Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

hm ... ja viac ...

tiež mi to začalo bolesťami a sfarbovaním ruky, minula som na liečbu času a peňazí, je to krčná chrbtica na blbom mieste, vystreľuje už do oboch rúk aj hlavy ...

mne pán doktor nakoniec povedal : naučte sa s tým žiť.

čo je to isté v modrom, ako povedali tebe.

nj. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa to zhoršuje s počasím bez ohľadu na ročné obdobie ... keď prichádza daždivo, zmena tlaku, akákoľvek zmena počasia, krčná chrbtica to cíti, zvyčajne bolením hlavy ... .

 

 

ramenný kĺb zatiaľ odoláva zdarne liečbe, to tiež poteší ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

pre zmenu po tomto dnešnom ohromnom dni v práci je to ramenný kĺb

po lete a obstrekoch sa pomaly ukľudňoval, hoci bolieť neprestal, ale dnes je to des ... bolí až do palca

mám týchto hnusných bolestí dosť :lol: už nechcem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

bolesť fyzická je veľmi neprijemná, ale dá sa pomôcť, sú na to metódy , hlavne akupresúrov , i keď je to iba čiastkove,

keď nemôžeš otáčať hlavou máš zaseknutý nerv vychadzajúci z krcných stavcov, ktorý sa dá veľmi dobre nahmatať buď na lopatkách , ale aj na ramenách, keď obyčajne býva zdurený a nachádzajú sa tam malé hrčky, niekedy postačuje

tieto miesta iba prehriať vlastnou energiou, najlepšie dlaňami, čo je dosť nepohodlné a ťažké, vtedy je nutné požiadať niekoho blízkeho, sú na to aj veľmi dobré bylinkové prípravky, ale to je už záležitosť liečiteľov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď nemôžeš otáčať hlavou máš zaseknutý nerv vychadzajúci z krcných stavcov, ktorý sa dá veľmi dobre nahmatať buď na lopatkách , ale aj na ramenách, keď obyčajne býva zdurený a nachádzajú sa tam malé hrčky

áno, niečo také sa tam dá nahmatať, na ramene, ale bolí to na dotyk
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

mne sa na akékoľvek akútne bolesti osvedčil panadol ultra rapid - rozpustný vo vode, aj keď skapínam, toto zaručene do 20 minút zaberie, čo je, myslím, oceniteľné pri bolesti akú dokážu spôsobiť zuby...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel, ak na takýto mix vypiješ nejaký alkohol, fórum bude asi potrebovať nového admina. :lol:

 

keď sme boli (so súrodencami) menší, starenka nám proti bolesti zohriala na panvici štvrť kila soli a zabalila ju do vreckovky, to sme si potom priložili na sánku. : ) už som to dlho neskúšal, neviem či to funguje aj pre dospelých ľudí, no v núdzi je každá rada dobrá.

 

..inak myslím, že ak sa vrátiš k zubárovi a povieš mu čo sa deje, dá ti do toho zuba nejaký ukľudňovací prostriedok, mne to raz urobil a pomohlo to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov