Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

pred chvíľkou som dopísala pohľadnice

posielam ich každý rok, aj keď sa mi "vrátia" možno 2-3.. ale nevadí, páči sa mi posielať ich :lol:

 

čo sa týka pošty ako takej, nič proti tej našej nemám...sem-tam si niečo objednám na dobierku, inak na poštu chodím zriedka

a nikdy mi neprekážali dlhé rady :)

/a možno som sa ešte nikdy _naozaj_ neponáhľala :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi asi :lol:

ľudia čo denne stoja rady, to vnímajú asi trochu ináč ... napriek mailom a netu je stále hromada vecí, ktoré podniky a firmy posielajú poštou, a internetové objednávanie tiež prekvitá a na poštu chodia balíčky ... málokto si zaplatí ups :)

je pravda že balíčky na vojnu už nechodia ako kedysi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si myslím,že sa najdú aj takí,čo radi stávajú v radoch na čokoľvek.Každému sa prihovoria,porozprávajú sa o čomkoľvek, s kýmkoľvek a kedykoľvek.Poväčšinou to sú vysokokomunikatívni spoluobčania v dôchodcovskom veku.Keď takýto spoluobčan stojí predo mnou a vyberie si mňa na komunkáciu,tak idem do kolien :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

dnes som bol na pošte

pýtala nejaké eurá a 54 centov

keďže som 50 nemal, tak som jej dal len tie eurá + 4 centy

na to spustila, že nech jej to takto zložito nedávam

4 centy mi vrátila a z eúr vydala

keďže tam bolo dosť ľudí a nemal som náladu jej vysvetlovať,

že si to len sama sťažuje,

tak som sa pousmial, výdavok vzal a išiel preč

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..to mi pripomenulo, že jediná pošta, ktorá je v mieste môjho bydliska, skrátila po novom roku pracovný čas. doteraz pošta fungovala od 8:00 do 15:00 počas pracovných dní, výnimkou bola streda, vtedy bol čas predĺžený do 17:00. cez víkendy ani ťuk.

 

teraz skrátili pracovný čas o hodinu, to znamená 8:00 - 14:00, v stredu do 17:00. okrem toho, každý deň je obedňajšia prestávka, myslím že trvá hodinu.

 

žiadna sláva, poviem vám..

 

 

uvažujem, že im ten barák nešťastný podpálim.. >:-F

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Neviete niekto či sa dajú posielať peniaze cez šek na Čechy ?

 

Chcem poslať peniaze jednému chlapovy čo má server na Freelancera on ho platí a na ňom som teraz často lebo som doma pár týždňov. Chlapci mu tam posielajú peniaze a ja som ešte nič neposlala.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prevod na ucet tiez nebude najlacnejsi.

Par mesiacov dozadu potrebovala sesternica zaplatit za prijimacie konanie v CR, a najlacnejsie jej vysla alternativa autom do ceska a tam zaplatit na poste...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prevod na účet je riadna peripetia. Bola som sa na to spýtať v banke a skoro ma porazilo z toľkých čísel a koloniek a podobných hlúpostí,čo sa tam vypisovali..je to sila,čo všetko je pritom treba vypísať a ako postupovať..naozaj je najjednoduchší a najlacnejší spôsom vziať auto a urobiť si výlet do CZ

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred par dnami mi mama ukazovala nejaky novy sek, ktorym sa vraj da na poste platit do Ciech, je priamo robeni na platbu do Ciech a co si matne spominam, nemalo by to ani stat tak vela...len som zase pocuval len na jedno ucho a viac si nespomieniem..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

v Avione je posta v prevadzke kazdy den do osmej. a odpustili mi tam poplatok navyse za pohladnicu prvou triedou, aby som nemusel platit bankovkou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

platil už niekto doma vytlačeným šekom?

Tlačeným šekom zatiaľ nie, ale použil som už pár krát doma tlačený podací lístok k listovej zásielke. S výhradami mi však na pošte kedysi prevzali šek vypísaný cez kopirák písacím strojom.

 

Používane doma vytlačených tlačív pošta akceptuje, ponúka tiež na vlastnej stránke tlačivá ktoré je možné vypísať na PC, nie je však z uvedených info celkom jasné, či to platí aj pre poštové poukazy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

spravili nám novú poštu, vyzerá /zvnútra/ celkom dobre, moderne, majú tam mrte okienok, ale samozrejme, musia pracovať len dve, počas obeda niekedy tri!!! :lol:

v horúčavách je to radosť tlačiť sa tam a počúvať naše cigánky ako sa rozhorčjú, stáť tam polhodinu kým sa dostaneme na rad... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Dnes som zažil jedne paranormálny jav.

 

Čakám na jednu zásielku, dobierku (knihu). Celý deň som doma a niečo okolo 17:45 som si v schránke našiel ten klasický žltý papierik o nedoručenej zásielke. Zafajknuté Adresát nezastihnutý, dátum a čas 16. 10. 2009 o 15:15

 

Poštárka má smolu, o tom čase som bol doma. Takže v utorok idem na poštu a budem žiadať vysvetlenie, či jej robí taký problém aby sa vytrepala na prvé poschodie a zásielku mi doručila. Jasné je to jednoduchšie, hodiť lístok do schránky a viac sa o to nestarať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov