Skočiť na obsah

Súboj rozličných herných platforiem


tomassi

Odporúčané príspevky

na čom hrávate hry???

uprednostňujete konzoly alebo PC

- ktoré sú podľa Vás lepšie?

 

ja si nemôžem vynachváliť PS2, pretože tam vychádzajú tituly, ktoré sa na PC alebo iných platformách vživote neobjavia(GODofWAR, JaK&daxter series, Shadow of the Colossus, SlyCooper series, . . .)

 

nemám problém pri spustení hry

nemusím dokupovať všelijaké karty, zvyšovať pamäť a podobné iny

potom nastatvovať také a také rozlišenie spravit toto a toto

 

Ako príklad uvediem ProEvoSoccer

- kamarát si kúpil super kartu a grafiku mal o dosť lepšiu ako ja na mojej krabici(PS2), ale hrateľnosť stále nebola to čo zažívam na konzole

- on je asi naj hráč akého poznám musí mať takmer káždú kvalitnú hru (od GodFather-a až po God Of War)

ale opätovne si kúpil PS2, lebo na PC to nie je také hranie ako na krabici

inak aj jeden z naj ludi na SVK a CZ co robi patche a okolo PES, KEMPES ho tiež hrá iba na PS2, teraz aj X-Box360

 

- výnimku tvoria FPS, kde musím uznať, že na to je PC asi skutočne najlepšie, ale aj tu sa už škatule na PC doťahujú

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...
  • Odpovedí 67
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    25

  • Darkman

    15

  • Nokia

    14

  • weirdo

    6

Top prispievatelia v tejto téme

Uprednostnujem PC

Lebo ide o daleko multifunkcnejsie zariadenie nez konzola, ktora je urcena len na hranie, pripadne je schopna prehrat filmy.

Ked si pozriem co vsetko robim cez tyzden na PC a co z toho by som nemohol urobit na konzole tak kupa konzoly pre mna automaticky straca vyznam.

 

Ale co sa hier tyka:

PC su stale vykonnejsie ako konzoly, ktore vdaka nemoznosti upgradu HW rychlo stracaju.

A pokial si niekto mysli ze ho vyjde lacnejsie konzola, tak by som ho rad upozornil na par veci

1)mna herny stroj s monitorom vyjde lacnejsie ako konzola + tv (kedze je nemyslitelne aby som sa delil o TV s rodicmi :)

2)Hry na konzolu su drahsie ako hry na PC

 

ja si nemôžem vynachváliť PS2, pretože tam vychádzajú tituly, ktoré sa na PC alebo iných platformách vživote neobjavia(GODofWAR, JaK&daxter series, Shadow of the Colossus, SlyCooper series, . . .)

Ked poviem A tak poviem aj B. Na kazdej platforme su tituly, ktore su exclusive.

Ked sa pozriem na PC tak hned sa mi vybavia perly ako Fallout 1/2, Baldurs Gate, FS1/2, komplet produkcia Blizzardu (od w1 po sc2), Armed Assault, Crysis....

Ako to je vlastne s online hranim na PS2? Pretoze ja som single player nehral ani nepamatam :lol:

 

Dalej konzoly postradaju modding, komunity. 

Dohral som hru za ktoru som vysolil 2500 a co teraz? Na strasne vela PC titulov nie je problem stiahnut hracmi vytvorene addony.

 

nemám problém pri spustení hry

Nemam ani ja, ani na 3rocnom kompe

 

nemusím dokupovať všelijaké karty, zvyšovať pamäť a podobné iny

ani ja, pokial mi staci kvalita ktoru moja zostava je schopna utiahnut. Ak nie, tak spravim upgrade, a mam vystarano :)

 

potom nastatvovať také a také rozlišenie spravit toto a toto

Asi si dlho PC nehral, ale vacsina dnesnych hier sa vie celkom dobre sama nastavit. A moznost nastavovania si grafiky povazujem skor za + ako -. Mozem si sam vybrat efekty, ktore preferujem.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ok berem

ja vravím, že PC nie je na hranie

 

 

- hej ku konzole akou je PS3 si musíš skutočne kúpiť nový TV a HDready nestačí

pokiaľ nemáš FullHD, tak prichádzaš o veľmi veľa, ale pôžitok z hrania je neopísateľný

myslím, že cena nehrá úlohu (pálenica Borisa Filana)

 

na PC som v život nevidel aspom priemernú plošinovku(mario,Jak&dax,a pod.)

a to ja viac než rád, argument, že sú to hra pre deti neobstojí, pretože ak to chce človek prejsť kompletne celé byť dieťaťom mu isto nestačí

 

na PS2 online nehrám, ale na PS3 to začína frčať pekne na plno

napr. taký WarHawk, kt. je jednou z naj online hier v súčasnosti a nadôvažok je to čisto online hra bez story mode

 

neviem či si počul o projekte od sony s názvom HOME(video), kt. je samozrejme bezplatný, na rozdiel od X-box Live

 

PS3 je teda prepojená z netom(OS yellow dog/ prehliadače/) a sťahovanie nových tratí, tímov, špeciálnych oblečení a levelov je teda samozrejmé

 

aj PS3, resp. handheld konzolu PSP vychádzajú jednostaj nové FWs

ktoré,či už zlepšujú ovládanie SixAxis resp. rôzne nedostatky

už na PS2 máme eyeTOY games, SingStar, BUZZ, ktoré prinášajú nový rozmer do sveta hier a pre hráčov nové nové zážitky z hrania

 

hej nehral, veľmi, veľmi dlho

aj na konzolách môžeš vypínať efekty, ktoré ti prekážajú a isto

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja vravím, že PC nie je na hranie

ja vravim, ze PC je aj na hranie.

 

- hej ku konzole akou je PS3 si musíš skutočne kúpiť nový TV a HDready nestačí

 

pokiaľ nemáš FullHD, tak prichádzaš o veľmi veľa, ale pôžitok z hrania je neopísateľný

 

myslím, že cena nehrá úlohu (pálenica Borisa Filana)

Dovolim si pochybovat ze GeForce RSX dokaze renderovat priamo vo Full HD kvalite. Kedze ide o kartu s podob

nym vykonom ako

GeForce 8800 a aj ta by mala s podobnymi detailami ake maju PS3 a rozlisenim 1920x1080 riadne problemy.

 

a to ja viac než rád, argument, že sú to hra pre deti neobstojí, pretože ak to chce človek prejsť kompletne celé byť dieťaťom mu isto nestačí

Vidis, mna plosinovky vobec nebavia. Na konzolach by mi chybali RTS :lol: To su osobne preferencie a nie argument, ktora platforma je lepsia.

 

napr. taký WarHawk, kt. je jednou z naj online hier v súčasnosti a nadôvažok je to čisto online hra bez story mode

Mne to prijde ako klon Battlefield serie ktora dominuje na PC. http://www.sector.sk/clanok.asp?idrec=19478

A oboje maju furt daleko od Armed Assault : http://www.armedassault.com/

 

na PS2 online nehrám, ale na PS3 to začína frčať pekne na plno

Na PC uz ficim pekne dlho. A sluzby ako battle.net a Game Spy arcade mam samozrejme zadara.

 

PS3 je teda prepojená z netom(OS yellow dog/ prehliadače/) a sťahovanie nových tratí, tímov, špeciálnych oblečení a levelov je teda samozrejmé

Ale tieto addony su user created? Ak ano, tak by ma zaujimalo ako. Kedze si dost dobre neviem predstavit poriadny modelovaci nastroj na konzoly. Pripadne pisanie skriptov, editaciu audia, upravu textur... proste vsetko co potrebujes na vytorenie poriadneho addonu.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rozdiel medzi pc a konzolou je hlavne v tom ze konzola je len na hry (resp po novom nastroje na zabavu - filmy, inet) zatial co pc je multifunkcne zariadenie na pracu, hry, zabavu a vselico ine...

 

ja osobne preferujem pc ak sa uz mam hrat, pretoze hry ktore uprednostnujem na konzolach niesu...

ale uznavam ze kto ma rad hlavne akcne hry ci arkady a nechce sa mu sediet za pc, nieje nic lepsie ako zapojit konzolu na dobru telku, sadnut na postel a hrat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Videl som videosekvencie niektorých hier na PS3 (napr. Killzone, pred dvoma rokmi), bol som z toho uchvátený, nha PC niečo také asi tak skoro neuvidíme, ale treba povedať že napr. taký Doom3 na PC vyzerá tiež skvelo.

 

Osobne preferujem PC, na hry nemám moc času, PC využívam aj na veľa iných vecí, čo mi konzoly nenahradia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

videosekvencie z hier vzdy robia na efekt :lol:

ide o samotnu hru, ked si pustis hru na pc so zapnutymi vsetkymi efektami co podporuje, tak casto je krajsia ako na konzole

 

ked vydaju konzolu, tak prveho polroka je mozno nad pc, ale potom uz len zastarava a pc ju predbieha x nasobne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dovolim si pochybovat ze GeForce RSX dokaze renderovat priamo vo Full HD kvalite. Kedze ide o kartu s podobnym vykonom ako

GeForce 8800 a aj ta by mala s podobnymi detailami ake maju PS3 a rozlisenim 1920x1080 riadne problemy.

neboj s 1080 problemy nie sú

karta spolu s 8jadrovým CELL-om(o ktorom ešte stále nevedia, kde sú jeho hranice) to zvládnu

teda pri niektorých hrách treba doriešiť padanie frame-rate

 

Mne to prijde ako klon Battlefield serie ktora dominuje na PC. http://www.sector.sk/clanok.asp?idrec=19478

A oboje maju furt daleko od Armed Assault : http://www.armedassault.com/

X-boťácké stránky ako tiscalli a sector moc nemusím

a WarHawk je zameraná predovšetkým na hrateľnosť-arkáda

všetci vravia, že to čo sa tam dá robiť s litadlami je niečo neuveriteľné

 

Ale tieto addony su user created? Ak ano, tak by ma zaujimalo ako. Kedze si dost dobre neviem predstavit poriadny modelovaci nastroj na konzoly. Pripadne pisanie skriptov, editaciu audia, upravu textur... proste vsetko co potrebujes na vytorenie poriadneho addonu

pfu na toto Ti asi neodpoviem, ale na PS2 so si sťahoval PES o všetkými oficiálnymi tímami, opravenými trávnikami novými loptami, štadiónmi, kopačkami

 

ale SONY má rukáve niečo iné

Little Big Planet

hra, ktorú si hráči robia sami

dá sa úplne, ale úplne všetko

 

Sony PlayStation3 je ako vianočný stromček, na ktorý môžete jednostaj navešiavať nové a nové vešiaky

potom ďalšia vec BlueRay technológia

 

tak keď neveríte trailerom, tu máte gameplay

Killzone2(snímané z plátna)

skúste sa pozrieť koľko postavičiek sa hýbe v jednom moment

pre viacej videí CLiCK

porovnávali to s HALO(áno to je tá hra ružový proti modrým)

keď vypnete všetky svetlá v HALO uvidíte nejaké zmeny

keď vypnete všetky svetlá v KillZone2 neuvidíte nič, ale skutočne nič, lebo tam bude úplná tma

 

Resistance fall of man(2006)

40 hráčov online bez padania frame rate

 

Uncharted: Drake's Fortune

hra pri, kt. akci strieda akciu, samozrejme, že medzi nimi sú hádanky

Drake postavička, kt. rovnakú animáciu nespraví 2-krát

 

L.A.I.R

hra odsudzovná recenzetmi, hlave s USA, no každý hráč čo ju má doma si ju nevie vynachváliť

hlavne toľko odsudzované ovládanie pomocou SixAxis-u

 

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na tom killzone videu sa mi nepacilo ako tam odpalil dvere nalozou, on sa musel schovat ale dvaja jeho co tam stali tak to pri nich buchlo a ani ich to neskrablo, ale to je len detail :lol:

 

poviem to ale inac, ak by pre konzoly boli hry ako fallout, diablo, baldurs gate, counterstrike, transport tycoon a podobne, tak by som nad tym mozno uvazoval :) ale kedze taketo typy hier su na konzolach fakt len vynimka, ostavam pri pc a tesim sa na fallout 3 :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neboj s 1080 problemy nie sú

karta spolu s 8jadrovým CELL-om(o ktorom ešte stále nevedia, kde sú jeho hranice) to zvládnu

teda pri niektorých hrách treba doriešiť padanie frame-rate

:lol: O kazdom procesore ja jasne kde ma hranice davno pred tym ako sa dostane na verejnost.

 

A tych 8 jadier je len taky pekny obchodny tah, ktory sa spolieha na to, ze obycajny uzivatel nic nevie o HW, toboz o tom co to obnasa vyuzit 8 jadier jednou aplikaciou.

Najnarocnejsie operacie v hre - grafika, AI, fyzikalny engine. To mas 3 problemy, ktore mozes separovat na jednotlive jadra a kde ti este synchronizacia spolocnych udajov nerobi viac skody ako uzitku (debugovat multithreadove deadlocky je pain, to mi ver :) ). Mozes sice jednotlive problemy delit dalej (napr. AI) ale zistis, ze by ti stacilo jadro o vykone p166 :) Lebo tie operacie zacnu byt po dalsom deleni nenarocne, a viac casu ti zabera rezia pristupu 8jadier k jednej pamati ako samotny beh threadov.

 

Okrem toho, procak ma na grafiku slaby dosah a nema sancu jej s vykonom pomoct, nie je HW stavany na to aby spracovaval grafiku a z toho dovodu je niekolko nasobne pomalsi ako GK.

 

Takze nie, neverim ze zlozite sceny je schopny renderovat vo full HD.

 

WarHawk je zameraná predovšetkým na hrateľnosť-arkáda

Asi si battlefield ani nevidel, nevadi. Poviem ti ze aj to je arkada ;)

 

Inac vseobecne k tym hram... Nevidel som tam nic, co nenajdem na PC.

http://www.gametrailers.com/player/14309.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dark

 

to, aby som Ti mohol na kvalitne odpovedať a kontrovať na tému ohľadom FullHD sa v tejto problematike dostatočne nevyznám úryvok zo sector.sk, Ťa hádam presvedčí

Lair je jednoznačne najkrajšou hrou, ktorá prekračuje hranicu mýtu, že rozlíšenie 1080p nie je možné výkonom konzoly ukočírovať. Možné to je! Na vlastné oči sme sa presvedčili, že drakov, ktorých sme videli na nespočetných obrázkoch a vo videách, nemajú nič spoločné s tým, čo nám predvádzala PS3. Posadila nás do sedačiek a nechápavo sme krútili hlavami, že toto nemôže byť pravda. Obraz ostrý ako britva sa stal na dlhé minúty magnetom. Ignorovali sme rozkazy od veliteľov, ignorovali boj na vysokom moste. My sme sa radšej oddávali pastve. Pásli sme sa na neuveriteľne realistickej vode s tak vernými odrazmi, že strmhlavý prelet ponad rozbúrenú hladinu nás privádzal do vytrženia a keď sme to zvrtli a leteli späť k mostu, kde sa odohrávala bitka, o ktorú sme nemali záujem, tak nás realisticky stúpajúce volumetrické stĺpy dymu ako vztýčené prsty k nebu varovali, že Lair nebude len taká nejaká hra. Lair je pastva pre oči. Nie. Žranica. Nie. PS3 je ZVER.

 

tieto hry isto na PC nebudú(exkluzívne pre PS3)

- viem, že si myslel, že ide o podobný žáner, ale pokiaľ to nie je tá hra nie je to ono

 

uznávam, že keď máš na PC všetko ako má byť, stále mi to nesedí a nie je to ono

najväčší problém je asi v ovládaní a aj keď existujú gamepad-y

stále toho panáčika, resp. iný ovládaný predmet necítim tak akona PS

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslis ten Lair co podostaval hodnotenia okolo 4.5 - 6 :lol:

But after the initial wow, the game's flaws quickly reveal themselves. Maybe the game needed more optimization, but it appears that the PS3 chugs while trying to run Lair. Even in the final retail version, frame rate drops are obvious and frequent.

Exkluzivne tituly su, boli aj budu. Pre PS, PS2, XBOX, Nintenton, PC. To ktore tituly su lepsie zalezi od osobnych preferencii. Konzoly mali a aj maju lepsie plosinovky, ale to su hry ktore mne najmenej sedia.

Ja som odrasteny na FPS a RTS. A to su hry, ktora si neviem predstavit hrat bez mysky. To ze tebe najviac sedi PS2 gamepad je zas o osobnych preferenciach a zanroch ktore preferujes, na ktore je gamepad najelpsi.

Ale skus takeho Starcraft ovladat bez mysky :) 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej

preto som hneď v úvodnom článku vravel o FPS

FPS sa najlepšie hrá s myšou a klávesnicou, ale aj na gamepad sa dá zvyknúť

ale neviem kto si ku PS3 nedokúpi klávesnicu a spol., keď je net k čo najúplnejšiemu využitiu PS3 nevyhnutný

 

a na hodnotenia rôznych "renomovaných" recenzentov nedám do vtedy pokým si nezahrám aspom demo, lebo od hráčov počúvam samé chvály ohľadom LAIR-a

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ja uprednostňujem konzoly - takmer 6 rokov aj vlastním PS2 a som spokojný,(i keď v posledných mesiacoch už hry veľmi nehrávam...)mne konzolové hranie hovorí viac,i keď som si vedomí obmedzení atď...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

niečo od jedného doktora z Košíc

 

Obrázok

 

Prvá lastovička z celého kŕdľa, ktorá definitívne zosmiešni XCRAP pred celým svetom. Chlapík sa predvádzal v živom prenose /Justin TV/ s warez kópiou GTA4. Po niekoľkých hodín došlo ku kolapsu toho Billovho šmejdu. Očakávané, nikoho to neprekvapilo. Môj nový tip je, že táto hra odpíše zvyšok tých ešte funkčných kusov prvej a druhej revízie Xcrapu. DVD streaming v roku 2008. Tak patetické !!

 

DVD pochovalo XCRAP GTA4 do bahna technického priemeru. Podľa aktuálnej recenzie na IGN.com, má PS3 okrem iného jasne lepší antialiasing, framerate, manažment textúr a geometrie /"doskakovanie"/, ostrejší obraz, rýchlejšie nahrávanie počas hry. Díki Kutaragi za HDD v každej PS3ke !!

 

Inak aj šéf R* Sam Houser preferuje technicky ďaleko lepšiu PS3 verziu, aj vďaka brilantne prirodzenému podaniu farieb.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

konzolu som parkrat skusal, a nebolo to zle .. no napriek tomu ma to moc neoslovilo. CSko, futbal aj auticka si krasne zahram na mojom 4rocnom ntb s Radeonom 7500 ('krasne' berte s rezervou, je to hratelne a to mi staci).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No čo PC-čkári ako to vidíte s hrami

 

Cevat Yerli, známa persona z Cryteku, pre časák PC Play povedal toto:

 

"Môžem to povedať na plnú hubu. Sme decimovaný obrovskou mierou pirátstva, ktorá sa týka práve našej poslednej hry. Crysis. Už to tak vyzerá, že sme na prvom mieste tohto rebríčku, s veľkým naskokom pred ostatnými. Bob vie, že po tom netúžime. Verím, že hlavným problémom herného PC je neúnosná miera pirátsva. A to takého stupňa, že túto platformu to odsudzuje na zánik. Rovnaké hry sa na konzolách predávajú o stovky percent lepšie. Bola to pre nás bolestná lekcia, a hovorím vám, v budúcnosti už niečo také ako PC exkluzívny Crysis - nechystáme ani omylom. Smer konzoly."

myslíte, že postupne neprehrávate boj s kozolami(podľa mňa už je dávno rozhodnuté)

alebo . . .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toz co ti poviem tomassi ... zatial sa predalo 13mil. PS3 a 9mil. Xbox360. Hadaj, kolko je na svete pocitacov - to je 22mil. konzol poslednej generacie. hadaj, kolko pocitacov na svete zvladne Crysis? urcite niekolkonasobne viac. PC platforma je napriek vysokemu rate piratstva obrovskym trhom, na ktory sa firmy len tak nevykaslu.

 

Este k Crysis - o tom, co vravel typek, aki su sklamani atd - ponukam cast prepisu telefonickeho rozhovoru.

"As of February 1, 2008; Crysis has beaten EA's expectations and sold over a million copies worldwide, according to a conference call."

 

Crysis prekonal odhady predaja. Uz len z toho vyplyva, ze s piratstvom ratali a aj tak sa im vyvoj hry oplatil, pretoze donho sli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je jasné, že pirátstvo oberá vývojárske štúdiá o veľké sumy. myslím si však, že takéto vyhlásenia sú súčasťou osvety. objavujú sa, aby ľudia uvažovali nad tým, či si obľúbenú hru ukradnú a pripravia sa tak nepriamo o vývoj ďalšej hry, alebo či tých pár stoviek zaplatia a vývojárov podporia.

 

podľa mojej mienky bude vývoj hier na PC pokračovať aj napriek pirátstvu, dobré štúdiá majú svojich zákazníkov, ktorí platia za hry veľké sumy hneď, ako sa objavia na trhu. napríklad Blizzard oznámil, že vývoj hry Starcraft 2 nemá obmedzený rozpočet a na vývoji sa bude pokračovať tak dlho, kým hra nesplní ich predstavu. o zisk obavy nemajú. : )

 

dúfam, že aj vďaka tomuto sa herný trh preriedi a zostanú na ňom len kvalitné štúdiá, ktoré ponúknu hráčom za ich peniaze poriadnu protihodnotu.

 

toto sa týka len vývojárskych štúdií, no pre PC vznikajú aj free projekty, kvalitné hry, ktoré programujú nadšenci a ktoré sa šíria zadarmo, veľa ľudí by bolo prekvapených, koľko si takéto hry získali priaznivcov a akú kvalitu tie programy majú. nedávno sa napríklad pustilo herné oddelenie spoločnosti Microsoft do obchodného rokovania so skupinou programátorov, ktorí vyvinuli hru Battle for Wesnoth, ten projekt svojou kvalitou oslovil nielen milióny hráčov, ale aj profesionálnu spoločnosť. v tomto smere nemôžu konzoly vôbec konkurovať, tam si zadarmo nezahráš, ak hru neukradneš. : )

 

aj keď má možno herný trh s konzolami väčší objem, o budúcnosť hier pre PC sa neobávam. nadšencov je stále dosť, aj na strane hráčov, aj na strane programátorov.

 

..edit: zabudol som sa zaradiť. fandím PC, hrám na PC. : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

PS3 nehádžte do jedného koša s X-Crap-om(neskutočná kazovosť, nemá HDD, bez B-ray,...)

nevravím, že na PC sa nebude programovať,

no nebudú mať žiaden exkluzívny titul a o com to teda

budú zbierať len to, čo budú robiť 3rd party vývojári

a to nehovorím o PS3 1st party hrách(Resistance fall.., Uncharted: Drake's Fortune, LittleBigplanet, KillZone)

+ MGS, GT4 a spol.

 

možno Vám to bude stačiť, ale aby som tlačil prachy do kompu,

na kt. nebudem môcť hrať tie naj hry, to ee

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v poriadku, sam si si znizil pocet top-endovych konzol na 13mil.

 

pocitacov schopnych vyvinut podobny graficky vykon je dajme tomu 10x tolko.

 

hadaj, na aku platformu sa budu tvorit exkluzivne tituly ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no nebudú mať žiaden exkluzívny titul a o com to teda

Akoze nie? Bez rozmyslania sem mozem hodit hned Starcraft 2. Ktory v predajnosti predbehne drvivu vacsinu konzolovych titulov.

 

Dalej si treba uvedomit, kam bude smerovat trh, tam budu smerovat aj pirati. Ak PC bude niekedy mrtva platforma, tak konzolovy svet caka to iste ako PC svet.

 

PS3 nehádžte do jedného koša s X-Crap-om(neskutočná kazovosť, nemá HDD, bez B-ray,...)

Ci sa ti to paci alebo nie, X-BOX 360 je na tom vykonovo podobne, ak nie uplne rovnako ako PS3.

Posledne GTA IV to len potvrdzuje, niekomu sa viac paci lepsi anti-aliasing na PS3, niekomu zas vacsia paleta farieb XBOXU.

A cuduj sa svete XBOX ma HDD, len nie je by default :lol: Ale treba ho dokupit.

A momentalne naozaj nevidim v blue ray nejaku extra vyhodu.

 

 

možno Vám to bude stačiť, ale aby som tlačil prachy do kompu,

na kt. nebudem môcť hrať tie naj hry, to ee

To je tvoj pohlad na vec. A neviem kto tebe dal patent na 'naj' hry.

FPS na su PC furt lepsie ako na konzolach. Gamepad sa nemoze rovnat kombinacii klavesnica + Mys. Tak isto RTS je na konzolach mrtvy zaner.

 

GTA4 si zahram, a ver tomu ze vo vacsich detailoch ako to zvlada PS3 :) Rovnako ako Bioshock-a hram vo vacsich detailoch ako zvlada XBOX 360.

A rozdiel sa bude s nastupom 9. rady NVidie zas len prehlbovat. Az do doby PS4... a tak sa to bude tocit dokola :)

 

Este poznamocka : Moj komp ma nestal tolko, aky stoji konzolistu to, ked si chce hry vychutnat v podobnej kvalite. - Myslim tym poriadne LCD/Plazmu s Full HD Rozlisenim ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov