Skočiť na obsah

Pročko vs. Mojsejovci


RoSo

Odporúčané príspevky

Je to blbe, ze tuto temu davam pod Kulturu, ale akosi ma nenapada kam inam. Na internete som si v TV Archive pozrel zaznam Prockovej sou Nikdy nehovor nikdy s jeho nachytavkou Mojsejovcov. Ak mozte, napiste, co si o tom myslite.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 51
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    11

  • Sniper

    10

  • secretka

    4

  • Eiensama

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené obrázky

nesledujem v mediach "cinnosti" mojsejovcov, co, kde, ako sa mihnu

ale toto sa proste nedalo prehliadnut

pozrela som si to, neviem, bolo to rozdelenych sa mi zda do dvoch casti....tretia bola, ale procko bol v ocakavani prichodu Mory a Chruňa

no a jediine co mozem na to povedat...ze oni dvaja sa vopchaju vsade kde smrdi vidina penazi...a hlavne ak sa jedna o media, nehovoriac konkurencii markizy

 

no co? videli sme debilitu a naivitu niektorych ludi

myslim ze zo strany procka to bolo uz trochu prehnane...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prave kvoli tomuto ma to zaujima, ze je to take rozporuplne. Uplne som ignoroval Mojsejovcov aj Procka, ale toto ma naozaj zaujalo. Preto si chcem porovnat svoj nazor s inymi. Zatial sa mi najviac ratala nachytavka, ktoru urobil Juro Mokry na samotneho Procka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mojsejovci nie su ani vtipni, ani zabavni. Ale na celej relacii je este niekto trapnejsi – a to je - Jozo Procko. Napad, ako nachytat „nenasytnych a do seba zahladenych, sebaistych “Mojsejovcov na „podpisanie exkluzivnej zmluvy na tlacovke“ ... no, bolo to dost silne kafe, ale ... budiz.

Cele dalsie pokracovanie vsak uz vobec nebolo vtipne ani zaujimave – iba trapne. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AHOJTE.

 

Otazka je, či je niekto primitív od prírody, ako Chruňo a Mora. Ťažko je sa im potom čudovať, že sa správajú tak ako sa správajú, keď je to ich prirodzenosťou.

/ keď priznávam, že v ich prípade začínam trpieť Gagarinovsko – konzervovým komplexom. :lol: /

 

Druhá vec je ako je niekto ochotný hlboko klesnúť, ako Pročko, akého primitivizmu a hyenizmu je niekto schopný pre peniaze a pochybnú sledovanosť. :)

 

Pretože najmä v prípade Chruňovcoch ide o čosi ako o kopanie do zdochýňajuceho koňa. Tu už nejde o zábavu , ani o pomstu – odplatu za ich „Fundované kritiky spoločnosti“ tu ide už len o hyenizmus za každú cenu.

 

Mnohí ľudia /aj ja/ začali Mojsejovcov pozerať kvôli tomu či sa dá klesnúť ešte hlbšie, teraz to sledujú preto ako hlboko je schopný klesnúť Pročko.

 

Mne osobne mi nereže tento program vo všeobecnosti, pretože sa v podstate tento štáb často správa dosť brutálne voči „obetiam“.

Neviem si predstaviť aké stopy by to na trebárs mojej psychke zanechalo prežitie fingovaného prepadu v banke, zavretie na psychiatriu, a podobné tlaky.

Myslím že tie násilné deklarácie o tom aké to bolo fajn, a aký je Pročko kamarát nie sú konečnými reakciami.

Verte, som veľmi pokojný človek, pacifista, muche by som neublížil, ale v časť v ktorej Pročkovi niekto zotrie päsťou úsmev z tvár si nahrám a pozriem si ho viackrát.

 

Zvlášť ak sám nie je schopný prijať s takou radosťou ako to vyžaduje a pokladá za samozrejmé u iných, ak si niekto urobí to isté na jeho účet. Tak ako keď mu čorkli auto, alebo najmä keď mu Mokrý predviedol rošádu, ako získať zmluvu auto, a jeho byt.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cele dalsie pokracovanie vsak uz vobec nebolo vtipne ani zaujimave – iba trapne. :lol:

Záver ma tiež veľmi sklamal, čakal som oveľa viac. Najmä od Mojsíkov to bolo dosť suché a Pročko nech sa snažil ako chcel moc to nevylepšil.

 

AHOJTE.

 

Mne osobne mi nereže tento program vo všeobecnosti, pretože sa v podstate tento štáb často správa dosť brutálne voči „obetiam“.

Neviem si predstaviť aké stopy by to na trebárs mojej psychke zanechalo prežitie fingovaného prepadu v banke, zavretie na psychiatriu, a podobné tlaky.

AHOJ.

 

Tiež sa mi nepozdávajú nejaké "psycho" situácie a divím sa že "obete" to celkom dobre znášajú. Myslím však, že po prvom šoku (keď ich akože prepadnú v banke, alebo akože im ukradnú auto), po rozuzlení situácie prichádza pocit úľavy že sa 'vlastne nič nestalo', ale ten psychický dopad sa môže prejaviť neskôr. Možno niekto bude mať obavy chodiť do banky, alebo v noci sa bude budiť a utekať k oknu či mu náhodou niekto nekradne auto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten psychický dopad sa môže prejaviť neskôr. Možno niekto bude mať obavy chodiť do banky, alebo v noci sa bude budiť a utekať k oknu či mu náhodou niekto nekradne auto.

Presne tak, alebo horšie v prípade prežitia ďalšej, ale reálnej lúpeže, či šikany policajtov, colníkov..., môže dôjsť ku skratovej situácii v duchu " to už to bolo a ani vtedy to nebolo vtipné, a hlavne už na to nenaletím, " a človek si môže vyrobiť poriadne problémy.

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale to sú Mojsejovci takí sprostí?

Ano, preto Pročko 24 hodín okolo nich šuchotal :lol:

 

ale reálnej lúpeže, či šikany policajtov, colníkov...

Väčšia sranda by bola keby si "obeť" myslela že ide zase o srandu :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež sa mi nepozdávajú nejaké "psycho" situácie a divím sa že "obete" to celkom dobre znášajú. Myslím však, že po prvom šoku (keď ich akože prepadnú v banke, alebo akože im ukradnú auto), po rozuzlení situácie prichádza pocit úľavy že sa 'vlastne nič nestalo', ale ten psychický dopad sa môže prejaviť neskôr. Možno niekto bude mať obavy chodiť do banky, alebo v noci sa bude budiť a utekať k oknu či mu náhodou niekto nekradne auto.

 

Presne tak, alebo horšie v prípade prežitia ďalšej, ale reálnej lúpeže, či šikany policajtov, colníkov..., môže dôjsť ku skratovej situácii v duchu " to už to bolo a ani vtedy to nebolo vtipné, a hlavne už na to nenaletím, " a človek si môže vyrobiť poriadne problémy.

keď ľudia - diváci potrebujú stále silnejšie podnety, aby ich to "vzrušilo", dnešný svet, dnešný život, vzruchy okolo, už len vzrastajúca krvavosť správ ... všetko je každým dňom tvrdšie a silnejšie ...

bohužiaľ, ľudská psychika sa tak rýchlo nemení

maximálne zatvrdne voči nešťastiu druhých

 

zdá sa, že to nemá veľa spoločného ani s nejakým úbohým Pročkom, ani s obmedzenými snobmi Mojsejovcami, ale má ... a hodne ...

urobili to z nich televízie, honba za sledovanosťou, za ziskom, za zárobkom a z presvedčenia o všemocnej dôležitosti peňazí ...

 

a nemajú pravdu ? stále majú pri týchto aktéroch vysokú sledovanosť, ľudská blbosť fascinuje a peniaze sú všemocné ...

dvíhajú ego a robia z podaktorých "celebrít" klaunov... jeden to robí zo seba vedome pre zárobok, druhí pre fascináciu vlastnou dôležitosťou ...

 

naletieť je v dobrej viere ľahko ... pýtaš pomoc, pomôžem ti, lebo som človek, ... ale keď si si zo mňa vystrelil, je viac než isté, že najbližšie vedľa môže niekto skapínať , už aj tak nepomôžem ...

vďaka všetkým, ktorí kedykoľvek a kdekoľvek nejaké reality show vymysleli / tuším kdesi v Holandsku ... no ale Holanďania ... hm /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neda sa mi nevyjadrit sa! Neznasam Procka, je to magor, velmi rad by som videl tu Mokreho nachytavku, lebo prave Duro Mokry mi je velmi sympaticky a ze tomu somarovi nakopal rit je pre mna potesujuce. Pacilo sa mi aj to kolektivne sprisahanie, ked Prockovi urvali auto, viaceri sa na neho dohodli, to bolo krasne. Ale na ojsejovcov nemam slusne slova! Dobre, ze im Procko natrhol rite! Su to obycajni obmedzeni tupci a hlupaci a najviac zo vsetkeho chrapuni, co sa ani nevedia vyjadrovat a kydaju na vsetko okolo seba. TOTO ma byt co?!?!?!! S kulturou to nema nic! Nech idu do tej diery, odkial vysli. Ale ta posledna cast specialu uz bola o nicom. Co si este Prockoko chcel dokazovat? Bolo to trapne! Ved Chriuno a Mora su taki spupni idioti, ze im navrh na zmierenie nic nehovori! A tie trapne videa. No na nich som sa musel len smiat. Este dobre, ze ich Dangl a etc. mozu dobre zhovadit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pročka som kedysi pozerával, ale v poslednej dobe som sa už jeho reláciám vyhýbal. Mojsejovským reláciám som sa yhýbal už od začiatku a tak pri tomto som dychtivo pozeral reklamy, aby som vedel, kedy nezapínať tv ani náhodou :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

ješišmariasvatýjožo ... :lol:

 

práve išla na jojke upútavka na nový program ... od septembra pôjde Čo na to Mojsejovci - či čosi také ...

 

a to som si chcela len v pohode pozrieť správy ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo alebo kto je sajfa ?! :lol:

Obrázok

 

Mal moderovať tú novú reláciu na jojke s mojsejovcami, všetci si mysleli že je najvhodnejší kandidát (keďže hudák odmietol). Sajfa sa nakoniec rozhodol že reláciu moderovať nebude tak jojka tú reláciu nakoniec stiahla.

 

Je nejaký update? Zatiaľ som na jojkárskom webe nič nezaznamenal, ani v tlači. Ak sa to objavilo na obrazovke ako upútavka tak zatiaľ asi len toľko ale nič bližšie sa nedá zistiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov