Skočiť na obsah

Chystáte sa na svadbu?


Sniper

Odporúčané príspevky

To sú už moc veľké svadby. Na tej čo som bol, tak to išlo hovadsky do peňazí (dali si fakt záležať, aj keď niečo by sa dalo ešte vytknúť) a určite ja takú neplánujem :) Ja radšej skôr menšie. Myslím, že max. do tých 50 je zdravé optimum, viac nie :) (aj keď viem, že sa to často prešvihne ani človek nevie ako).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak mas velku familiu a vsetci sa vzajomne pozyvaju, tak je to dost problem, bud potom fakt velmi skromnu a odovodnis vsetkym sesterniciam a bratrancom, ze nie su pozvani, lebo ved mas malu svadbu, alebo potom musis pozvat vsetkych.. zas dufas, ze v daroch sa ti naklady aspon ciastocne vykompenzuju, aj ked dostat prachy ako svadobny dar a minut ich na hudbu a rezne, to nie je bohvieco..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem na aké svadby chodíš ty, ale na tej poslednej čo som bol ja, bolo cez 150 ľudí, a bol tam taký výber jedál, že bolo nemožné ochutnať všetko. A áno boli tam aj rezne na niekoľko spôsobov. Pri takom počte ľudí je jasné, že menu s 15-20 položkami neobstojí.

 

tak nesud podla jednej :)

 

ako vidis, co aj ostatni pisu, trend poslednych rokov je uz trochu iny

kazdopadne ten mi je viac sympatickejsi :P

 

jeee, a na sesternicinej svadbe bola cokoladova fontana s ovocim...mnam .. som tam bola varena pecena :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jeee, a na sesternicinej svadbe bola cokoladova fontana s ovocim...mnam .. som tam bola varena pecena :)

 

Hej, to mali aj na tej čo som ja bol. Odtiaľ je ťažké sa odtrhnúť :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

za hodku vyrazam na svadbu .. cely den krasne, horuco .. pohlad na radar vsak dava ns znamost, akym smerom sa budu uberat najblizsie hodiny ... a uz to vonku, v dialke aj pocujem ...

 

dufajme, ze nebudeme mokri ako mysi

 

tesim na nevestu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

keď už svadby, nech je to tu, starý mládenec princ Albert monacký bol tento víkend na rade :)

 

Monako zažilo kráľovskú svadbu

 

Monacké knieža Albert II. sa na cirkevnom obrade oženil s bývalou juhoafrickou plavkyňou Charlene Wittstockovou.

Za prítomnosti tisícok pozvaných hostí sa dnes monacké knieža Albert II. a bývalá juhoafrická plavkyňa Charlene Wittstocková vzali aj na cirkevnom obrade v kniežacom paláci.

 

Albert (53) a Charlene (33) sú manželmi od piatka, keď absolvovali menší civilný obrad. Cirkevnou svadbou vyvrcholili dvojdňové oslavy.

Albert sa zoznámil s Wittstockovou počas plaveckých pretekov v roku 2000 v Monaku. Wittstocková sa potom začala pravidelne objavovať na spoločenských udalostiach a v roku 2006 sa presťahovala do Monaka.

 

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/5963188/monako-zazilo-kralovsku-svadbu.html#ixzz1QyW7jUVo

 

post-3-0-95016600-1309632724_thumb.jpg
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zatiaľ čo princ Albert II. si dlhé roky užíval, však už má aj dvoch nemanželských potomkov, teraz v kostole sa snažil pôsobiť ako šťastný nevinný vzor cnosti ... stačila mu k tomu modrá krv, na druhej strane sa nevesta snažila upraviť do dokonalosti, dokonca až tak, že jej tvár pôsobila dojmom umelosti, jej úsmev nepôsobil ako úsmev šťastnej nevesty, ale skôr ako úsmev kyslý, či povinný.

 

Alebo že by v tom bolo aj niečo iné ... darmo, aj hlavy pomazané môžu mať problémy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mohli mu prepudrovat hlavu, prilis sa blystal... ale inak pekny par :)

william a kate boli v kanade, su tak pekni spolu, myslim, ze tito tu ich nedostihnu..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam pocit ze pluska chce byt len za kazdu silu ina a priniest senzaciu

 

videla som video, videla som fotografie zo svadby .. nevesta bola krasna, usmievava .. to ze plakala, bolo mozno od dojatia, to ze zverejnila pluska zrovna zabery, kde sa neusmieva (vsak koho by aj bavilo usmievat sa 24 hodin denne kvoli papparazzom), beriem len ako senzaciu, pokus o halo

 

a mozno sa mylim :)

 

zenicha, Alberta, nekomentujem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

na obzore široko ďaleko žiadna hviezdna svadba, tak aspoň trochu novodobého svadobného folklóru ...

akosi som sa dnes preklikávaním ani neviem čoho dopravila na stránky, kde propagujú nechtové stylistky svoje dielka, sú tam celé vagóny, ale doslova ma priklincovali tieto svadobné :)

 

aj deravé, aj pokreslené, pazúry a nože, obe v prípade potreby použiteľné ako zbraň !!! ... vážení, pozor, ženiť sa nie je len tak ! :nuncaky: :)

 

post-3-0-72774000-1327511147.jpg ...... post-3-0-93801200-1327511171.jpg

 

hm ? dámy páni, ako sa vám páčia ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm ? dámy páni, ako sa vám páčia ? :)

 

Svadobné nechty sa mi osobne vôbec nepáčia, niečo hrozné, gýčové, nepraktické, tie prvé mi tvarom pripomínajú "cencúle" a tie druhé zdobené "redisové pero"?

 

Takto by som si určite nechty nedala znetvoriť.

 

Pekná manikúra a decentný lak úplne postačí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a tie jeho špičáky boty !!! tomassi, zľutovanie prosím ! :)

mám taký pocit, že tým mladomanželom išiel desivo pán starejší na nervy ... kto už toto dokáže pozvať organizovať svadbu, ammen tma. nechcela by som ju za svokru.

 

 

tie nechty sú len jedny z extrémov, ktoré v ponuke medzi stovkami iných boli, výber ... vyvolávajú vo mne dva veľmi výrazné pocity: sú prípady, keď menej je skutočne viac, a druhý, s týmto treba nasúkať prsteň ženíchovi, jesť, prezliekať sa, sprchovať a umývať sa, a možno aj absolvovať svadobnú noc bez privolania úrazovky. sakra, a ako s tým chodia na záchod ?!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.. s týmto treba nasúkať prsteň ženíchovi, jesť, prezliekať sa, sprchovať a umývať sa, a možno aj absolvovať svadobnú noc bez privolania úrazovky. sakra, a ako s tým chodia na záchod ?!

 

mňa by ešte zaujímalo, ktorý chlap by si ju zobral s takými pazúrami :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

neviem kde, zdroj neuvádza ... ale jedna pôvabná svadba - majster či buldozerista sa žení, či také niečo, rozhodne originálne :)

bielu limuzínu má každý ! :)

 

post-3-0-70434700-1341318868.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

hmm...moja segra, ktorá sa vydávala dakedy pred 7 rokmi, mala svadobné auto húkajúcu sanitku.

 

Ten jej jazdil so sanitkou, a tak to takto vybavil.

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

ja idem na svadbu dnes..jupi..sto rokov som na ziadnej nebola :zubiska:

 

zenich a nevesta maju po 22 rokov :lol: ..nie su ani nabozensky zalozeni, ani necakaju prirastok...beru sa z cistej lasky..naneuverenie :P

 

a nevesta ma vysokoskolske vzdelanie, zenich tusim ucnovku

 

..davam tomu tak maximalne 5 rokov...ale mozno motyka vystreli..no ved uvidime..

 

zajtra podam report ako bolo a kolko svadobnych kolacikov v tvare labuti som zozrala :happyroll:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nevesta ma vysokoskolske vzdelanie, zenich tusim ucnovku

 

..davam tomu tak maximalne 5 rokov...ale mozno motyka vystreli..no ved uvidime..

 

našich známych dcéra, lekárka, si vzala chalana s učňovkou, robotníka, nemajú deti a už sú spolu skoro 20 rokov... všetko sa môže stať!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nevesta ma vysokoskolske vzdelanie, zenich tusim ucnovku

..davam tomu tak maximalne 5 rokov...

 

Téma je asi o niečom inom, ale keď sa tu spomína vzdelanie ...

Mám suseda, ktorý tiež má iba učňovku, ale inžiniera v bytovke hravo strčí do vačku.

Oboch poznám niekoľko desaťročí, takže ich poznám dostatočne dobre a inžinierovi určite nekrivdím! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zenich a nevesta maju po 22 rokov :lol: ..nie su ani nabozensky zalozeni, ani necakaju prirastok...beru sa z cistej lasky..naneuverenie :P

 

a nevesta ma vysokoskolske vzdelanie, zenich tusim ucnovku

 

..davam tomu tak maximalne 5 rokov...ale mozno motyka vystreli..no ved uvidime..

 

 

 

našich známych dcéra, lekárka, si vzala chalana s učňovkou, robotníka, nemajú deti a už sú spolu skoro 20 rokov... všetko sa môže stať!

 

 

Mám suseda, ktorý tiež má iba učňovku, ale inžiniera v bytovke hravo strčí do vačku.

Oboch poznám niekoľko desaťročí, takže ich poznám dostatočne dobre a inžinierovi určite nekrivdím! :)

 

áno, vzťah má byť o láske... o dvoch srdciach, dušiach, telách :)

 

pekne to vyjadrujú aj tieto slová:

.........................................

" Hledal jsem víru a našel ji v tobě

Každý den je pro nás něco nového

Otevři mysl novému pohledu

A na ničem jiném nezáleží

...................

Nikdy jsem se nezajímal o to, co říkají,

Bylo mi fuk, jaké hry hrají

Nikdy jsem se nezajímal o to, co dělají,

Bylo mi fuk, co vědí

A já vím... "

:) Nech im to v spoločnom živote vyjde, nech sú šťastníííííííííí :flowers:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov