Skočiť na obsah

Chystáte sa na svadbu?


Sniper

Odporúčané príspevky

len sa skľudni, manželka vie čo robí :D

 

tí, čo sa chystáte na svoje svadby - aké budú?

 

myslím tým veľkosť, hostinu, počet ľudí, oblečenie, ...

 

dnes sú hodne časté veľké svadby s ohromnou parádou, čo nevadí, ale rovnako mi neprekáža ani maličká svadba s pár ľuďmi,

 

ovšem je mi akosi vždy neskutočne iritujúce a smiešne keď sa robia skúšky deň pred svadbou, každá kniha, americký film, kde sa čo len spomenie svadba a samozrejme akákoľvek americká svadba na úrovni, sa bez skúšky, ktorá je alfou a omegou a v živote najdôležitejšiou vecou, nekoná...

dúfam, že k nám to ešte neprišlo... či už prišlo?! bože, dúfam, že nie....

 

akosi mi tam v tej skúške chýba to čaro... preto je svadobý deň čarovný, lebo je len jeden, so všetkými kiksami a náhodami, môže byť len jeden... teda podľa mňa :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chlapec z juhu a doll vam len gratulujem. Ak ste si vybrali dobre. Tak vasi partneri vas budu doplnat, ci riesit vase veci. 

To neznamena ze aj vy sa nemusite snazit.   Manzelstvo? jeto najlepsie co som zazil. Ja mam taku zenu a mam deti. Manzelstvo je v mojom pripade iste najlepsiie co by mohlo byt. Zena je do mna troska zamilovana, asi ani nie. Ale sprava sa slusne. 

 

Zamilovany po Dvadtsiatich rokoch  to asi nejde, Tam si ludia seba vazia. Vazia - aj hodnotia. Ten co je slaby ide na rozvod. Posledna veta je blbost.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dakujem slimak. Akurat dnes sme boli vyberat svadobne menu a som prezraty. Ale bude fajn.

Game, dokopy aj s hudobnikmi to bude do 70 ludi- pocitam aj deti. Pocitame rozpocet, vela veci nam pomozu kamarati.- napriklad hudobnici- to je dankin birmovny otec a robi to zdarma. Pozvanky, zasadaci poriadok- kamarat z reklamnej agentury co je moj svedok a nechce nic... To su polozky co nas rozpocet odlahcia, nastastie.

 

Dnes sme boli u farara, ziadame o dispenz lebo ja nie som krsteny ale obrad bude cirkevny...

 

Danka si vecer ide skusat kroj, vlastny, polomsky, co jej sila babka. Na zavijanku..

 

Ziadna skuska, game, daj pokoj, co som amerikanec????

 

Jo, a mam 15 litrov moravskej slivovice, jedna basen :-) to sa pije samo. Takze zaklad je :-))))

 

 

...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slimák, ďakujem.

 

Game, zatial 70 hosti, číslo bez detí.

Takže áno, veľká svadba. Pri určitom počte to už nejde do ceny, lebo jedine čo platíš je jedlo. Všetko ostatné zaplatíš rovnako či bude 60, 70 alebo 100 ľudí.

Mimochodom, suma ktorá nám zatiaľ vychádza je teda riadne číslo.

Nechápem čo páry, ktoré sú na tom finančne slabšie a robia väčšiu svadbu. Asi si zial požičiavajú.

 

A nie, žiadna skúška nebude. To som ešte ani nepočula :)

 

Odoslané z Lenovo K53a48 pomocou Tapatalku

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nepokrsteny som nemal ziaden problem. Som nepokrsteny - ale tie karticky!nejake modlidby) si vymienaju u mna vo firme.

 

Som nepokrstenu som napisal dvakrat. Lebo  tak to je. Mal som svatbu v kostole. Mozno nico v Roznave riesili - na biskupctve.  Ale nebol problem.

 

Ja tymto kostolnikom aj pomozem. Nosil som  lavice.. Ked chcem pomozem. Robim to v tedy,ked si myslim ze to uz musis spravit. Cirkevnikom a futbalisom niekedy pomozem.

 

Cirkevnikom pomozem - ze budem a som spravil zberat a ukladat lavice. Ci im poskytnem syna aby bol ministrant.

Chalan moze aj recitovat za skolu, ci hrat futbal za iny klub - ktoremu chcem pomoct.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doll a chlapec z juhu - verim ze ste si vybrali spravne. Ci som ja vtedy bol najstastnejsi.  Asi nie. Ja som asi bol 5 rokov predtym - vtedy som vedel ze to bude moja zena. V noci som naal auto do jablone - zigulaka. 

Najstastnejsi - ci ked som si to uvedomil - bolo ked som vytriezieval pod javorom. Zena ma uz vtedy-mala nehodu mnou sposobenu-  a hned chcela.

 

Prajem vam sepko nejlepsie.  On tak aj bude aj to sepko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chlapeczjuhu - takze polomcanku? to te buuuch :D
aj svadba bude tu - pred Uralom?

 

o polomcankach sa taky vtip vyprava (foneticky to ale je lepsie...)

 

Za prvej republiky si cesky pan prisiel na Polomku vybrat pomocnicu do domacnosti.

A pyta sa matky dievcata: "Umí varit?"

Odpoved: "Oj umýva, umýva, to cistotna ona je..."

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze bez ironie..Doll, naozaj srdecne blahozelam..a kto je ten stastny? a co zasnuby?  prsten? ha? :yes_yes:

 

a teraz s trochou ironie... ovlada tvoj nastavajuci fyzikalne javy?  ;)

 

ludia ohladom svadieb dokazu uplne stratit sudnost..napr. aj tento blog je o tom https://cernek.blog.sme.sk/c/485851/fenomen-nevesta-alebo-ako-prezit-vlastnu-svadbu.html?ref=najcit7dni   :zubiska:

 

ja som bola pred 2 tyzdnami na svadbu vlastnej sestry, s ktorej svadbou sme uz ani nepocitali /to bol ten pripad, ked motyka vystrelila/ :zubiska:  a spadlo to z jasneho neba

 

a dobre bolo :agree:  svadba zorganizovana za 2 mesiace, nic okazale, komplet 30 ludi..nik ma nenutil ladit so servitkami, ani zenich nemusel ladit s obrusom

..fotograf si vyhradil 15 minut na spolocne fotky a potom uz sme o nom ani nevedeli, vraj fotil len do prvych znamok opitosti a taktne odisiel po desiatej hodine

 

zo svadobnych zvykov bol len rozbity tanier, zenich aj nevesta su dospeli ludia, ktori sa vedia sami najest, tak sa neokydavali z jedneho taniera /ano je mi jasna symbolika, ale mne sa to aj tak nepaci/..bavili sme sa do druhej rana..tak nech im to vydrzi nafurt

 

no a siroko daleko v rodina ziadna svadba na obzore..skoda

 

ej zbohom ostavajte, mamickine prahyyyy /som sa nechala uniest/ :zubiska:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 

chlapeczjuhu - takze polomcanku? to te buuuch :D

aj svadba bude tu - pred Uralom?

 

Jake to te buuuch? :-)

Najlepsia zena pod slnkom :-) a navyse jedina co ma dokazala skrotit.

 

Svadba bude na polomke, ej bistu!

 

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Helle, dakujem

Zásnuby neboli, len sme triezvo zhodnotili že však spravme svadbu. Tomu predchádzali debaty že by už aj bejby bolo fajn. Tak nech sme na poriadku..

 

Takže prsteň nie je, povedala som že netreba. Ale potešil by samozrejme :D

 

Šťastneho som decentne rozoberala už v nejakej téme davnejsie. Dvaja bajkeri zistili, že im to ladi v každej oblasti :)

 

Fyzikálne javy ovláda, inak by nebola svadba :zubiska:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jake to te buuuch? :-)

Najlepsia zena pod slnkom :-) a navyse jedina co ma dokazala skrotit.

 

Svadba bude na polomke, ej bistu!

 

na, sak v pohode, aj ja jednu dobru polomcanku poznam - kolegyna... a zatial je slobodna... pockat, pockat... no, budem sa jej musiet spytat :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

stačí zrejme najprv meno, ono tu už odznelo, možno si ho Ady nevšimol... keby všimol a nesedelo by, dobre, konšpirácie sú zbytočné...

ale keby tak meno sedelo... to už je iná pesnička... konšpirácie by boli na mieste :D

 

 

doll,
s tým prstienkom - to bola trochu chyba, povedať, že nechceš : )

svojho času kedysi v praveku sme sa dohodli, že bude, vyberala som z mnohých príčin ja, ale vymienila som si, že to bude ten najsammenší, aký dostanem... neznášala som byť nápadná, dodnes nemám rada na prstoch nič, a vedela som, že s financiami sme na tom obaja ešte hodne nedobre... ale nepovedala som že nechcem, pretože zasa to, že som zasnúbená, som potrebovala dať vedieť svetu, najmä istej časti polovici populácie, aby som mala od nich svatý pokoj, ja som už vybratého mala  : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 

stačí zrejme najprv meno, ono tu už odznelo, možno si ho Ady nevšimol... keby všimol a nesedelo by, dobre, konšpirácie sú zbytočné...

ale keby tak meno sedelo... to už je iná pesnička... konšpirácie by boli na mieste

Ja ti nerozumiem...?

 

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

krstné meno už odznelo, my všímaví ho vieme :)

 

viem, že D'Ady humorizoval, ale keby vedel, že sa volá tvoja polomská snúbenica Danka, možno by už nemusel riešiť, či je to jeho kamarátka - keď sa tá jeho kamarátka nevolá Danka...

lepšie ten môj myšlienkový proces už vysvetliť neviem, ale najlepšie bude dnes si nevšímať, čo tu píšem, bo bolím tak, že aj myšlienky ma bolia :)

 

 

mimochodom, ja som včera musela pozrieť na mapu, kde je Polomka... no červená bodka presne v strede Slovenska... perfect, to nevymyslíš :thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chlapec aj doll vy to zvladnete. Ja som sa na svojej svatbe vcelku bavil-a to som ked-chcem suchar. Vtedy som nechcel. Ja mam vypite az niekto zvas nema svadbu za sebou? CI je to dvolezite je. 

------------

Teraz  napisem nieco normalne . Vy budete medzi sebou zit len ked si budete rozumiet aspon trosku. Mat deti to treba trosku viac- J amam dvoch desatrocnych. Neseru ma - skor opak idem ich teraz nasrat - tie deti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež plánujeme so snúbenicou svadbu. Bohužiaľ je teraz už pol roka PN, a za dve hoďky by sme sobáš a posedenie asi nestihli :D aj keď... Zásnubný prsteň dostala v Barcelone v Park Guell na dovolenke. :) Svadbu plánujeme čisto malú, tak do 10 ľudí, len sobáš a posedenie niekde v reštike.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Porozmýšľam :D Navrhnem svojej drahej, že končia ti vychádzky, bež domov, ja hostí zabavím? :D

 

Zásnubný je pekná symbolika, asi som staromódny, ale podľa mňa sa patrí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fuu, to sú mi novinky!

neverím vlastným očiam.

Doll, chlapeczjuhu, tak vám obom gratulujem a nech sa vám obom svadba vydarí.

Ďalšiu gratuláciu a prianie napíšem až potom :)

 

My sme boli rped necelým mesiacom na svadbe neterky, sestrinej dcéry. Užili sme si to ako sa patrí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:yes_yes: prosim, mili vydaja a zenby odhodlani  ludia, informujte nas priebezne..saty, druzicky,...poradime pohanime..nech tu neriesime iba Tomasove debility ale aj nieco prijemnejsie..svadobne kytice a tak.. :postel:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako som spominal, zaket, cylinder a palicka vybrate :-) tento vikend idem hladat topanky, nieco pekne aby to dotvorilo celkovy dojem. Foto poskytnem neskor :-) ale zeny v salone ochkali a achkali :-)))))

 

 

Momentalne hladam auto na svadbu, bieleho veterana, kabrio. Tazke veru...

 

 

...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov