Skočiť na obsah

"Štíhle" ženy sú krásne? Anorexia.


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 9 mesiacmi...

včera som úplne náhodou našla čosi ... poprezerať to tuším vyžaduje aj odvahu

netýka sa to len žien, sú tam aj muži ...

a hodne z nich je v primladom veku po smrti

 

niektoré prípady sú prisilné: tu :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

názov je poopravený, ale dávam návrh ^_^

 

!

chcelo by to založiť tému, od koľko kg do koľko kg sú prijateľné partnerky ... pre partnerov, a samozrejme aj pre partnerky samotné :cem:

 

 

/ ináč z toho linku tam vyššie sa dá vyčítať, že niektoré desivé fotky, ktoré prebehli médiami, sú fake ...

ale niektoré príbehy sú aj s neslávnym koncom žiaľ pradivé ... /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ta Isabelle bola tvarou nejakej kampane, a bolo len otazkou casu, kedy zomrie, obcas som pozrela nejake tie videa o nej a to bolo cosi desive, som cakala, kedy sa jej tie tenulinke nozky pri chodzi zlomia

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

vo svete modelingu nič nového.

po sérii smrtí vyhladovaním niekoľkých modeliek pred pár rokmi, po podpisových akciách, po kadejakých vyhláseniach v médiách, že odteraz na móla len od xx kilo vyššie / aj také vyhlásenia boli /

sa pred časom zdalo, že sa vo svete top modeliek na dobré obracia, aj v hlavách dievčat pri nasledovaní svojich vzorov.

vyzerá to tak, že neobracia - dokonca sa pridávajú modeli - chlapci.

 

okrem toho som si myslela, že vyžraté prasiatko zlý zlý chlapec menom Saša Jány ešte zubnou kefkou čistí záchodíky kdesi v base za drogové dílerstvo,

ale nie - je späť bez bázne a hany vo svete módy, je znovu modelingovým expertom , a podľa jemu podobných expertov a podľa jeho slov

je víťazka svetového finále Elite Model Look 2011 Švédka Julia Schneider :

 

„Julia je prirodzene štíhla slečna, ktorá má veľmi vyšportovanú postavu, druhá bola naša modelka z Elite Prague Lenka Hanaková, ktorá má tiež veľmi peknú postavu a nie je vychudnutá.“

 

slová Jányho pre Nový čas,

 

a Julia Schneider (15) : ...post-3-0-41816500-1323543161.jpg

 

zdroj, ostatné foto, reakcie, Jány :

http://feminity.zozn.../6/4/196788.jpg , http://www.sietovka.sk/?p=5636

http://vybrali.sme.s...-pise-Vam-mama/

http://koktail.pravda.sk/vitazka-svetoveho-elite-model-look-je-zo-svedska-vyziabnuta-na-kost-1gf-/sk-kkoktail.asp?c=A111207_165336_sk-kkoktail_p20

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fujtajxl, ze vysportovana? To ma vysportovane kosti, nie? :P

 

Teda, stihle aj vysportovane mozem....ale zase totok tutok? Sak ta ked sa bokom postavi k lampe, tak nebude hadzat tien... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Julia Schneider

15 ročná baba s výškou 179 cm

vyzerá na foto veľmi štíhla , až človeku sa žiada poriadne jej dať najesť ... dúfam len , že netrpí naozaj Anorexiou.. zdravie by malo byť vždy prednejšie než úspech, kariéra modelky..

 

no vráťme sa trošku aj my, späť do minulosti... možno sme viaceré boli také štíhle, alebo naopak bacuľnaté .. ? a "dnes", vekom.. alebo pôrodom sme sa nejako napravili :)

 

držím Júlii palce, aby bola úspešná , zdravo štíhla, krásna...

http://nd05.jxs.cz/965/270/2036f069f6_81899766_o2.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ono je pravda, ze vo veku nejakych 17 prevazna vacsina vyzerala dobre....aj ta troska zbaculovatenia bola bez celulitidy :) ...ale zase az taketo kostry, eeeee..... pokial boli, tak urcite existovali mimo moj radar pozornosti. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Julia má zatiaľ 15 rokov pri výške 179cm, rýchlo sa asi "vytiahla", možno aj zdravo "papá", len za svet nepriberá, lebo možno má to geneticky dané, že je taká priveľmi štíhla (prirodzene štíhla slečna s veľmi vyšportovanou postavou) :)

 

Ty, píšeš o 17-tkach, tak si počkajme dva roky, možno sa aj Julia troška zbaculovateje. :smile3:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Julia má zatiaľ 15 rokov pri výške 179cm, rýchlo sa asi "vytiahla", možno aj zdravo "papá", len za svet nepriberá, lebo možno má to geneticky dané, že je taká priveľmi štíhla (prirodzene štíhla slečna s veľmi vyšportovanou postavou) :)

 

Ty, píšeš o 17-tkach, tak si počkajme dva roky, možno sa aj Julia troška zbaculovateje. :smile3:

 

iskra, ale ved tu nik nepopiera, ze nemusi mat nejaku chorobu, problem

problem je, ze vyhrala!

to znamena ze ide udavat trendy .. trendy ako vyzerat..mlade dievcata su v tomto pochabe, lahko ovplyvnitelne, ked uvidia, ze na podiu je mlade dievca s vahom pod 40 kil, ze je uspesna, budu zastavat nazor ze to tak naozaj ma byt

 

ved toto je vrcholne nezodpovedne, vdaka takymto rozhodnutiam zacne mat mnozstvo dievcat problem .. anorexia, depresie .. v mladych mysliach sa odohrava vselico

 

a ocakavat ze bude baculata? no to isto

slecna podpise zmluvu s diablom,...upise sa, ze si pocas najblizsich mesiacov, rokov, bude drzat urcite miery, ktore nesmie prekrocit, inak jej z toho budu plynut postihy

to je vlastne aj nepriamo povedane ze nemoze otehotniet (vyraz "nemoze otehotniet" sa totizto v zmluvach "nenosi")

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vlastne som čakala, že toto, čo doll, niekto napíše.

 

schválne som tam hore dala spoločnú fotku, kde vidno aj ostatné dievčatá : je to tam presne také jasné, ako to vyzerá, a ako o tom v pridaných linkoch písala aj naša aj zahraničná tlač, NY Times sa vyjadrila, že kostry patria do skrine / ako je známe /, nie na pódiá. je to zjavné: ostatné dievčatá sú skutočne prirodzene štíhle, ale žiadne trčiace kosti, vylezené žily. plnšie prirodzené tváričky.

 

u anorektičiek je okrem iného jeden zjavný poznávací znak, ruky a dlane, a nohy, priehlavky sú prakticky vždy neúmerné k paličkovitým rukám a nohám. Julia má také ruky. Julia je anorektička.

smutné je, že skutočne módny svet pred pár rokmi priam prisahal, že už nie, už žiadne anorexie a žiadne školopovinné dietky na mólach, nakoniec je to ešte horšie.

 

Julia má 15, je vo vývoji, rastie, život pred sebou, keď chce zostať v branži a zarobiť a byť medzi elitou ...vlastne prvé, čo mi pri tej správe a pohľade na tú fotku napadlo, bolo, že síce toto chúďa jedlu veľa nedalo ani doteraz ..... ale je to deň, keď skončila s jedením nadobro.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

iskra, ale ved tu nik nepopiera, ze nemusi mat nejaku chorobu, problem

problem je, ze vyhrala!

to znamena ze ide udavat trendy .. trendy ako vyzerat..mlade dievcata su v tomto pochabe, lahko ovplyvnitelne, ked uvidia, ze na podiu je mlade dievca s vahom pod 40 kil, ze je uspesna, budu zastavat nazor ze to tak naozaj ma byt

 

ved toto je vrcholne nezodpovedne, vdaka takymto rozhodnutiam zacne mat mnozstvo dievcat problem .. anorexia, depresie .. v mladych mysliach sa odohrava vselico

 

a ocakavat ze bude baculata? no to isto

slecna podpise zmluvu s diablom,...upise sa, ze si pocas najblizsich mesiacov, rokov, bude drzat urcite miery, ktore nesmie prekrocit, inak jej z toho budu plynut postihy

to je vlastne aj nepriamo povedane ze nemoze otehotniet (vyraz "nemoze otehotniet" sa totizto v zmluvach "nenosi")

 

To je mi ľúto, ak Júlia je anorektička... o jej víťazstve rozhodli iní ľudia. V žiadnom prípade som nemala v úmysle podporiť dievčatá , aby zanedbali svoje zdravie... , to som predsa spomenula aj vyššie v príspevku. :)

 

Myslím si tiež, že zdravo inteligentné, rozumné dievčatá... si dokážu správne vyselektovať, čo je správne, zdravé .. a čo už naopak presahuje hranice.. a nenechajú sa ovplyvniť "krásou " inej baby, báb, aj napriek tomu, že sú inými považované za ideál krásy..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím si tiež, že zdravo inteligentné, rozumné dievčatá... si dokážu správne vyselektovať, čo je správne, zdravé .. a čo už naopak presahuje hranice.. a nenechajú sa ovplyvniť "krásou " inej baby, báb, aj napriek tomu, že sú inými považované za ideál krásy..

 

v 15-tich rokoch, hej???...ak by to tak bolo..tak vsetky fashion casaky by uz davno skrachovali :smile3:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm, moja neter, ked mala 14, tak netusim preco, ale sa zasekla a napriek tomu, ze bola inteligentna, rozumna a mala pestru stravu od decka s vysvetlenim, co to obnasa, tak jej preplo a jedla iba pomarance... az to cele skoncilo u psychologa, lebo zacala mat problemy a nebola ochotna nikoho pocuvat... aj u psychologa sa tvarila, ze jej ublizuje cely svet... trvalo to dlho a nebolo to lahke..

 

este mala poznamka - Julia Schneider sa mi istym sposobom paci... je zvlastna, tvar ma krasnu..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.. aj v 15- tich by mali byť v tomto rozumné a zodpovedné za svoje zdravie... :) asi im naozaj prepne, alebo to robia aj z rozkoše, keď nevedia, čo už so sebou. nechápem, ako môžu niektoré dievčatá, ženy sa takto týrať kvôli svojej postave, že držia rôzne "hladovky".. stojí im to za to? nie. veď aj trošku schudnúť sa dá normálnou zdravou stravou, športom.. človek by sa mal mať rád taký, aký je.. áno, je aj mnoho žien, ktoré majú nejaké to kilo navyše, no a čo? sú to normálne pekné baby s osobným kúzlom, vedia sa pekne upraviť... sú úspešné .. to pravé - vyžarujú z vnútra.. a ten, kto ma nás úprimne rád, tak také zbytočné blbosti nerieši.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Iskricka, lenze tym pubertiackam sa nechce cvicit, ci papat zdravo. Radsej nejedia vobec a stavaju sa tisickrat za den na vahu po vypiti pohara vody.

Doma mam buducu strnastku a uz cumi do zrkadla z boku, ze na velke brusko, pritom nema ziadne. Pustila som jej na nete fotky niektorych strasidiel, pokecali sme o smrtelnych pripadoch, kupila som jej staciobike a zasobujem ju marcipanovymi jogurtami, nech jej neprepne.

Vysvetlila som jej, ze nemoze chciet byt chuda ako palicka, ako jej niektore kamosky, ked jej telesna konstrukcia ma skor chlapcensku "hustotu". Nech sa tesi, ze ked v sebaorane nejakemu chalanovi uvali, ze si to ten druhykrat rozmysli.

Stavia sa 80x denne na vahu, ale nastastie nebadam u nej ziadne priznaky, ci naznaky poruchy stravovania. Snad jej to vydrzi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Littlewitch, viem, že aj také pubertiačky sú, že sú lenivé na cvičenie, nezdravo sa stravujú, niektoré sa "prežierajú" a následne potom držia "hladovky".. túžia po postavičkách, aké majú modelky a ani si nechcú pripustiť, ako si častokrát škodia, neuvedomujú si tie pravé skutočné hodnoty v živote...vieme, že sú rôzne zlé, nesprávne lákadla v živote, ktoré končia smutne aj anorexiou.. potom rôzne drogy, alkohol..., to všetko číha na človeka,

záleží to samozrejme aj od pomoci , podpory rodičov, blízkych.. v akej rodine človek žije, v akom prostredí ľudí sa pohybuje, ale PREDOVŠETKYM na tom KONKRETNOM ČLOVEKU, ako si sám váži svoj život, svoje zdravie, má to vo svojich rukách, sám sa rozhoduje, akú cestu si zvolí, či bude naozaj šťastný.

už aj to, že sa baba 80x denne postaví na váhu, by som brala ako varovný signál, že to nie je všetko úplne ok.. nech pochopí, že tým ešte žiadne kilo nepôjde dolu, len sa zbytočne sama ešte viac vystresuje ...

asi si myslia, že ak budú ako prútiky, že im "svet bude ležať pri nohách".. a pritom svoje šťastie, krásu nosia vo svojom srdci, ako sa budú samé vnímať, tak ich bude vnímať aj okolie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov