Skočiť na obsah

Chystáte sa na svadbu?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

tak.

pozrela som si svadbu roka, bolo to milé, hlavne nestrojené, prirodzené správania všetkých zúčastnených, tu je Minúta po minúte

nech im to vydrží.

 

spred strašne mnohých rokov si pamätám čosi zo svadby Williamovej matky mladučkej Diany a chladného Charlesa, súhlasím s týmto postrehom:

 

Rozdiel medzi svadbou princa Charlesa s Dianou a tou dnešnou je obrovský, poznamenala Barbara Waltersová z ABC News. Charlesa a Diana sa na seba ledva pozreli, kým William a Kate vyzerajú pri sebe veľmi prirodzene, tvrdí.

 

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/5868143/minuta-po-minute-dav-sa-dockal-manzelskeho-bozku.html#ixzz1KvAYBoG4

post-3-0-29856900-1304086800_thumb.jpg

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nebyť tohto a ešte jedného fóra, tak ani neviem, že nejaká svadba vôbec bola :)

 

Len aby o týždeň nevyšiel článok na dailymail.co.uk, že sa rozvádzajú, to už tak chodí v dnešnej dobe :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No škoda, ja som to nevidel LIVE lebo akurát som bol v škole,

ale tak v nejakom zostrihu alebo správach si to isto rád kuknem.

 

Želám Williamovi a Catherine veľa šťastia a málo zážitkov s paparazzi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U nás dnes celé ženské osadenstvo domácnosti zasadlo o jedenástej pred TV. :)

Bola som zvedavá najmä na nevestu a musím povedať, že bola prekrásna. Snáď im to teda obom vydrží, zdajú sa byť pekným párom. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

musím povedať, že bola prekrásna. Snáď im to teda obom vydrží, zdajú sa byť pekným párom. :)

 

Vzťah Williama a Catherine mi príde oveľa vyzretejší ako bol vzťah Diany a Charlesa.

 

Catherine musí byť nielen rozumná a vyspelá osobnosť, ale hlavne, musela byť pripravená a zmierená s tým, že ju vôbec nečaká ľahký život. Nemyslím si, že jej je čo závidieť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som pozvaná na svadbu, zvažujem ešte, či ísť, či neísť, ale obrad bude v Modrom kostolíku a ja to miesto milujem, úplne mi učarovalo, tak aspoň na chvíľu sa asi ukážem, pogratulujem... vždy som bola proti svadbám, ale keď už, tak určite v Modrom Kostolíku :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ta svadba Williama a Cate bola super. Fakt Cate je krasna. Drzim palce nech im to vydrzi. Maju na to aby im to manzelstvo vydrzalo. Bolo na oboch vidno, ze su do seba zalubeni a riadne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ta svadba bola krasna..resp oni dvaja...Kate nadherna, William nesmely..bolo vidno ze je medzi nimi uprimny vztah

 

Axel, rozvod? su spolu uz 10 rokov, preskakali uz vselico, nie je zatial dovod na rozvod

ak by si sa zaujimal aj o nieco viac, nez len o prispevok "bola svadba", tak by si mozno nenapisal taky komentar :blink:

 

 

mimochodom, za mesiac idem na svadbu

nemam ani saty, ani postavu :detektiv:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, tento rok vyzera svadobne celkom urodne. Esteze ziadna nie je moja, takze s oblecenim problem nie je...pokial sa neocakavane nerozrastiem :detektiv:

 

doll...

 

Na svadbu treba nejaku extra postavu, alebo ako? To je nieco ako specialny svadobny model figury? :blink:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

haha...prave som sa vratil z vychodneho slovenska, kde osm bol na svadbe...ludia...to bol narocny 4 dnovy vikend :detektiv:

 

ale zabavili sme sa teda paradne :blink:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

daekin...

 

Tak v tom pripade podla moznosti na nikoho nedychaj... aby si ho nemal na svedomi :detektiv:

Po mojej poslednej "vychodnarskej" som slivovicu potil este asi tyzden.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll...

 

Na svadbu treba nejaku extra postavu, alebo ako? To je nieco ako specialny svadobny model figury? :niee:

 

pribrala som par kil a necitim sa dobre vo vlastnom tele :blink:

saty na ramienka, po kolena, do nich si predstavujem postavu taku aku som mala pred zimou

 

vies, to sme my zenske :detektiv:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som celkom slusne schudla, dve konfekcne cisla, len na svadbu ma nikto nepozyva... doll, pojdem namiesto teba a potom ti povypravam ako bolo... :detektiv:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

daekin...

 

Tak v tom pripade podla moznosti na nikoho nedychaj... aby si ho nemal na svedomi :blink:

Po mojej poslednej "vychodnarskej" som slivovicu potil este asi tyzden.

 

hehe...v mojom pripade to bude GIN :detektiv:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak v tom pripade podla moznosti na nikoho nedychaj... aby si ho nemal na svedomi :)

Po mojej poslednej "vychodnarskej" som slivovicu potil este asi tyzden.

 

:-)))

 

Tak ten dych, čo by aj koňa zabil, naozaj nemusím.

 

Svadba sa rysuje v auguste ... hlava z vína ma našťastie nebolí a tancujeme toľko, aby sme najmenej pribrali ... :P

A na tých svadbách a pri rôznych podobných príležitostiach skôr oči by jedli, a brucho nevládze. Len na druhý deň zvyknem lamentovať, prečo som si nedala to a ešte to.. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kašli na to, po tej horde šalátov, šniclí a zákuskov pôjde 5-6 kilov hore či chceš alebo nie :P

 

neviem na ake svadby chodis ty, ale co ja som bola posledne roky na nejakych, tak snicle uz davno neficia

 

hlavne jedlo a inak svedske stoly

 

naco nutit niekomu nieco, na co nema chut? spravia sa stoly a kazdy nech si berie na co ma chut a kolko vladze

 

takze hrozi max jedno kilo :)

vytancujemeee :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na svadbe som bola asi tri roky dozadu a mali to cele v style svedskych stolov... ale by ma zaujimalo, co dnes fici ako menu... kamoskina neter mala svadbu polroka dozadu, hanusovce nad toplou, okres vranov :) a mali ze - vermut v ocukrovanom pohari s platkom citrona so sparadlom, sunkova rolka s chrenom, slepacia poliefka, kuracie maso na prirodno, ryza, hranolky, kapustovy salat, potom rizka so salatom a este pecenu krkovicu s knedlou a fajnou mucnou kapustou.. k zalievanej kave margarinove zakusky a penovu tortu.. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

njn..tradicie su svina...nove trendy v gastronomii tazko prevalcuju rezen so salatom..

 

vermut v poharoch s cukrovou krustou z duse neznasam...a vsade to podavaju..katastrofa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem na ake svadby chodis ty, ale co ja som bola posledne roky na nejakych, tak snicle uz davno neficia

 

Neviem na aké svadby chodíš ty, ale na tej poslednej čo som bol ja, bolo cez 150 ľudí, a bol tam taký výber jedál, že bolo nemožné ochutnať všetko. A áno boli tam aj rezne na niekoľko spôsobov. Pri takom počte ľudí je jasné, že menu s 15-20 položkami neobstojí.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tito mali 250 hosti / :) / tak hladali co najlacnejsie a najuspokojivejsie menu.. na hlavu stali vsetky chody nejakych 15 evra.. pri tom kvante ludi by lobstre a zralocia polievka financne zruinovali nielen nevestu so zenichom, ale aj sirsiu rodinu..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov