Skočiť na obsah

Chystáte sa na svadbu?


Sniper

Odporúčané príspevky

No s tou prvou by som sa možno oženil, keby mala na konte niekoľko miliónov ktoré by som samozrejme zdedil po jej smrti za predpokladu že by som nečakal dlho.

Tá druhá vyzerá dosť agresívne, to by som neriskoval.

Tretia nehrozí.

Štvrtá ma s tou cigaretou dostala :)

Piata, šiesta a siedma detto ako tretia.

Siedma by aj mohla byť keby bola štíhla tak by bola celkom pekná.

K poslednej sa nebudem vyjadrovať, určite chápete prečo

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

pred tyzdnom som bola na svadbe sesternici....a bola som prvou druzickou...a nie, uz nikdy, dakujem :lol:

 

najvacsi zazitok bol, ked som prisla za nevestou s dvoma zakrytymi taniermi /v jednom boli vyzbierane peniaze, v druhom neviem co bolo/....prisla som za nou a povedala "preco si sa nevesta dnes vydavala?" ... vybrala si tanier, otvorila som ho, a tam velky nechutny "vtak".....banan obaleny surovym masom, a dve vajcia obalene tiez masom.....nechutneeeee

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

teda neviem či som vadná, ale mne tieto úžasné "zvyky" idú super na nervy

kam na to tí ľudia chodia ... chápem že je to "radostný" deň, ale až takýto :)

niektoré sú velmi silné nevesty. :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 5 mesiacmi...

lol, to co maju obute?!

 

hlavne pohodlne :lol:

leg

pozri ako krásne majú všetko zladené, farebne sú príliš dokonalí, nevesta na svoje nožičky nevedela zohnať snehobiele balerínky, tak sa dal do pohodlnej obuvi aj ženích, a hotovo :)

 

 

téma je o vydarených a neobvyklých svadbách, správnych svadobných momentoch, pároch, kde láska hory prenáša.

 

myslím, že v každej kolekcii svadobných fotiek sa nájdu podivné, zvláštne momenty, zvláštne zvyky, zvláštne páry, že nové topánky si kúpiť na svadbu je dosť nešťastný zvyk ... : )

tie topánky mi pripomenuli moje lodičky na 14 cm tenučkých opätkoch, z ktorých som si potom liečila vykĺbený potlačený malíček dobrého pol roka ... : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zmyzol mi prispevok. Tema je od uchylov pre uchylov.

 

Preco to mazete? Game vies velmi dobre ze to nieje o tvojich napisanych zvlastnostiach. Nic z tych fotiek co tu su nevies posudit, len nieco o tych co ich prilozili do temy.

 

najlepsie, ze je to v casti zabava. Bavte sa.

 

mam privilegovanu zvlastnost, ze nevidim temu napr. prispievatelia zo zahranicia(nejak tak sa to vola), spravte mi radost, prilozte aj tuto temu k nej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov