Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

posledných niekoľko mesiacov sa mi začala objavovať prudká bodavá bolesť na prsiach, ktorá po čase prejde... dlho nič, ale včera a predvčerom ma tak bodlo v hrudi až som myslela, že to už nerozdýcham, veľmi zvláštny zlovestný zvieravý pocit sa mi rozlieval hodnú chvíľu po tele, brnenie v rukách... počkám, či sa to zhorší a možno pôjdem k doktorke

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

posledných niekoľko mesiacov sa mi začala objavovať prudká bodavá bolesť na prsiach

to aj ja mám... to je z fajčenia...

ešte sa aj pri tom drhnem... bolí ma z toho hlava, pľúca, hrdlo, brucho... niekedy, tak ako dnešnú noc, aj vraciam...

 

teraz stále kašlem akoby ma niekto bodal do hrdla ostrými nožmi, mám horúčku, bolí ma celé telo vrátane žalúdka a žlčníka, nechutí mi jesť...

 

a, samozrejme, zub stále bolí...

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

posledných niekoľko mesiacov sa mi začala objavovať prudká bodavá bolesť na prsiach, ktorá po čase prejde...

Okamžite choď k lekárovi, mal som niečo podobné, takže viem aké problémy môžeš mať.

 

to aj ja mám... to je z fajčenia...

Prestaň fajčiť, lebo to budeš mať chronické a budeš veľmi smutná z toho.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to aj ja mám... to je z fajčenia...

hej, tiež myslím, že najskôr z toho, ja fajčím jak turek... ale skúšala som prestať (1 week mi to vydržalo) a počas tej doby sa to bodanie objavovalo oveľa častejšie a intenzívnejšie...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ťažko povedať, azda nik z nás nie je lekárom a debatou na nete sa nedá stanoviť diagnóza. Može to byť aj otázka srdca - ozaj radšej rýchlo za odborníkom, v takom mladom veku - ešte može byť aj stress a jeho následky - privelké zaťaženie v škole a menej vhodný životný štýl /obecne píšem/ - drogy, alkohol - potom sa to všetko kumuluje. Niekoľko mesiacov je priveľa. Ešte by bolo vhodnejšie prejsť si www.primar.sk a dať dotaz, ako naše neodborné rady.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to aj ja mám... to je z fajčenia...

ešte sa aj pri tom drhnem... bolí ma z toho hlava, pľúca, hrdlo, brucho... niekedy, tak ako dnešnú noc, aj vraciam...

hej, tiež myslím, že najskôr z toho, ja fajčím jak turek... ale skúšala som prestať (1 week mi to vydržalo) a počas tej doby sa to bodanie objavovalo oveľa častejšie a intenzívnejšie...

kočky nebláznite ... nebudem mentorovať ani poúčať, ani ma nenapadne

ale toto nie je vek na to, aby ste fajčili "ako turek" ...

ja som fajčila, od skorej puberty, pomaly som zvyšovala dávky a ešte mi to aj chutilo ... a sakra dlho, a sakramentsky veľa ... tak viem o čom hovorím

 

 

marš k lekárovi, obidve ... že sa to pri nefajčení zhoršilo, nie je alibi na pokračovanie fajčenia ako turek

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

odpálila som si zubnú sklovinu, do prdele, v 20-tich rokoch !!! bolí to jak šlak, najhoršie muky zažívam, keď sa snažím umývať si zuby... 16 zubov ma bolí pri každom jedle, uááá... nikdy už nechcem ani vidieť Coca-colu, je to svinstvo, tak ako ani žiadny humus, čo na tom má určite tiež svoj veľký podiel!!! fuj!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

posledných niekoľko mesiacov sa mi začala objavovať prudká bodavá bolesť na prsiach, ktorá po čase prejde

Ja som to mávala keď som pila veľa kávy ale už sa to nevracia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

opäť mi z ničoho nič "vyskočilo" ľavé koleno, len som stála, dala váhu na ľavú a zrazu som sa ocitla na zemi s prudkou bodavou bolesťou v jabĺčku, naozaj to nevyskočilo, to by bolo iná bolesť asi, len tak skočilo doboku a vrátilo sa naspäť, ale toto už nie je normálne z ničoho nič prestane fungovať už tretí krát za posledný rok :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

odpálila som si zubnú sklovinu, do prdele, v 20-tich rokoch !!! bolí to jak šlak, najhoršie muky zažívam, keď sa snažím umývať si zuby... 16 zubov ma bolí pri každom jedle, uááá... nikdy už nechcem ani vidieť Coca-colu, je to svinstvo, tak ako ani žiadny humus, čo na tom má určite tiež svoj veľký podiel!!! fuj!

A toto sa ti ako podarilo? :lol: Jak "odpálila"?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

odpálila - mala som na mysli miesta na zuboch bez skloviny, veľmi citlivé na dotyk, na sladké, na teplé, na studené, na prúd vzduchu - na všetko... ako sa mi to podarilo, o tom radšej hovoriť nebudem, povedzme, že som istú dobu nežila práve najzdravším spôsobom, nie iba pre zuby...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som mal hlbokú dieru v osmičke zube, vypadla mi plomba a bolelo to jak sviňa. A zrovna cez Veľkú noc, tak som k zubárke išiel až po sviatkoch. To som už mal zapálené a napriek ošetreniu to prestalo bolieť až po 4 dňoch.

Súcitím s tebou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No neviem, ale "odpáliť" sklovinu na zuboch - azda pitím kyseliny fluorovodíkovej ? Lebo tá leptá aj sklo..., o inom neviem. Zuby ale vedia ozaj strpčiť život. Radšej prevencia. A aj tak to teraz beží na poplatkoch zubárom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

ja si musím zaklopať

odkedy chodím behať, po migréne ani stopy

všetok bordel vo forme hlienu povypľúvam,

takže mi nesteká do žalúdka a teda nespôsobuje miestami až neznesiteľné bolesti

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No neviem, ale "odpáliť" sklovinu na zuboch - azda pitím kyseliny fluorovodíkovej ?

áno, kyselina fluorovodíková je obsiahnutá v tom, čo má na svedomí moje zuby, piť som ju síce nepila, ale spoľahlivo to funguje aj pri inom spôsobe aplikácie... nebudem sa k tomu už radšej vyjadrovať, nerada na to spomínam, mohla som dopadnúť aj horšie ako so zničenými zubami... okrem toho, musím si zaklopať, ale posledný týždeň sa zdá, že to nie je predsa len až také zlé ako to vyzerá, bolí to už len pri sladkom, kyslom, horúcom, studenom, pri dotyku niečoho iného ako kovu už ani nie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Bolesti už dlhú dobu nemám, čomu som veľmi rada, pretože bolesť ako takú znášam veľmi nehrdinsky; zaleziem do kúta, oblieva ma voda a kňučím - viac menej sama pre seba. :lol:

 

Bolesti hlavy a zubov ma obchádzajú, našťastie netuším, čo to je, ale čo si všímam, ľudí s bolesťami hlavy neustále pribúda. Dokonca mám vôkol seba zopár nešťastníkov, ktorých migréna doslova tlačí k zemi a bohužiaľ, sprievodným znakom býva aj to vracanie, čo spomínala arwiel. :)

 

Voľakedy dávno som narýchlo vypila pol litra mierne zoxidovanej jablčnej šťavy, následkom čoho ma v priebehu niekoľkým sekúnd príšerne začalo bolieť brucho. Ja som mala pocit, že nadišla moja posledná hodina - voda sa zo mňa len tak liala, zopár minút som pred očami nevidela nič iné iba blikajúce hviezdičky a keď tá mučivá bolesť konečne prešla, so zbožnou úctou som ďakovala Prozreteľnosti, že je to už konečne preč.

 

Takže čo sa bolesti týka, zbabelec sa vo mne nezaprie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Zvykla som si na bolest a nejak s nou zijem dlho..viem,nie je to dobre,ale nemienim sa stale nahanat po doktoroch a brat tony liekov..ze je bolest chronicka,viem a vedia to aj lekari,a ze sa neda odstranit natrvalo bez dozivotneho uzivania liekov,tak co uz :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

odkedy je pršavé vlhko, ma hnusne bolí chrbtica a hlava, na to som si vlastne zvykla, pokiaľ sa teda na to dá zvyknúť, ale dnes hlava exceluje ... nepomáha nič

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

takze k mojim dost zavaznym problemom s chrbticou sa pridali coraz hrozivejsie stavy migreny,ktore sa viac a viac stupnuju. Viem,ze to vsetko ide z krcnej chrbtice,beriem lieky,ale dnes to mnou u lekara slahlo natolko,ze som nemohla ani zobrat injekciu na bolest. So slzami v ociach som sa pytala po prvom otrase,preco??? Preco mi tie lieky nezaberaju,ako maju.....odpoved?

Ze oni zaberaju,ale migrena je uz taka,musim ju prelezat :lol:,takmer napoly ochrnuta od tabletiek na bolest a s ciastocnou stratou reci som sa dala teda doviest domov,rovno do postele...bojim sa,co mi zajtra povie lekar,pretoze takyto silny zachvat som nemala dlho.

 

Keby sa dalo,dam si amputovat hlavu,take mavam bolesti.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

možno ti povie niečo také ako mne naposledy - typické príznaky. pokyvoval hlavou.

ja už dlho neviem, čo je to byť bez bolesti hlavy, to už nie sú ani migrény, to je nejaké čudné stále štádium a čudné bolesti ... nehovorím o rukách a krku a pol chrbte.

 

nezávidím, nie je čo, a chápem ... toto dnes nebol dobrý zážitok : (

verím, že lieky nezaberajú, mne je z nich už akurát zle, a nepomáha ani vyležanie.

veľmi dúfam, že tebe ešte aspoň to zaberie.

 

a čo ti povie lekár, na to som zvedavá ... skutočne zvedavá. držím palce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov