Skočiť na obsah

Najviac koľko peňazí ste držali v ruke?


weirdo

Odporúčané príspevky

otazka je jasna. poprosim sumy (kludne aj v cudzich menach). a skuste to prepocitavat, nieze sem niekto hodi milion lir abo co.

 

EDIT - aha, ja som zabudol :lol: takze 700000sk

Doplnujem temu:

 

Kolko penazi ste najviac drzali v ruke? (nemuseli byt vlastne, proste najvacsia suma)

Kolko vlastnych penazi ste najviac drzali v ruke?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 42
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    8

  • weirdo

    7

  • doll

    5

  • game

    4

Top prispievatelia v tejto téme

drzat som nedrzal, ale ani nie meter odo mna bolo polozenych nejakych bajocko odhadom 8 milionov...

aj to sa rata? :)

 

lebo ak ano, mam kamarata vedla ktoreho bolo odhadom tak 300 milionov :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto je vskutku zaujímavá téma ... :)

 

keď mi tie peniaze nehovoria pane, tak je úplne jedno, či ležia na meter odo mňa a vidím ich, či ich vidím tak, že ich preložím do iných rúk ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll ty si mudra, tazko chytim a utekam ked som v uzavretej miestnosti a dvaja velky skaredy chlapci mi dohliadaju na paprce :)

 

weirdo v rukach neviem kolko som mal, mozno to bolo cez melon, ale nepocital som :lol:

 

 

ale ked mi kamarat hovoril ako bol v centralnom trezore jednej banky montovat kamerovy system, tak vravel ze okolo neho samíííííí peňáááááz a same zlato kam sa len pozrel, tiez sme mu vraveli ze bol sprosty a ze nic neschoval do vrecka :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

však chytím a utekám, ne?

jaj doll, to sú nápady, že "chytím a utekám " ... k money sa dnes prichádza "poctivejším" spôsobom predsa ... kvôli chytíš a utekáš sa nechať buzerovať a dostať do basy - to sú teda nápady :)

 

 

no sa pridaj game. kolko si mala v laboch? (bez ohladu na otazku, ci su tie love moje abo niekoho ineho)

weirdo, teda keď od toho budeš lepšie spávať, tak ok :) neviem presne, asi 20 miliónov, ale vážne neviem, nejaký miliónik hore-dole :lol: ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaj doll, to sú nápady, že "chytím a utekám " ... k money sa dnes prichádza "poctivejším" spôsobom predsa ... kvôli chytíš a utekáš sa nechať buzerovať a dostať do basy - to sú teda nápady

jaaj game, ved za tie prachy by som si kazdeho kupila :lol:

pre nic za nic nestudujem financie, ... ratam do buducna :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Samozrejme neboli moje ale bolo to 100.000.... zdalo sa mi to v ruke len ako pár zbytočných papierikov, mala som chuť ich roztrhať že čo by sa stalo :lol: . Asi len preto mi ich dali do ruky len tolko...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

DOPLNUJEM TEMU:

 

Kolko vlastnych penazi ste najviac drzali v ruke? :lol:

DRUHE DOPLNENIE:

 

Su 2 otazky. prva je o vlastnych prachoch, druha o kohokolvek. pliz ak odpovedate tak na obe.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vlastnych to bolo 52 500 :lol:

 

a to je aj najviac co som kedy drzala :) aspon myslim, lebo raz mi dal brat podrzat nejaku obalku s peniazmi, ale netusim kolko tma bolo, sa mi videlo ze to je aj dost vela :) ale to zas nebolo moje ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov