Skočiť na obsah

"Štíhle" ženy sú krásne? Anorexia.


Sniper

Odporúčané príspevky

lenže ich do toho ženú módny návrhári, číslovanie odevov a reklamy ... pozri si trebárs reklamy v tv : každá tretia je nejaký zázrak na chudnutie ... a keď toto niekto pošle na mólo predvádzať módu, kto je na vine ? to bláznivé dievča, ktoré túži po sláve ?

 

Obrázok Obrázok Obrázok

 

a bonus:

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fuhaa hroza des ... najhorsie na tom vsetkom je, ze mlade baby vidia takeho "modelky" v telke (aj ked zvycajne nje az tak vychrtle) ... a chcu sa im podobat ... taka pubertacka si moc neuvedomuje ze co to vsetko prinasa a vsetky tje rizika

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tieto fotky co sem axel a ostatni hodili su podvrh....su prerobene a na jednej z nich je to aj pekne vidiet

vzali si fotky znamych osobnosti a prerobili ich do takychto podob, hroza

samozrejme, takto nejak vyzera vela vela mladych dievcat, ktore si aj nadalej myslia ze su "pritucne"

 

zrovna zopar tychto fotiek ukazovali v nedavnej relacii crepiny, ze toto robia "anorekticke webove stranky" s tym, ze pridaju komentar ze i slavne zeny su "stihle"....uvadzaju taketo vety z dovodu, ze pripadne navstevnicky, ktore vahaju medzi jedlom a chorymi dietami, sa nechaju navnadit takymito recickami....ze byt chorobne chudou je in

 

inak je to strasne....vela dievcat takto postihnutych predcasne ukonci svoj zivot...

 

 

BTW...AXEL, MAL BY SI ZMENIT NAZOV TEMY...STIHLE ZENY SU KRASNE, ALE TU O STIHLOSTI NEHOVORIME :lol:

stihlych zien je v uliciach mnoho, ... tieto prilis vychudnute treba nazvat CHORYMI

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doll možno sú podvrh, ale napr. v takej Afrike ich máš na každom kroku. A na ktorej to krásne vidieť že je to podvrh?

 

Inak tá na tej prvej čo som poslal si myslím že je už mŕtva a ta posledná gamina je z vosku :) však to už nie je možné hentak vyzerať! :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved mne je jasne, ze je kopec takych dievcat :lol:

 

a ktora photo? ta dievcina s tymi "motuzovitymi" vlasmi...taka v tvojom prispevku s kabelkou a hnedou bluzkou...a v dalsom prispevku od game v modrej bluzke...

ukazovali aj tieto fotky...orig photky a potom tieto obrazky...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten názov témy som dal taký schválne.

 

Doll ešte jedna vec: možno niektoré fotky sú podvrhy, ale pred mnohými rokmi som na jednej plavárni v TN videl na vlastné oči len o veľmi málo "tučnejšie" dievča ako je toto:

Obrázok

A priznám sa že som si musel poklepať po čele. Ale možno za to nemohla, nie každá tak vyzerá naschvál.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vies axel, ale takisto ako takato vychudnutost, aj nadmerna obezita je velmi velmi nezdrava, maximalne zatazuje srdce, klby, a vlastne cele telo, cize teraz si hovorit, ze radsej vsetko jest, a nebyt vychudnutou... :lol:

 

:) a ttoto rozhodne nie su stihle baby, ale chore..ako povedal uz niekto predomnou (nokia??)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

samozrejme že sú choré .. dokonca sú to choroby liečené na psychiatrii - choroby v hlavičkách

diagnostikované ako mentálna anorexia, anorexia nervosa ...

v hlave anorektičky to vyzerá presne takto :

Obrázok

 

samozrejme, že obezita je tiež poriadne zaťažovane organizmu, anorexia je chyba v hlave, obezita aj v génoch ... ale s obomi možno bojovať celý život, a nikdy nemožno povedať, že je vyhraté

anorexia sa skončí módnou vlnou, obezita môže byť v rode a veselo pokračuje vo svojom ťažení ...

 

/ no áno, jasné : alebo v hamburgeroch /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ehm... ja v tom vidím akúsi poetickú krásu... mala som jeden taký obrázok anorektičky, dokázala som na ňu hľadieť aj niekoľko minút... niečo, sa mi zdá, že vyžarujú... ja keď ich vidím, poviem:"Krásne!"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

imho, názov tohto fóra je blbosť ... byť štíhly je normálny stav, to, čo je v topicu je anorexia ... dosť rozdiel, nie?

Názov témy bol schválne vybratý tento. Má mladým dievčatám naznačiť že sú na omyle keď si myslia že čím sú štíhlejšie tým sú príťažlivejšie. Nie málo ich na Slovensku (nielen) žije.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nejde o to či sem zabrúsia alebo nie. Ide o to aby sa o tom vôbec hovorilo.

Mne osobne lezie na nervy keď si baby robia starosti kvôli každému kilu čo priberú.

 

Celý tento "fenomén" štíhlych žien je akýmsi nezmyslom. Veľa žien obdivuje modelky - predstavujú najnovšie šaty, sú známe prakticky po celom svete, niektoré zarábajú sumy, ktoré priemerná žena nezarobí za celý život.

Prečo majú byť modelky štíhle že sú kosť a koža? Ostatné ženy a najmä mladé dievčatá si myslia že keď budú tiež štíhle tak raz tiež budú modelkami. Ale to že modelky predstavujú šaty, ktoré by si normálna žena do slušnej spoločnosti neobliekla o tom sa nehovorí nikde. Keď som raz za čas v TV zazrel nejakú modelingovú show a videl som aké nezmysly to na seba natiahli tak som len krútil hlavou k čomu to je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no vieš ako, na útle modelky treba menšie modely, sa minie menej látky - ušetria :lol: ... ale nie, mne osobne sa kult kostier tiež nepáči ... minule som čítala niečo o plus-size modelkách ... akože modelky, čo predvádzajú "nadrozmerné velkosti od 36 vyššie" ... však to boli krásne ženy a nik by na ne nepovedal, že sú moletky alebo tučné, myslm, že aj naša miroslava luberdová to teraz robí
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov