Skočiť na obsah

Chystáte sa na svadbu?


Sniper

Odporúčané príspevky

slimak,

pre mňa je dokonale úchylné, že chodíš na Fórum písať opitý, a ešte sa tým chváliš, a z pravopisu a gramatiky a štýlu príspevkov je to dokonale zrejmé a citeľné, ani si nemusel písať, že denne po dvadsiatej hodine nie si nikdy triezvy.

a niekedy oveľa skôr a ešte viac. je to dokonale úchylné a nemôžem to zniesť a žiaľ, ani zasmiať sa na tom. skôr poplakať. triezvy slimak je úplne iný.

 

je to o tom, že ľudské plemeno je divné, a radšej sa na ňom usmiať a zabaviť, ako plakať. a kde inde, než na svadbe, kde sa ľudovo pestujú kdejaké zvyky, vyššie sa o nich píše, kde sa stretávajú a občas dostávajú dokopy veľmi zvláštne typy ľudí.

možno aj my máme doma alebo budeme mať raz fotky, kde sa zasmejeme sami na sebe. sú tu fotky bežne dostupné na nete, ani ich netreba výnimočne hľadať.

 

pre tých ľudí, ktorí sa berú dnes a denne ako nesúrodé a nerovné páry, to úchylné nie je, je to normálne.

 

ako pozerám v linku toho posledného páru, oni sami sa na tom zabávajú ... vedia, že sú nesúrodí, ale zjavne im to neprekáža ani nepríde úchylné.

 

podivné a nechutné zvyky, ako popisuje tam vyššie doll s banánom, v x dedinách zvyky s kanadskými žartíkmi na svadbách, a to sa deje bežne v skutočnosti - to je dosť úchylné.

 

mimochodom, píše sa "zmizol". nie je to vybrané slovo.

 

vrátime sa k téme, ďakujem.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nesúhlasím, na chlapa je to strašné ... chlap môže byť o kúsok krajší od čerta, ale čo je moc to je moc ... toto nie je chlap :lol:

 

 

nic zenske tam nie je. chlap veeeelmi skaredy chlap

:)

 

slimak mozno neustal tie nevesty, preto sa opil,

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž ... majuska je skutočne krásavica, takže to by sme mohli akurát ochkať :lol:

 

slimak, to ťa ctí. máš svoje morálne zásady. plus jednu nevestu a manželku na celý život.

 

 

 

napadlo mi niečo ... z jednej svadby / z počutia, z rozprávania hlavného aktéra /

jeden známy, kamarát, s ktorým sa už moc nestretávame, je z hudobníckej rodiny, / jeho brat hrá v Polemicu / a on hráva na svadbách, popíja pri tom kvalitne, ale hrá dobre a dlhé roky.

ale je to taký človek, ktorý si potrpí na kanadské žartíky, a u svojich známych to niekedy vedel prehnať.

 

raz, bolo to dávno, pred rokmi, keď sa tu objavili také kdejaké umelé napodobeniny ľudských výlučkov a všetkého možného, samozrejme neodolal, a na svadbe vo svojej rodnej dedine, kde hral, položil niečo takéto umelé nechutné pod pokrievku misy so šalátom.

ja neznášam z duše kanadské žartíky ... a stačilo mi, keď mi o tom rozprávali, ako sa svadobná mama tvárila, ked to otvorila. skutočne si myslím, že by som ho v afekte zabila. toto je rovnako nechutné, ako ten banán imitujúci mužský pohlavný úd, ktorý dokonca stvorili tety kuchárky na svadbe, ktorú spomína doll. toto je dokonale úchylné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slimak mal byt na stretku, same krasavice a krasavci :-))) nazivo a nie len foto.

 

Ma len moralne zasady alebo uz aj mnazelku? Slimák

 

 

Ja svadby mozem, (az na tu svoju), hlavne je vela vela jedla a dobra muzika. Cim menej "ludovych zvykov" tym lepsie.

 

Idealna svadba mojho dietata: Mami dovol predstavim ti svoju manzelku (manzela)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na stretku? Ved si tu 10 dni a uz si taka druzna? Ale v pohode, ja ti verim, manzelku uz mam.

 

Trosku skulturnim tuto temu, alebo dam priklad.

Sobas v kostole, zabava v jedalni miestneho ucilista(casto sa to vyuziva), hosti okolo 70. Ziva kapela ,tancovalo sa na gumolite, neodporucam. Ale dobre. Zena vytancovala viacej ako nas stala svadba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak,

 

sklamem ťa.

mala som to šťastie byť len na normálnych, pekných svadbách bez úchylných ľudových a pripečených zvykov frustrovaných kuchárok či hudobníkov s pokriveným humorom.

ja nemám osobne žiadny úchylný svadobný zážitok, zle čítaš.

 

 

tie banány popisuje doll ako svoj "úžasný veľmi úchvatný zážitok" zo svadby v tejto téme v príspevku číslo 10 - tu : https://www.freespace.sk/tema/1964-chystate-sa-na-svadbu/page__view__findpost__p__53839

 

ja som o príspevok vyššie písala o úchvatných kanadských žartíkoch jedného hudobníka na svadbách v okolitých dedinách v príspevku číslo 29 - tu :

https://www.freespace.sk/tema/1964-chystate-sa-na-svadbu/page__view__findpost__p__122380

 

pochádzam z úplne inej oblasti, a kanadským žartíkom sa tam ani v širšej rodine na svadbách chvalabohu neholdovalo. žiadne nechutnosti sa nepestovali.

neholdovalo sa ani vytancovaniu peňazí tancovaním s babkami, ako som počula, že je kdekade zvykom.

kým sa kedysi dávno v širšej rodine robievali veľké svadby, na svadbách sa bavilo, jedlo, popíjalo, spievalo, nezištne tancovalo a zabávalo. vyberanie peňazí a predávanie nevesty, únos nevesty a podobné "zábavy" neboli zvykom.

viem o takýchto a podobných zvykoch, lebo chodím medzi ľuďmi a počula som o zvykoch a svadbách nejednu historku.

 

neviem, ako to súvisí s témou, čo pijem na svadbe, stačí si prečítať tému Alkohol, aby si zistil, kto tu má aký vzťah k alkoholu.

ale odpoviem, k otázke: ja som na svadbe nebola už veľmi veľmi dlho, svadby sa v rodine odbavujú malé a nenápadné, a tak ako na svadbách, aj na nesvadbách popíjam džúsy, minerálky, čaje alebo nejakú colu.

ako vždy. a bavím sa fajn.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sprostonarodne svadobne zvyky a obrady su vsakovake a netreba si nic nahovarat, vacsina z nich sa toci okolo sexuality a plodenia. Dnesne modifikacie su ale uz zbavene nejakej mystiky a o to viac vulgarne.

A ked to nie je o sexualite, tak je tam odkaz na ulohy manzelov, testy kto bude nosit nohavice a podobne radovanky. Na takom spolocnom krajani svadobnej torty, by sa Freud vyblaznil, len taky fukot :lol:

 

No a dalsia vec, svadba nie je pre novomanzelov, ale pre svadobcanov, a podla toho to tak casto vyzera Obrázok

Ma len moralne zasady alebo uz aj mnazelku? Slimák

Samozrejme ze ma, teda tie zasady. Aj ked odtal potal, a zalezi aj od toho koho, sa to tyka Obrázok

Byt naliaty kazdy vecer, je tiez jedna z moralnych zasad.

 

BTW Slimak, ako by sa ti pacilo, keby to robila tvoja zena ? Tahal by si s nou, alebo by si jej to zatrhol hned na zaciatku, nech si mlada nemysli, ze moze vyskakovat ... ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takze sa mi podarilo skulturnit temu.

 

Elfant skus sa vyjadrit co si myslis o teme a prispevkoch do prispevku s poradovym cislom 23. Mozes samozrejme aj dalsie o komentovat.

 

Ako si na tom zo zenou ty?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moonove svadby

napadlo mi, že som pred časom čítala kdesi na nete o mladíkovi, ktorý sa dostal do Moonovej sekty, a nechal si reverendom Moonom vybrať nevestu, s ktorou sa na hromadnej svadbe videli prvý krát, bola to slečna z niektorej ázijskej krajiny, nevedeli sa dohovoriť, Moon ich hromadne zosobášil s tisícami iných párov.

vrátil sa domov, ona sa vrátila domov, nevideli sa celé týždne a on začal o tom premýšľať, ako ďalej. očarenie zo sekty opadlo, a napísal svoj príbeh. je to hodne dávno, nejakých 8 -9 rokov, vtedy som neukladala ani články ani tak staré veci nemám skopírované, len mi občas napadne, ktovie, ako dopadol. a ako dopadli tie ďalšie desaťtisíce sektárskych párov, ktoré za tie desiatky rokov dával dokopy. nakoľko legálne je otázne stále.

hlavne pri čítaní o ďalšej a ďalšej hromadnej "Moonovej svadbe" ... ako minulý rok, keď oddal naraz zasa tisíce párov, a ktorých väčšina sa videla prvýkrát v živote.

 

Asi 40.000 ľudí v mestách celého sveta sa dnes zosobášilo v rámci najväčšej svadobnej ceremónie Moonovej Cirkvi zjednotenia za uplynulých desať rokov.

jeden zo zdrojov

vyzerá to dosť obludne, ako každá moonova radostná hromadná svadba

 

Obrázok

 

Sun Myung Moon

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moralne zasady a alkohol? nejde mi to dokopy, pridu mi zbytocne

 

 

Majuska kto si ty? Ved sa predstav, 12 dni na fore, stretavky v malicku. Problem mas s alkoholom. Mas vobec manzela ci ako spoludiskutujuci? Odkial ta vytiahli(ste ako zombies)? Posudzujes krasu, na co si este expertom? Co je pre teba podstatne?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Elfant skus sa vyjadrit co si myslis o teme a prispevkoch do prispevku s poradovym cislom 23. Mozes samozrejme aj dalsie o komentovat.

 

Ako si na tom zo zenou ty?

 

Prispevok od veci, na pf by som ti ho zmazal, alebo niektory z moderatorov. Dalsie prispevky komentovat nemienim, ak ma tema nezaujme, tak do nej nepisem, a ked pisem, tak sa snazim k teme. :lol:

 

Dakujem za opytanie, svadbu sme mali doma, 10 ludi dokopy a nevesta si nevytancovala nic.

Ale vsetcia boli spokojni, co tam boli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Majuska kto si ty? Ved sa predstav, 12 dni na fore, stretavky v malicku. Problem mas s alkoholom. Mas vobec manzela ci ako spoludiskutujuci? Odkial ta vytiahli(ste ako zombies)? Posudzujes krasu, na co si este expertom? Co je pre teba podstatne?

 

majuska zrejme odpovie aj sama, ale zatiaľ, aby si lepšie spal:

majuska sa predstaví v téme na to určenej Kto sme, čo sme, odkiaľ sme, , keď bude cítiť potrebu sa tam predstaviť.

 

slimak, ty počítaš každému členovi dni, ktoré je na Fóre, a kedy môže ísť na stretávku ? majuska je starý fórumák, tak ako ty, a má právo ísť na stretávku fóra aj po jednom príspevku. a má právo byť expertom na krásu a z jej príspevku vyplýva, že nie ona má problémy s alkholom, ale ako každá druhá manželka či bývalá manželka je expertom na alkohol a alkoholizmus mužov.

 

o alkohole sa možete baviť v tejto téme Alkohol.

 

keď ju chceš spoznať, napíš jej súkromnú správu.

 

pokračujeme v téme Svadieb v kategórii Zábava. ďakujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Majuska kto si ty? Ved sa predstav, 12 dni na fore, stretavky v malicku. Problem mas s alkoholom. Mas vobec manzela ci ako spoludiskutujuci? Odkial ta vytiahli(ste ako zombies)? Posudzujes krasu, na co si este expertom? Co je pre teba podstatne?

 

slimak, stratavka nie je cosi co sa kona podla zasluh, kto chce pride a nepotrebujem nikoho aby to schválil. Chodim kde sama chcem a prave vtedy kedy chcem.

Co sa tyka info o mne v profile mam toho viac ako ty, vratane fotky staci citat.

 

S alhoholom problem nemam, mam problem s clovekom ktory je po vypiti agresivny

 

Nemyslim ze je nutne mat manzela aby som sa mohla vyjadrovat k teme

Manzela som mala a momentalne som stastne rozvedena.

 

CO sa tyka krasy, nehodnotim ludi podla toho ako vyzeraju.

Rada sa zabavam a rada sa smejem.

 

majuska zrejme odpovie aj sama, ale zatiaľ, aby si lepšie spal:

majuska sa predstaví v téme na to určenej Kto sme, čo sme, odkiaľ sme, , keď bude cítiť potrebu sa tam predstaviť.

 

o alkohole sa možete baviť v tejto téme Alkohol.

 

keď ju chceš spoznať, napíš jej súkromnú správu.

game dakujem :-)), podoplnam veci, nevedela som kde sa to da

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

moja svadba bude fraška - pre mňa iba formálny akt

 

 

Aky to ma potom vyznam, ked to povazujes za frasku? To sa radsej vobec nesobas.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vybrala si tanier, otvorila som ho, a tam velky nechutny "vtak".....banan obaleny surovym masom, a dve vajcia obalene tiez masom.....nechutneeeee

 

Ja by som tam hodil šablu. Takže by to mali aj s dressingom.
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

William a Kate nepozvali na svadbu vojvodkyňu z Yorku Sarah Ferguson

 

Princ William a Kate Middleton sa zoznámili počas štúdia na University of St Andrews v Škótsku. Princ dal pri zásnubách Kate prsteň, oválny modrý zafír obkolesený diamantmi, ktorý patril jeho matke. Pár sa zosobáši 29. apríla na mieste, kde sa konala v roku 1947 aj svadba súčasnej kráľovnej Alžbety II. a v roku 1997 pohreb princeznej Diany. Očakáva sa, že to bude najväčšia kráľovská udalosť od svadby princa Charlesa so zosnulou Dianou pred takmer tridsiatimi rokmi.

Nezdá sa vám tá posledná veta, že vyznieva trochu morbídne?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

britsky ... hodne britsky.

 

aristokracia studená jak psí čumák.

neviem odkiaľ prevzali ten článok, ale tú vetu v slovenčine mohli formulovať trochu ináč, je to trochu neslovenské, a v jednej vete spmínať veľkolepú svadbu a pohreb sa u nás veľmi nenosí. sme na to hákliví ...

 

 

mimochodom, kdesi som videla fotku mladého nádejného páru ...

v raných mládeneckých rokoch očarujúci princ tak podobný krásnej matke sa začína podobať na otca ... gény sa nezaprú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

aby ma nikto neobviňoval, čo to sem dávam, link je na zábavnej stránke sme.sk k verejnému nahliadnutiu :

 

nie je to nič iné, len zbierka ruských svadobných fotiek uverejnených na webe,

kde fotografom zjavne ušla ruka pri photoshope alebo fantázia lietala privysoko a skončila s hrčou na čele a padla pritvrdo ... :)

 

Awfully Photoshopped Russian Wedding Pictures

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

myslím, že keď mu napíšeš jednoduché prianie k šťastiu a láske, nič nepokazíš.

 

dokonca to bude, keď je bratranec ok a pochopí to, osviežujúca zmena medzi kvázihumornými a kváziromantickými a kvázi-eroticko-nasilu-vtipnými básničkami a ľudovými veršovačkami a preromantizovanými citátmi stiahnutými z netu.

 

 

 

 

len jedna poznámka na okraj :agree:

pozor v tom prianí na hrúbky, ok ? : ) ... bratrancovy, ...sa my nezdalo :smilieee: - bratrancovi, sa mi nezdalo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov