Skočiť na obsah

Najviac koľko peňazí ste držali v ruke?


weirdo

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 42
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    8

  • weirdo

    7

  • doll

    5

  • game

    4

Top prispievatelia v tejto téme

ozaj, lol som sa odrbal. vlastnych bolo 1500 libier.

 

mna sa neoplati, momentalne chodim vzdy s prazdnou penazenkou, ked tam mam viac ako 300 korun tak je uspech zubiska.gif

nokia, 300 je malo??? nevytacaj, ja mam pri sebe zvycajne dvacku a kreditku :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No bolo to rovných 700.000,-Sk, keď sme predávali byt a kupovali väčší, vložila som tie peniaze do igelitky a mala som ich preniesť do druhej banky cez námestie, lebo tí čo nám predávali nemohli čakať na 3-dňový prevod z banky do banky...tak šiel so mnou otec aj manžel, no nebolo mi všetko jedno, keby ktosi videl, čo v tej igelitke nesiem...Rýchlo prišli, rýchlo odišli...ale máme väčší byt a to je hlavné.

V ten deň som vlastne držala aj 450.000,-Sk, lebo sme vtedy predávali ten náš a kupovali väčší...takže v jeden deň dve transakcie.

Ale tie nerváky okolo toho. Bŕŕŕŕŕŕ.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

napadlo ma toto tu doplnit este o dalsiu otazku, aku najvacsiu machinaciu s peniazmi ste robili, ci svoje ci cudzie

:lol:

 

ja som minule riesil jednu zmluvu zakaznikovi upravoval som mu tam urcite veci na billing, pod mojimi prstami som mu tam tocil bajocko cez 50 milionov euro :) :) juj mat take percento z toho doma ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...
  • Pred 9 mesiacmi...
  • Pred 5 mesiacmi...

fyzicky 20 melonov v dvoch kufrikoch, este v korunach, a to som sa s nimi prechadzal po ulici

spolocnost mi ale robil skaredo sa tvariaci pan v ciernych monterkach

 

najzaujimavejsia bola ale cesta vlakom pred par rokmi, ked som mal v taske 2000 davok Morfinu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale prd, len som sa premaval po juznej Morave :)

z Bzenca do Kromerize ;)

 

vyskusal som si ake je to byt kurierom

vsetko bolo legalne, okrem sposobu prepravy :lol:

http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/...ka-1-16653.html

 

tymto ti davam suhlas s poskytnutim mojich pristupovych udajov, ked by sa niekto z opravnenych o to zaujimal :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

napadlo ma toto tu doplnit este o dalsiu otazku, aku najvacsiu machinaciu s peniazmi ste robili, ci svoje ci cudzie

:)

no ja tyzdenne prevediem cca 500.000 eciek :lol: kedysi bejvaval aj melon, ale to boli casy este ked nas nesuzovala hospodarska kriza :)

uj, keby tak slo nieco na vlastny ucet ;) ...skoda ze to po mne kontroluje este financny kontrolor a jeho asistent ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

20 000 SK :lol: to bol max, a to aj boli otcove peniaze, ktore mi dal podrzat do ruk na par sekund, lebo viac som v zivote este naraz nevidela, ale aj to ma neustale ockom strazil a pokukoval po mne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov