Skočiť na obsah

"Easter eggs" v hrách


Sniper

Odporúčané príspevky

Tzv. "Easter eggs" je označenie pre skryté funkcie alebo rôzne add-ony napr. v hrách, ktoré nie sú bežne dostupné. Dostanete sa k nim napr. cheatovaním.

 

Jeden "Easter egg" som našiel v hre Return to castle Wolfenstein, hoci to nie je Easter egg v pravom zmysle slova ale aj to poteší:

 

Keď si v leveli Boss1 (kde musíte zabiť nejakú obludu zo záhrobia), zapnete cheat chodenie cez steny (/noclip) a zamierite priamo dole tak uvidíte plne funkčný bombardér, v ktorom sa môžete pohybovať a dokonca si aj z palubných guľometov zastrieľať:

 

1

Obrázok

2

Obrázok

3

Obrázok

 

Poznáte nejaké Easter eggs z iných hier? Napr. v Quake2 je plagát Dooma, v Duke Nukem 3D je zase mŕtvy vojak z Doomu a pod :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 1
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    1

  • Ignatius

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Mňa takto narýchlo napadá len ten z Warcraft 3, kde v misii Daughters Of The Moon za Elfov je možná získať nejakého toho hydraliska zo Starcraftu :) Alebo v Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, keď to človek už dohrá a hrá druhý krát (ale musí pokračovať z toho dohratého), tak v podpalubí tankera sú všetci mariňáci v poslednej miestnosti len v trenkách... :lol:

 

A je toho trošku viacej, aj čo som len počul/čítal, momentálne ma však nenapadne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov