jedince. Ved cela priroda takto funguje, vtacice si vyberaju vtakov s najkrajsim perim ci najlepsim hniezdom atd. Takze odsudzovat za to zeny je ist proti podstate prirody.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov